PREKIŲ PRISTATYMAS

Prekės pristatomos tiesiai į namus, tačiau jei paštininkas pirkėjo namuose neranda jis palieka pranešimą apie siuntą ir prekes tenka atsiimti artimiausiame pašto skyriuje.  Visada išsiųsdami prekes informuojame pirkėją el. pašto laišku (Prekė 10000**** sėkmingai išsiųsta‏), kurio apačioje visuomet būna nurodytas siuntos reg nr.. Su šiuo numeriu www.post.lt puslapyje galite matyti kur esamu momentu yra jūsų užsakytos prekės. Jei gavę el. pašto pranešimą apie išsiųstą prekę per 3 dienas negaunate savo siuntos, su POST.LT reg. nr. kreipkitės į jus aptarnaujantį pašto skyrių.

Šios prekės pristatymo terminas yra standartinis 7 d.d. Šią prekę turime pas save (užrašas ryškiai žaliame fone).


Šiame paveikslėlyje pateiktos prekės pristatymo iš EU terminas yra 10 dienų (užrašas ryškiai morkiniame fone).

Trečios prekės pristatymo terminas yra 20-60 d.d. Ši prekė bus užsakyta iš tiekėjo užsienyje (užrašas ryškiai morkiniame fone).

Prašome prieš pirkdami atkreipkite dėmesį į prekės pristatymo terminą, kad atlikus užsakymą jums nekiltų nereikalingų neaiškumų ar priekaištų mums.

Pastaba: pristatymo laikas pradedamas skaičiuoti po pinigų gavimo į mūsų sąskaitą.

Atsiimant prekę pašte - būtina patikrinti pakuotę, ar ji nėra pažeista. Jei pakuotė pažeista ir įtariate, jog viduje esančios prekės gali būti sugadintos, prašome tokios siuntos nepriimti, surašyti laisvos formos siuntos pažeidimo aktą, bei susisiekti su mumis.

Užsakymo statuso reikšmės:

Laukiama apmokėjimo – užsakymas yra sėkmingai pateiktas administracijai, bei užsakytos prekės yra rezervuojamos jei jas turime sandėlyje.

Užsakymas vykdomas – Pinigai sėkmingai gauti, bei pradedamas vykdyti prekės pakavimo procesas. Jei prekė yra sandėlyje, ji supakuojama nedelsiant. Jei prekės šiuo metu neturime,  ji užsakoma iš tiekėjo ir dažniausiai atkeliauja per 5-30 d.d. (darbo dienas).

Prekė išsiųsta – Prekės yra supakuotos ir išsiųstos arba paruoštos išsiuntimui per artimiausias 12 val.

Atšauktas – Pirkėjo noru, dėl sukčiavimo ar kitų priežasčių užsakymas yra atšauktas ir nebebus vykdomas. Jei pirkėjas yra apmokėjęs išankstinę sąskaitą, jam pinigai bus grąžinti į sąskaitą iš kurios gautas apmokėjimas.

Itin retais atvejais siunčiant prekes iš užsienio (užsakymo terminas 20-60 d.d.) jos kartais pasimeta, todėl jei savo prekės negaunate ilgiau nei 30 darbo dienų, prašome susisiekti su mumis, mes jums užsakysime prekes iš naujo (prasitęs užsakymo terminas). Šiuo atveju jūs nepatirsite jokių papildomų išlaidų, o visi papildomi mokesčiai bus apmokami mūsų sąskaita.

Jei užsakote prekes, kurias mes turime Lietuvoje (nėra jokio įspėjimo apie ilgesnį pristatymo terminą), šių prekių ilgiausias pristatymo terminas yra 7 d.d. po sąskaitos apmokėjimo, tačiau dažniausiai išsiųstos siuntos jau per tris dienas dieną atkeliauja į Lietuvos didmiesčius. Jei savo siuntinio negaunate per 10 darbo dienų, prašome susisiekti su mumis, o mes pabandysime išsiaiškinti kur siuntinys užtruko.

Kiekvienas pasiklydęs siuntinys yra atidžiai sekamas ir galų gale visada surandamas su „Lietuvos paštas“ pagalba 25 d.d. bėgyje. Pastebėjus piktybinius sukčiavimo ar apgavystės atvejus, pirkėjas turės atsakyti pagal tuo metu galiojančius Lietuvos Respublikos įstatymus, apmokėti bylinėjimosi, bei papildomas išlaidas.

PREKIŲ PRISTATYMAS IŠ UŽSIENIO

Saugiai, patikimai ir pigiai užsakome iš užsienio tiekėjų.

1. Užsisakote norimas prekes parduotuvėje puiki.lt.

2. Mes užsakome Jūsų užsakytas prekes iš užsienio tiekėjų.

3. Laukiame, kol prekės bus mums atsiųstos.

4. Patikriname mums atsiųstas prekes.

5. Saugiai supakuojame prekes Jūsų pasirinktoje pakuotėje (vokas, dėžutė, ar siuntinio dėžė).6. Išsiunčiame prekes registruota pirmenybine siunta.

4. Prekės pristatomos Lietuvos paštu - Jūsų nurodytu adresu.

5. Kai kurias atvejais Jūs privalote apmokėti muito mokestį.

Apiforminimas muitinėje ir valstybės tarnyboje (kai prekės užsakomos iš ne ES šalių)

Visos jūsų užsakytos iš užsienio tiekėjų prekės turi kirsti ES sieną. Tokiu atveju neišvengiamos atitinkamos muitinės procedūros, kurias būtina atlikti prieš jūsų prekei išvykstant į kelionę. Muitinės tarnyba privalo apžiūrėti visas siuntas, kurios atvyksta į šalį ar iš jos išvyksta. Tai reiškia, kad tikrinamas visų siuntų turinio atitikimas valstybės įstatymams. Be to, muitinė tikrina, ar už pašto siuntą sumokėti visi muito mokesčiai. Šiuo atveju mokesčius sumoka prekės pirkėjas.

Kiekviena valstybė turi nustačiusi maksimalią prekių vertę, kurią viršijus reikia mokėti muito mokestį. Tuo atveju, jei siunčiama prekė apmokestinama muito mokesčiu, pirkėjui siunčiamas pranešimas apie muitinamą krovinį. Šis pranešimas reiškia, kad jūs turėsite sumokėti muito mokestį savo apskrities muitinėje. Reikia pažymėti, kad prekėms, išsiųstoms per Express Mail International ir Airmail, taikoma supaprastinta muitinės procedūrų tvarka.

Muito mokestis skaičiuojamas nuo bendros viename siuntinyje esančių prekių vertės.

Pašto siuntų praktika rodo, kad siunčiant keletą mažesnių siuntinių bus sumokėtas gerokai mažesnis muito mokestis nei siunčiant vieną didelį. Tokiu atveju siuntinius reikėtų siųsti savaitės periodiškumu arba skirtingų gavėjų vardu.

Muito mokesčiai neįtraukti į prekės pristatymo kainą, juos privalo sumokėti pirkėjas savo apskrities muitinės skyriuje. Mokestis mokamas nuo bendros viename siuntinyje esančių prekių vertės.PREKIŲ PRISTATYMO IŠ UŽSIENIO TERMINAI

Visos iš užsienio tiekėjų užsakytos prekės pristatomos per skirtingus terminus.

 • IŠ ES šalių dažniausiai prekės pristatomos per 10-15 dienų laikotarpį.
 • Iš ne ES šalių prekės pristatomos per 20-60 dienų laikotarpį.

Dažniausiai, kaip rodo mūsų parduotuvės prekybos praktika, iš ne ES šalių užsakytos prekės - pirkėjui pristatomos per tris savaites nuo užsakymo dienos.

Šventiniu laikotarpiu visai įmanoma, kad prekių pristatymo terminai gali būtį ilgesni. Šventiniu laikotarpiu ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalių paštuose smarkiai padidėja darbo krūvis. Be to, žiemą dėl prastų oro sąlygų, kai siaučiant pūgoms negali pakilti lėktuvai ar užpustomi keliai, gali vėluoti siuntų pristatymas. Tad kuo anksčiau užsisakysite prekes, tuo būsime tikresni, kad jie iki Kalėdų spės pasiekti adresatus.

PREKIŲ APMOKĖJIMAS

Registruotas vartotojas gali matyti visas savo pirktas prekes bei sąskaitas prisijungęs prie savo paskyros.  Taipogi galėsite matyti savo pirkinių statusą realiu laiku, pvz:. kada  gavome Jūsų apmokėjimą, užsakymo vykdymo etapus, bei kitas funkcijas.

Nuolatiniams pirkėjams darome nuolaidas bei taikome įvairias akcijas.

Už mūsų suteiktas paslaugas ar prekes galite atsiskaityti įprastu banko pavedimu bet kuriame banko padalinyje, pateikę mūsų rekvizitus ar tiesiog pervesdami pinigus elektronine bankininkyste į vieną iš mūsų sąskaitų.

Mokėjimo paskirties laukelyje būtinai nurodykite savo užsakymo Nr #,  pagal kurį ir išsiųsime Jums apmokėtas prekes. Nenurodžius užsakymo Nr #, prekės siuntimas gali užtrukti.

SĄSKAITA ATSISKAITYMUI:

AB Swedbank

LT107300010144707677

---------------------

Paysera.lt sąskaita

EVP1310001985442

APMOKĖJIMAS PER EL. BANKĄ

Norėdami atlikti apmokėjimą, tereikia užpildyti keturis laukelius:

1. Gavėjo pavadinimas arba gavėjas

2. Gavėjo sąskaita

3. Suma

4. Mokėjimo paskirtis (Įrašykite suformuoto užsakymo nr. pvz:. 100001233).

APMOKĖJIMAS PER PAYSERA.LT

Kai tik gausime jūsų apmokėjimą, į el. paštą jums bus išsiųsta žinutė, kad pinigai gauti, o užsakymo statusas pasikeis iš "Laukiama apmokėjimo" į "Užsakymas vykdomas".


KLIENTŲ KONSULTAVIMAS

Turite klausimų ar pasiūlymų, galbūt nerandate norimos prekės, matėte prekę pigiau, radote kokių nors klaidų, tuomet susisiekite su mumis. Mūsų kompetentingi atstovai pasistengs atsakyti į Jums rūpimus klausimus ar esant reikalui pasiūlys „nuolaidos kuponą“. Siekiame užmegzti glaudžius ryšius, bei tapti jūsų nuolatiniais partneriais, kadangi mes dirbame Jums!

Susisiekti su mumis galite info@puiki.lt

taip pat galite palikti savo žinute skiltyje Parašyk mums

arba skambinti mums telefonu +370 642 82622 

Pr. - Pn. nuo 10 iki 18 val.

PIRKĖJO IR PARDAVĖJO ĮSIPAREIGOJIMAI BEI TEISĖS

Kai klientas suformuoja užsakymą, yra laikoma kad jis susipažino su skyreliu "klientų aptarnavimas".

Sutartis tarp pirkėjo ir pardavėjo laikoma sudaryta, kai pirkėjas elektroninėje parduotuvėje, suformavę prekių krepšelį, išsiunčia pirkimo užsakymą bei apmoka sąskaitą. Visos sudarytos sutartys yra saugomos puiki.lt duomenų bazėje.

Pirkėjas įsipareigoja

 • Jeigu pasikeičia pirkėjo registracijos formoje pateikti duomenys, pirkėjas privalo kuo greičiau juos atnaujinti, esant reikalui pranešti pardavėjui.
 • Jei praradote prisijungimo duomenis, privalote nedelsiant apie tai informuoti pardavėją.
 • Pirkėjas yra atsakingas už registracijos formoje pateiktų duomenų teisingumą. Jei nėra pateikta tikslių duomenų registracijos formoje, pardavėjas  neatsako už dėl to atsiradusius padarinius.
 • Jei pirkėjas be priežasties atsisako priimti prekę, perduotą siuntų tarnybai, prekės pakartotiną persiuntimą pirkėjui ar gražinimą pardavėjui apmoką pats pirkėjas;
 • Pirkėjas pilnai atsako už veiksmus, atliktus naudojantis el. parduotuve.
 • Pirkėjas, naudodamasis el. parduotuve, sutinka su šiomis pirkimo– pardavimo taisyklėmis ir privalo jų laikytis.

Pardavėjas įsipareigoja

 • Pardavėjas privalo išsiųsti visas pirkėjo užsakytas prekes nurodytu adresu.
 • Pardavėjas turi teisę savo nuožiūra parinkti tokios pačios prekės spalvą ar skonį net tai atvejais, kai pirkėjas yra nurodęs kitaip.
 • El. parduotuvėje bei prekių aprašyme pateikti paveiksliukai yra iliustracinio pobūdžio, todėl  labai retais atvejais - prekės išvaizda arba komplektacija - gali šiek tiek skirtis nuo realiai Jums siunčiamų prekių, tačiau pardavėjas užtikrina, kad Jūs gausite tokio pat gamintojo ir tomis pačiomis savybėmis pasižyminčią prekę, kurią užsakėte.
 • Pardavėjas nėra atsakingas už bet kokius padarinius, atsiradusius dėl pirkėjo klaidingo duomenų pateikimo.
 • Saugoti visą informaciją, kurią pirkėjas pateikia registruodamasis mūsų el. parduotuvėje. Pardavėjas prisiima visą atsakomybę, jog šie duomenys nebus prieinami tretiesiems asmenims. 
 • Susidarius svarbioms aplinkybėms, negalėdami pirkėjui pristatyti užsakytos prekės, įsipareigojame pirkėjui pasiūlyti analogišką prekę.

Kitos nuostatos:

 • Jei pirkėjas bando pakenkti nuostabi.lt el. parduotuvės darbui ar stabiliam veikimui, mūsų administracija gali be iš ankstinio perspėjimo apriboti, sustabdyti pirkėjui galimybę naudotis arba, išskirtinais atvejais, panaikinti pirkėjo registraciją el. parduotuvėje. Apie visus nelegalius veiksmus prieštaraujančius Lietuvos Respublikos įstatymams, pranešame atitinkamoms institucijoms.
 • Pardavėjas gali vienašališkai pakeisti šių taisyklių sąlygas.
 • Atsiradus materialiniai žalai, kaltoji šalis privalo atlygina kitai šaliai atsiradusius nuostolius pagal Lietuvos Respublikos įstatymus.
 • Garantinis aptarnavimas suteikiamas tik pateikus pirkimo - pardavimo sutartį.  
 • Siunčiame tik kokybiškas ir patikrintas prekes. Sugadintų ar pažeistų prekių atgal nepriimame, be raštiško pašto darbuotojo patvirtinimo (kad gauto siuntinio turinys turi vizualių pažeidimų - todėl visada patariame prekes išpakuoti prie pašto darbuotojų.) prekių atgal nepriimame. Kitu atveju laikoma, kad prekė buvo sugadinta po to kaip ji buvo gauta.