Išpardavimas! Elektronis raumenų treniruolis "Sportas 2" (+16 pagalvėlių) Padidinti

Elektronis raumenų treniruolis "Sportas 2" (+16 pagalvėlių)

G-631

Nauja gera prekė

Elektriniai treniruokliai stimuliuoja kūno raumenis, naudodami elektronines raumenų stimuliavimo technologijas, skatinančias raumenų susitraukimą be jokių pratimų. Jie puikiai tinka pradedantiesiems ir neturintiems laiko mankštintis.

Smulkiau

Pristatysime per 21 dieną

30,00 €

-25%

40,00 €

Informacija

Galima daryti atsilenkimus, tačiau paprastesnis būdas yra nusipirkti aukštos kokybės elektroninį raumenų treniruoklį "Sportas 2".

Jūs net neįsivaizduojate, kaip jums bus malonu naudotis šiuo treniruokliu, kai jį turėsite savo namuose. Tai puikus, aukštos kokybės gaminys, pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų ir sukurtas būtent jums. Pasinaudokite iškirtiniu Puiki.lt pasiūlymu ir didele nuolaida, užsisakykite elektroninį raumenų treniruoklį "Sportas 2" jau dabar. Jum nebereikia niekur ieškoti, jum nereikia lyginti kainų ir ieškoti kur pigiau, nes ne visada pigiau yra geriau, nes kartais pigiau - labai dažnai būna prastos kokybės ir nepatvarus gaminys.

Elektroninis raumenų treniruoklis "Sportas 2" - tai metų atradimas, tai iškirtinis atradimas - kurį jūs atradote jau dabar. Suprantama, kad visada geriau turėti mažiau bet kokybiškų treniruoklių, nei daug prastų treniruoklių ar nei vieno. Turėti visada yra geriau - nei neturėti. Su gerais ir kokybiškais treniruokliais jūs taupote savo laiką, jūs taupote savo nervus, pagerėja jūsų gyvenimo kokybė, tad savaime suprantama, kad jūs tokią akimirką jaučiates laimingesniu.

Geri ir kokybiški treniruokliai namuose yra kiekvieno žmogaus siekiamybė. Geras ir kokybiškas treniruoklis - tai puikiausia dovana jūsų mylimajam žmogui, giminaičiui ar daugams. Geras ir kokybiškas treniruoklis - tai puikiausia dovana jums pačiam. Užsisakykite elektroninį raumenų treniruoklį "Sportas 2" ir pagerinkite savo gyvenimo kokybę. Jums bus daug maloniau, kai pmatysite pasikeitusias kūno linijas - tada visai kitaip pažvelksite į šį nuostabų treniruoklį, treniruokliį kurį įsigyjote jūs pats, be niekieno pagalbos.

Galima daryti atsilenkimus, milijonai žmonių pasaulyje tą ir daro, ir taip buvo tūkstančius metų - tačiau dabar šiame technikos ir progreso amžiuje - senai jau galima gyventi patogiau. Patogiau nes taip geriau. Jums tiesiog reikia išbandyti. Galima nieko nedaryti, tačiau galima priimti teisingą sprendimą.

Žmogus perką daugybę nereikalingų dalykų ir daug rečiau perka tuos dalykus, kurių jam iš tiesų reikia. Pirkite tik tai kas jums reikalingą ir tai ką naudosite. Mes neskatiname vartotojiškumo.

Vartojimas tampa besaikiu, kai vartojame daugiau, nei reikia. Pradėjus vartoti daugiau, nei reikia, ribos išsitrina. Asmeninė kreditinė leidžia pirkti daugiau, nei uždirbame. Reklamos subtiliai pakeičia mūsų troškimus, susijusius su materialiais daiktais. O dėl mus supančios vartotojiškos kultūros besaikis vartojimas ima atrodyti natūralus ir normalus.

Dėl besaikio vartojimo norisi vis didesnių namų, greitesnių automobilių, madingesnių drabužių, įmantresnių technologijų ir perpildytų stalčių. Daiktai žada laimę, tik niekad jos neatneša. Vietoj jos atsiranda troškimas gauti daugiau...

Gyvenimas – menas visur surasti grožį ir džiaugsmą. Mums džiaugsmą dovanoja ne aplinka, o mūsų požiūris į aplinką. Mažas kasdieninis džiaugsmas ir daro gyvenimą laimingą.

Trokštate ryškių ir tvirtų pilvo preso raumenukų? Paverskite svajones realybe įsigiję pilvo preso treniruoklius už patrauklą kainą mūsų parduotuvėje.

Elektriniai treniruokliai stimuliuoja pilvo raumenis, naudodami elektronines raumenų stimuliavimo technologijas, skatinančias raumenų susitraukimą be jokių pratimų. Jie puikiai tinka pradedantiesiems ir neturintiems laiko mankštintis.

Elektroninis raumenų treniruoklis "Sportas 2"

Informacija anglų kalba

Product Description

 • 1 Digital display for treatment guide Uses the infrared physical therapy electrodes,Improves your body circulation, relieves your pain and promotes your metabolism.
 • Suitable for waist, shoulders, legs, foot massage and physical therapy do the physical therapy for  the four parts of your body at the same time.
 • 4 therapeutic modes: vibrate thump, Shiatsu, Massage, Pat and Scrape therapy, 8 Massage modes and 10 massage power levels, Comes with 16 pieces of massage electrodes, a charger, two electrode wire. 
 • Power Supply: 3 x 1.5V batteries (not included)
 • size: 30 * 26.5 * 7 cm
 • We have user manual in Russian, when you place the order, if you need it, we can send it to your e-mail.    
 • The massager key Specifically for the Russian seller, if you do not understand Russian, please be careful to buy.
 • Uauslly, The countries of outside the Russian system, we will send you the English key. if you want Russian key, pls tell us. 

Package includes:

 • 1 Massager
 • 16 Electrode pads
 • 3 × Batteries (not included)
 • 1 USB Cable
 • 1 Power Adapter (US, EU, AU), when you order, pls leave messeger which adapter do you need, or else ship US adapter at random!
 • 2 English User Manual
 • 2 Connecting cable (2-way and 4-way)    

Notice:

 • the package not include the retail package and massager shoes    

Packaging Details:

 • Package Weight: 0.600 kg
 • Package Size: 40 cm x 20 cm x 5 cm

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: