Prekės vaikams

Iš plytų ir cemento pastatomas namas, o iš vaikų juoko – namų židinys. (Airių patarlė). XXI amžiuje yra labai platus vaikų žaislų pasirinkimas – minkštų, plastikinių, guminių ar medinių. Mediniai žaislai visada buvo laikomi saugiausiais ir geriausiais vaikams. Nuo jų sklindanti šiluma visada susijusi su nerūpestingomis  vaikystės dienomis ir skatina panirti į prisiminimus. Mediniai žaislai visiškai nekenksmingi vaikams, jie yra ekologiški, patvarūs, gerai išlaiko savo išvaizdą, juos galima perduoti iš kartos į kartą kaip šeimos istorijos dalį. Vaikai, neturėdami galimybės savo pasaulio išreikšti žodžiais, dažnai tai daro žaisdami. Todėl įvairūs žaislai jiems yra be galo svarbūs. Juk daiktų pasaulio pažinimas prasideda nuo pirmojo barškučio ar kramtuko, migduko. Pastarieji žaislai leidžia nurimti, atsipalaiduoti prieš miegą. Taigi išmokti priimti supančią aplinką, ja domėtis ir prisitaikyti jau pajėgūs netgi kūdikiai.

Subkategorijos

 • Mažyliui
 • Ventiliatoriai, aušintuvai

  Karštą vasaros dieną, norėdami atsivėsinti ir pajausti gaivos pojūtį, dažnai svarstome apie ventiliatoriaus įsigijimą. Šie prietaisai padidina oro cirkuliaciją patalpoje, drėkina orą ir padeda sukurti komfortiškas sąlygas darbe ir namuose. Jeigu patalpose labai karšta ir atrodo, jog kvėpuoti nėra kuo, reikia būtinai išsirinkti ir įsigyti ventiliatorių! Staliniai ventiliatoriai - tai puikus įrenginys individualiam naudojimui ir puikiai tinka namams arba biurui, kai reikalingas greitas, bet efektyvus vėdinimas. Užtenka juos įjungti, o vėsus oras jus pasieks akimirksniu. Vėsumo pojūtis, net karščiausią vasaros dieną – visa tai gali suteikti ventiliatorius. Buitiniai ventiliatoriai taps neatsiejama namų, ofiso ar kitų patalpų dalimi, užklupus karštiems orams. Tai puikus būdas atsivėsinti!

 • Lietuviški žaidimai

  Net 94 proc. Lietuvos vartotojų teigia teikiantys pirmenybę vietiniams produktams, didžiausias simpatijas skirdami būtent maisto gaminiams. Tokią statistiką pateikia tarptautinė rinkos tyrimų bendrovė „Nielsen“. Pirkti lietuvišką produkciją – ne vien patriotizmas ar mada, priežastys dažnai kitos Lietuviškos prekės vis dažniau atsiduria pirkinių krepšelyje ir šiuo metu jų paklausa išgyvena pakilimą. Lietuviškos prekės vis dažniau atsiduria pirkinių krepšelyje ir šiuo metu jų paklausa išgyvena pakilimą. Tad iš tikrųjų dabar kiekvienam Lietuvos pirkėjui renkantis prekę, pirmenybę reikėtų skirti savajai, lietuviškai.

 • Vaiko kambarys

  Kūdikio kambarį geriau išdažyti šviesiomis, pastelinėmis spalvomis, dekoruoti subtilaus rašto tapetais, vengti stambių kontrastingų piešinių, ornamentų. Ikimokyklinukui, pradinukui labiausiai tinka pagrindinės spalvos – raudona, geltona, mėlyna, žalia. Dizaineriai pataria sienas, lubas, grindis dažyti neutraliais atspalviais, ryškias spalvas, piešinius naudoti detalėms: kilimams, užuolaidoms, šviestuvams, kitiems interjero aksesuarams. Tačiau neapsiriksite spalvingu tapetu išklijavę vieną sieną ar jos dalį. Atsižvelkite į charakterį: judriam vaikui pastelinės, ramios spalvos padės susikaupti, atsipalaiduoti. Lėtas, tylus pasijus energingesnis apsuptas ryškių spalvų. 

