Išpardavimas! Užpakaliuko masažuoklis "Nuostabus stangrumas" Padidinti

Užpakaliuko masažuoklis- treniruoklis "Nuostabus stangrumas"

G-4674

Nauja gera prekė

Gražus užpakaliukas aktualus ne tik moterims, tačiau ir vyrams. Juk neveltui, moterys, daugelyje apklausų nurodo, kad nemažai dėmesio skiria vyro sėdmenims. Ir neveltui, sėdmenų raumenys formuoją bendrą žmogaus išvaizdą žiūrint iš galo. Sėdmenys ir jų kondicija lemia, kaip ant žmogaus gulės kelnės, todėl, tikrai verta nepamiršti treniruoti ir šios kūno dalies.

Smulkiau

1 Vienetas - paskutinė prekė sandėlyje ! Nusipirk dabar - nes vėliau gali nebebūti ! Kas greitesnis - tas pirmesnis !

25,00 €

-25%

33,33 €

Informacija

Gražus užpakaliukas aktualus ne tik moterims, tačiau ir vyrams. Juk neveltui, moterys, daugelyje apklausų nurodo, kad nemažai dėmesio skiria vyro sėdmenims. Ir neveltui, sėdmenų raumenys formuoją bendrą žmogaus išvaizdą žiūrint iš galo. Sėdmenys ir jų kondicija lemia, kaip ant žmogaus gulės kelnės, todėl, tikrai verta nepamiršti treniruoti ir šios kūno dalies.

Pradedant treniruoti sėdmenys reikia žinoti kelis dalykus. Pirmiausia, reikia suprasti tai, kad jeigu jūsų klubai platūs, jūsų užpakalis jokiu būdu netaps mažu. Tiesiog turit tai suprasti, tačiau, atminkit, kad treniruojant sėdmenys ir turint plačius klubus, galinė jūsų dalis gali tapti dar patrauklesnė, nei mažas ir riestas užpakaliukas.

Antras, dar svarbesnis dalykas yra tai, kad sėdmenų treniravimui reikia tikrai nemažai laiko ir kantrybės. Pirmiausia dėl to, kad sėdmenis formuoja net trys poros raumenų. Kitas šio sunkumo aspektas yra tas, kad rezultatai šioje srityje matosi kur kas vėliau nei kitose kūno vietose. Ir nenuostabu – mūsų gyvenimo ritmas tapęs daugiausiai sėdimų formuoja mūsų užpakalius plokščius ir nepatrauklius. Turint omenyje ir sėdmenų raumenų masę nenuostabu, kad netinkamas maitinimasis atsispindi ne tik ant pilvų, tačiau ir ant sėdmenų.

Dar prieš keletą metų aktyviai sportuojančios merginos svajojo apie subtilias „groteles“ ant pilvo. Šiandien įspūdingas pilvo presas - nebemadingas, dabar merginos daro tūkstančius pritūpimų, kad tik galėtų pasigirti kuo riestesniu užpakaliuku.

Amerikietė Jen Selter savo „Instagram“ pradėjo „Užpakalio madą“. O kaip jai pavyko taip savo sėdynę ištreniruoti? Pasirodo, Jen daro 5 pratimus, kurie ir „užries“ užpakaliuką. Galite pabandyti!

30 dienų išbandymas

Išbandymo taisyklės:

 • pratimus reikia daryti kiekvieną dieną. Jeigu vieną dieną pratimų seriją praleidai, tavo išbandymo laikotarpis taps viena diena ilgesnis.
 • kas 3 dienas didink pratimų pakartojimų skaičių vienetu.
 • prieš pradėdama pirmąją išbandymo dieną, nusifotografuok savo užpakalį veidrodyje, kad galėtum pamatyti rezultatus po 30 dienų!

1. Kojų kėlimas aukštyn

Atsiklaupk ant kelių, rankomis remkis į grindis. Kelk sulenktą koją aukštyn, kol pėda atsidurs virš užpakalio. Lėtai leisk koją žemyn nepaliesdama grindų. Pratimą kartok 15 kartų kiekvienai kojai. Kaip daryti pratimą pamatysi čia

2. Kojų kėlimas į šoną

Atsiklaupk ant kelių, rankomis remkis į grindis. Sulenktą koją kelk į šoną, kol kelis susilygins su liemeniu ir lėtai neliesdama grindų nuleisk koją žemyn. Pratimą kartok 15 kartų kiekvienai kojai. Kaip daryti pratimą pamatysi čia

3. Kojų kėlimas atsirėmus į kėdę

Susirask kėdę su atlošu, atsistok prie kėdės taip, kad atlošas būtų tau tiesiai po rankomis. Įsikibusi į atlošą kelk tiesią koją atgal tiek, kiek gali. Kontroliuodama leisk koją žemyn nepaliesdama grindų. Kartok pratimą kiekvienai kojai 15 kartų. Kaip daryti pratimą pamatysi čia.

