Gyvūnų prekės

Įvairios prekės Jūsų augintiniams. Puikus kainos ir kokybės santykis! Kokybiškos Prekės Gyvūnams - Įsigykite Internetu Dabar. Ypatingos AKCIJOS! Plačiausias Pasirinkimas. Gyvūnų prekės – tai ne tik gyvūnų maistas, bet ir kiti naminiams gyvūnams reikalingi daiktai. Įsigykite norimas gyvūnų prekes internetu jau dabar! Viskas Jūsų numylėtiniams - platus asortimentas ir žemos kainos!

Gyvūnų prekės

Subkategorijos

  • Šunims
  • Katėms

    Katės yra vieni populiariausių augintinių visame pasaulyje. Vien amerikiečių namų ūkiuose gyvena apie 85 milijonai kačių, iš kurių daugelis yra mylimi šeimos nariai. Kuo katės tokios patrauklios žmonėms? Ar tai gali būti susiję su jų charakteriu? Kaip jos veikia žmogaus sveikatą? Nors panašu, kad mūsų ryšys su katėmis užsimezgė maždaug prieš 9500 metų Artimuosiuose Rytuose, pirmieji 5300 metų senumo kačių ir žmonių tarpusavio santykių įrodymai aptikti Kinijoje.

  • Paukščiams
  • Graužikams
  • Žuvims

    Akvariumas – tai mažas povandeninis pasaulis mūsų namuose, kuris padės atsipalaiduoti po sunkios darbo dienos, užhipnotizuos ramuma, nuramins verkiantį vaiką… Šį nuostabų mažą pasaulį kiekvienas įsirengiame skirtingai.Kokybiškos ir patogios akvariumo priežiūros priemonės bei įrankiai užtikrina ne tik švarą ir tvarką jūsų povandeninėje oazėje, bet ir tai, kad jums bus malonu bei patogu ja rūpintis. Tai reiškia, kad grožio procedūros bus atliekamos dažniau ir ne per prievartą. Pasirūpinti tinkama terpe žuvims bei augalams tiesiog privalu. Nuo to priklauso jų savijauta, aktyvumas, sveikata, išvaizda – taigi, ir viso akvariumo išvaizda bei pasimėgavimas juo.

Aktyvūs filtrai