 • Sapnų gaudyklės

  Sapnų gaudyklės – daiktai, turintys plunksną, rutuliuką ir tinklą. Jos kabinamos virš lovų ir tariamai priviliojančios gerus sapnus bei nubaidančios blogus. Amerikos indėnai pirmieji pamėgino sukelti gerus sapnus ir atsikratyti košmarų. Jie sugalvojo sapnų gaudykles, jų ir šiandien galima rasti muziejuose ir parduotuvėse, o kai kurie žmonės pasikabina ją savo automobiliuose kaip laimę nešantį ženklą. Amerikos indėnams sapnai ypač reikšmingi. Pasakojimuose ir legendose gausu atsitikimų, kai sapnų košmarai išpranašavo nelaimę ar katastrofą. Pagal Amerikos indėnų tikėjimą, nakties oras kupinas gerų ir blogų sapnų, kurie bet kada gali pasiekti miegantįjį.

 • Dėlionės

  Dėlionės – tai puikūs lavinamieji žaidimai, įtraukiantys ne tik pačius mažiausius, bet ir suaugusius. Tai smagus ir ramus užsiėmimas, kuris turi didelę naudą vaiko ugdymui bei lavinimui. Smulkių detalių dėliojimas lavina smulkiąją motoriką, skatina susikaupti, moko sukoncentruoti dėmesį, lavina erdvinį mąstymą, moko priimti sprendimus, ieškant atitinkamos detalės ir jos vietos paveikslėlyje. Todėl šie žaidimai plačiai naudojami ne tik namuose, bet ir švietimo įstaigose. Dėlionės tinka visų amžiaus grupių vaikams. Renkantis dėlionę svarbu atsižvelgti į vaiko amžių, dėlionės sudėtingumo lygį. Tai puikus žaidimas, kuris ugdo vaiko gebėjimą susikaupti, koncentruoti dėmesį, lavina vaiko atmintį.

 • Žaidimai
 • Robotai
 • Elektroniniai žaislai
 • Elektroniniai konstruktoriai
 • Surenkami konstruktoriai
 • Dantų šepetėliai
 • Liežuvio valikliai

  Liežuvio valymas - burnos ertmės priežiūros priemonė - žinomas nuo seniausių laikų. Sidabriniai, auksiniai, mediniai liežuvio valikliai buvo naudojami jau Senovės Egipte, Romoje, Indijoje. Prižiūrėti burnos ertmę, naudojant valiklius, rekomendavo ir Antikos medicinos tėvas Hipokratas. Naudojant liežuvio valiklį kasdien kartu su liežuvio apnašomis pašalinami toksinai ir kenksmingi mikroorganizmai. Nuvalius liežuvio apnašas pagerėja skonio receptorių funkcija, seilių išsiskyrimas ir sudėtis, geriau veikia skrandis, žarnynas, pilniau įsisavinamas maistas. Masažuojami liežuvyje esantys aktyvieji organizmo taškai, todėl pagerėja bendra savijauta, širdies ir kitų organų veikla.

 • Plaukų kirpimo mašinėlės

  Renkantis plaukų šampūną vaikučiui, reikėtų atkreipti dėmesį į kelis aspektus: siekiant vaiko plaukus išlaikyti sveikus, reikia juos plauti švelniu šampūnu, kuris nedirgina jautrios galvos odos. Dažniausiai vaikams skirti šampūnai negraužia akių ir nesukelia alergijos, tačiau labai jautrią odą turintiems vaikams patartina naudoti hipoalerginį šampūną, kurio pH yra neutralus. Toks šampūnas nedirgins nei uoslės, nei galvos odos. Vaikams iki 3 metų ypač svarbu naudoti būtent vaikams skirtą plaukų šampūną, kuriame nėra dirbtinių dažiklių ir kvapiklių, parabenų, mineralinių aliejų. Svarbu, jog specialus šampūnas nedirgintų akių ir nesukeltų ašarojimo. Tokio amžiaus vaikai ypatingai jautrūs aktyvioms produkto sudedamosioms dalims, o tikimybė kilti alerginei rakcijai yra itin didelė. Specialistai mažyliams nerekomenduoja naudoti kondicionieriaus ir kitų papildomų priemonių plaukučiams, nes jos gali dirginti vaiko galvos odą.

 • Daiktų dėžės, krepšiai

  Daiktai, nauji pirkiniai ir kitos reikalingos smulkmenos neretai tampa tikru galvosūkiu. Jiems sudėti ieškome ne tik laisvos vietos, bet ir patogių sprendimų. Vienas tokių, tinkamų tiek namams, tiek ir biurams – daiktadėžes. Jos leidžia sutalpinti daugybę daiktų, padeda palaikyti tvarką, o interjerui suteikia išskirtinumo ar net spalvų.

 • Apsaugos vaikams
 • Saugos diržai vaikams
 • Automobiliui su vaikais
 • Termometrai
 • Laikysenos korektoriai
 • Sėdynių apsaugos
 • Kėdutės apsaugos
 • Lipdukai vaikams

Aktyvūs filtrai