Laikrodžio mechanizmas "Baltoji strėlė 2"

Nauja gera prekė

Minutinė rodyklė: ~ 45 cm (35 cm nuo ašies). Valandinė rodyklė: ~ 38 cm (28 cm nuo ašies); Vidinis diskas: ~ 10 cm. Tai didelio sieninio laikrodžio mechanizmas. Nuostabi dekoracija namams, restoranams viešbučiams, kaimo turizmo sodyboms ir tt.

Smulkiau

1 Vienetas - paskutinė prekė sandėlyje ! Nusipirk dabar - nes vėliau gali nebebūti ! Kas greitesnis - tas pirmesnis !

35,00 €

-50%

70,00 €

Charakteristikos

Svoris 0.2460

Informacija

  • Minutinė rodyklė: apie 45 cm (35 cm nuo ašies);
  • Valandinė rodyklė: apie 38 cm (28 cm nuo ašies);
  • Apvalaus korpuso dydis: apie 10 cm;
  • Maitinimas: AAA baterija.
  • Pakuotės dydis : ilgis 52 cm x plotis 14 cm x aukštis 6 cm
  • Pakuotės svoris: apie 340 g

Pakuotę sudaro:

  • 1 laikrodžio mechanizmas,
  • 1 minutinė rodyklė,
  • 1 valandinė rodyklė.

Balta spalva

Balta (sidabrinė) simbolizuoja šviesą, džiaugsmą ir sėkmę. Tai - švaros, išminties ir šventės spalva, turi amžinybės reikšmę. Psichologai sako, kad balta – tai prašviesėjimo, pakilimo, atvirumo ir atlaidumo spalva. Be to, balta reiškia paliaubas ir taiką (baltas balandis yra taikos simbolis). Iš tiesų balta yra dvejopa spalva: viena vertus, ji reiškia džiaugsmą ir šventę; antra vertus, simbolizuoja senatvę ir mirtį. Balta - tai tvarkingos, mėgstančios švarą, kartais - netgi pedantiškos asmenybės spalva. Psichologai sako, kad žmonės, dažnai dėvintys vien baltus rūbus, gali būti truputėlį nuobodūs. Tokia apranga gali reikšti, jog jie siekia lengvumo ir laisvės, arba balta apranga gali būti nebylus ženklas, jog ją dėvintis asmuo siekia atsinaujinti, nori „pradėti naują gyvenimą“.

Balta – tai tyrumo, išbaigtumo ir tobulumo spalva. Ji simbolizuoja naują pradžią. Tai lyg tuščias knygos lapas, laukiantis, kol jame bus užrašyta istorija. Nors balta nestimuliuoja pojūčių, ji atveria kelius kūrybai. Balta atspindi visas spektro spalvas. Ji atspindi ir tamsias, ir šviesias spalvas, todėl balta dažnai siejama su nepriklausomybe ir neutralumu. Ši spalva yra visiškas kitų spalvų atspindys, žadinantis atvirumą, augimą ir kūrybingumą. Baltoje spalvoje nieko neįmanoma paslėpti, ji yra gryna švara ir tyrumas. Dėl šios priežasties Vakarų kultūrose nuotakos dėvi baltas sukneles, o medikai – baltus chalatus.

Apskritai, balta spalva yra mėgstama tų, kurie susiduria su kardinaliais gyvenimo pokyčiais. Šią spalvą mėgsta ir vyresnio amžiaus žmonės, siekiantys susigrąžinti jaunystę. Ji jiems primena laikus, kai gyvenimas atrodė daug paprastesnis. Taip pat balta spalva saugo ir drąsina, suteikdama žmonėms ramybę, patogumą ir viltį, susidoroti su savo liūdesiu. Be to, ji padeda išvalyti mintis, sielą, pasisemti energijos tolimesniems darbams ir kovoti su tamsa. Apibendrinant, baltą spalvą mėgsta tvarkingi, konservatyvūs, bet optimistiški žmonės.

Balta spalva – metalo elementas. Aiškumo, skaistumo ir nekaltumo spalva. Balta spalva viena iš aukščiausių, stipriausių spalvų Jogos tradicijose. Jogos meistrai ją vadina pabaigtumo, begalinės gudrybės ir gyvenimo mokslo spalva. Visai nesvarbu, ar tai tik iškritęs sniegas, ar balta kaip snaigė nuotakos suknelė. Balta spalva įkvepia mus savo skaistumu ir tylos energija. Kadangi baltas – metalo elementas, jisai labai iškalbus, aiškus, švarus ir šviežias. Tai pradžios spalva ir aiškios pabaigos tonas. Nuostabus tonas namuose, ypatingai kombinacijose su kitomis spalvomis, kad pabrėžtų spindėjimą ir sukurtų išraiškingą kontrastą. Ypatingai rekomenduojama tose zonose, kur valdo metalo elementas, tai yra vakaruose ir šiaurės vakaruose.

Balta spalva idealiai tinka vonios kambariams ir meditacijos patalpoms! Gerai nuramina protą ir skleidžia gydančią energiją visuose namuose.

Balta spalva yra intensyvumo, tyrumo ir koncentracijos spalva. Ji skatina kūrybingumą, pavyzdžiui, balta drobė kviečia menininką ją užpildyti.

Balta spalva nuostabiai tinka virtuvei, ypač tada, kai mėgstate patys kurti gurmaniškus receptus, o ne gaminti pagal kitų nurodymus. Balta tinka kūrybinei, menininko studijai.

Balta skatina daugintis geras ląsteles. Venkite baltos, jei mėgstate kritikuoti ar jums sunku rodyti jausmus, prisirišimą.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Write a review