4. „Pulsuojantys“ pritūpimai

Darant šį pratimą svarbu, kad keliai visada būtų tiesiai virš pėdų. Kojos pečių plotyje, nugara tiesi. Padaryk pusę pritūpimo ir likusi šioje padėtyje 10 kartų „pulsuok“ (daryk mažus, vos kelių cm pritūpimus), tuomet padaryk 5 įprastus pritūpimus, o vėliau vėl „pulsuok“. Esmė - visos serijos metu visiškai neištiesk kojų, stenkis nuolat būti pritūpusi. Kartok 3 serijas mažųjų „pulsavimų“. Kaip daryti pratimą pamatysi čia

5. Pritūpimas su spyriu

Daryk įprastą pritūpimą, tačiau atsistojusi pakaitomis spirk koja į šoną, tuomet koją nuleisk ir vėl daryk pritūpimą. Kartok pratimą kiekviena koja 15 kartų. Kaip daryti pratimą pamatysi čia

Galima daryti pritūpimus, tačiau paprastesnis būdas yra nusipirkti aukštos kokybės užpakaliuko masažuoklį "Nuostabus stangrumas".

Jūs net neįsivaizduojate, kaip jums bus malonu naudotis šiuo treniruokliu, kai jį turėsite savo namuose. Tai puikus, aukštos kokybės gaminys, pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų ir sukurtas būtent jums. Pasinaudokite iškirtiniu Puiki.lt pasiūlymu ir didele nuolaida, užsisakykite užpakaliuko masažuoklį "Nuostabus stangrumas" jau dabar. Jum nebereikia niekur ieškoti, jum nereikia lyginti kainų ir ieškoti kur pigiau, nes ne visada pigiau yra geriau, nes kartais pigiau - labai dažnai būna prastos kokybės ir nepatvarus gaminys.

Užpakaliuko masažuoklis "Nuostabus stangrumas"  - tai metų atradimas, tai iškirtinis atradimas - kurį jūs atradote jau dabar. Suprantama, kad visada geriau turėti mažiau bet kokybiškų treniruoklių, nei daug prastų treniruoklių ar nei vieno. Turėti visada yra geriau - nei neturėti. Su gerais ir kokybiškais treniruokliais jūs taupote savo laiką, jūs taupote savo nervus, pagerėja jūsų gyvenimo kokybė, tad savaime suprantama, kad jūs tokią akimirką jaučiates laimingesniu.

Geri ir kokybiški treniruokliai namuose yra kiekvieno žmogaus siekiamybė. Geras ir kokybiškas treniruoklis - tai puikiausia dovana jūsų mylimajam žmogui, giminaičiui ar daugams. Geras ir kokybiškas treniruoklis - tai puikiausia dovana jums pačiam. Užsisakykite užpakaliuko masažuoklį "Nuostabus stangrumas" ir pagerinkite savo gyvenimo kokybę. Jums bus daug maloniau, kai pmatysite pasikeitusias kūno linijas - tada visai kitaip pažvelksite į šį nuostabų treniruoklį, treniruokliį kurį įsigyjote jūs pats, be niekieno pagalbos.

Galima daryti pritupimus, milijonai žmonių pasaulyje tą ir daro, ir taip buvo tūkstančius metų - tačiau dabar šiame technikos ir progreso amžiuje - senai jau galima gyventi patogiau. Patogiau nes taip geriau. Jums tiesiog reikia išbandyti. Galima nieko nedaryti, tačiau galima priimti teisingą sprendimą.

Žmogus perką daugybę nereikalingų dalykų ir daug rečiau perka tuos dalykus, kurių jam iš tiesų reikia. Pirkite tik tai kas jums reikalingą ir tai ką naudosite. Mes neskatiname vartotojiškumo.

Vartojimas tampa besaikiu, kai vartojame daugiau, nei reikia. Pradėjus vartoti daugiau, nei reikia, ribos išsitrina. Asmeninė kreditinė leidžia pirkti daugiau, nei uždirbame. Reklamos subtiliai pakeičia mūsų troškimus, susijusius su materialiais daiktais. O dėl mus supančios vartotojiškos kultūros besaikis vartojimas ima atrodyti natūralus ir normalus.

Dėl besaikio vartojimo norisi vis didesnių namų, greitesnių automobilių, madingesnių drabužių, įmantresnių technologijų ir perpildytų stalčių. Daiktai žada laimę, tik niekad jos neatneša. Vietoj jos atsiranda troškimas gauti daugiau...

Gyvenimas – menas visur surasti grožį ir džiaugsmą. Mums džiaugsmą dovanoja ne aplinka, o mūsų požiūris į aplinką. Mažas kasdieninis džiaugsmas ir daro gyvenimą laimingą.

Užpakaliuko masažuoklis "Nuostabus stangrumas"

Informacija anglų kalba

Features:

 • EMS Trainer can help you tone, tighten and firm your hips and buttocks that you've always wanted!
 • With U shape pad for hips.
 • Self-training at home, in the gym and office.
 • Ergonomic pad design enables great adhesiveness to the hips.
 • Electrical stimulation of the gluteal muscles

Specification:

 • Product Name:Hip Trainer
 • Material: PU (polyurethane) Leather
 • Color: Black and Orange
 • Size: 29 x 20 cm
 • Built-in rechargeable lithium battery: 110 mA
 • Working Time: 5-8 hours
 • Using Mode: A-F (6 mode)
 • Intensity: 10 intensity

Package Included:

 • 1 x Set of Trainer

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: