Elektroninis galvos masažuoklis "Poilsis" (infraraudonųjų spindulių)

G-596

Nauja gera prekė

Infraraudonieji spinduliai, tai šildomąjį poveikį turintys spinduliai, todėl masažuoklio šereliai maloniai skleis šilumą Jūsų raumenims, kartu ir masažuos.

Smulkiau

Pristatysime per 21 dieną

30,00 €

-50%

60,00 €

Informacija

Galvos masažas – tai atpalaiduojanti ir raminanti procedūra, kuri gerina ne tik galvos odos kraujotaką, bet ir mažina galvos skausmus. Galvos masažas daugiausia skiriamas žmonėms, kurie daug ir ilgai dirba, dažnai keliauja, yra vairuotojai ar tiesiog patiria daug streso. Galvos masažai suteikiami SPA centruose, grožio salonuose, tačiau juos galite pasidaryti ir patys sau.

Galvos masažo nauda:

 • Padeda sumažinti stresą;
 • Leidžia atsipalaiduoti bei ramina mintis;
 • Padeda atgaivinti ne tik mintis, bet ir kūną;
 • Gerina koncentraciją;
 • Gerina galvos kraujotaką;
 • Pagerina miego kokybę: greitai užmiegate ir gerai miegate visą naktį;
 • Gelbsti nuo galvos skausmų;
 • Stiprina plaukų šaknis.

Po ilgos darbo dienos arba ilgo buvimo prie kompiuterio galva pasidaro sunki, lyg skauda, lyg spaudžia. Kiekvienas svajoja greičiau atsigulti, užmerkti akis ir pailsėti. Tačiau ne visada viskas būna taip, kaip mes norime, po darbo reikia pabūti su šeima, gaminti maistą, atlikti kitus buities darbus. Todėl kartais galvos masažas labai padeda viską pamiršti ir atsipalaiduoti.

Galvos masažas viena iš greitų, paprastų, veiksmingų, atpalaiduojančių ir naudą sveikatai teikiančių procedūrų. Reguliarus galvos masažas pagerins miego kokybę, galvos kraujotaką bei pagelbės norint atsikratyti galvos skausmų. Taip pat, tai yra puiki ir aktuali procedūra toms merginoms, kurios siekia turėti sveikus, stiprius ir ilgus plaukus.

Reguliariai atliekamas galvos masažas teigiamai veikia bendrą savijautą, padeda atsipalaiduoti, šalina blogą nuotaiką. Masažuojant pažadinama odos nervų ir receptorinė sistema, harmonizuojami svarbiausi organizmo procesai. Be to, nuo galvos odos pašalinamas senas epidermio sluoksnis, o kartu ir prikibusios dulkės bei mikrobai, aktyvinama kraujotaka, pagerėja prakaito ir riebalų liaukų sekrecijos funkcija. Galvos masažas stiprina plaukus, skatina jų augimą, pristabdo pirmalaikį plaukų slinkimą, grąžina plaukams sveiką žvilgesį, stimuliuoja raumenis, atsakingus už galvos tonusą. Be to, gali padėti atsikratyti pleiskanų ir išvengti nemalonaus plaukų riebalavimosi.

Infraraudonųjų spindulių energija

Infraraudonųjų spindulių mes nematome, tačiau jaučiame juos kaip šilumą. Ši šiluma – tai natūraliausia ir saugiausia šildymo forma žemėje, būtina žmogui bei visiems gyviems sutvėrimams pasaulyje. Tačiau infraraudonųjų spindulių energija yra ne tik saugi, bet ir labai naudinga žmogaus organizmui. Šis faktas buvo pastebėtas labai seniai. Kinijoje infraraudonieji spinduliai pradėti naudoti gydymui 5000 – 3000 m. prieš Kristaus gimimą. Gydymas rankos prisilietimu ir yra iš dalies paremtas natūralaus infraraudonojo spinduliavimo gydomuoju poveikiu, kurį skleidžia žmogaus kūnas.

Kaip infraraudonieji spinduliai veikia?

Stiprus infraraudonųjų spindulių poveikis paremtas tuo, kad jie yra tiksliai pritaikyti žmogaus kūnui ir į audinius prasiskverbia labai giliai (3–7 cm), darydami jiems didžiulį poveikį. Žmogaus kūnas absorbuoja apie 93 proc. jų skleidžiamos šilumos. Kai infraraudonieji spinduliai įsiskverbia per odą į poodinius audinius, jie iš šviesos energijos pavirsta šilumine energija. O ji giliuosiuose audinių sluoksniuose lemia tai, kad pradeda plėstis kraujagyslės ir smulkiosios jų dalys – kapiliarai. Tokiu būdu yra stimuliuojama visa kraujo apykaita, pagreitėja kraujo tėkmė, o kartu ir deguonies pernešimas į audinius. Beto, audiniuose susidariusios šilumos įtakoje atsiveria poros, kūnas ima tartum giliau kvėpuoti, prakaituoti, tokiu būdu per odą atsikratydamas toksinų ir medžiagų apykaitos atliekų – vadinamųjų šlakų, susikaupusių organizme dėl užterštos aplinkos ir nekokybiško maisto.

Kai kurie gydytojai teigia, jog sveikam organizmui, tam, kad jis apsivalytų, jokių papildomų detoksikacijų nereikia. Tačiau kas iš mūsų šiandien gali pasigirti visiškai sveiku organizmu? O tam ir reikalingos visokios terapijos, iš kurių viena – infraraudonųjų spindulių terapija.

Infraraudonieji spinduliai daugeliui žmonių vis dar kelia baimę, kadangi dar mokyklos suole buvo kalbama apie tiesioginių saulės spindulių žalą, kuri gali pakenkti Jūsų odai. Visgi, masažuokliai su infraraudonaisiais spinduliais nėra tas pats, kas tiesioginiai saulės spinduliai, tad tuo pačiu ir visos baimės yra tiesiog nepagrįstos. Masažuokliai puikiai tinka tiek vaikui, tiek suaugusiam asmeniui, tad svarbiausia pasirinkti tą masažuoklį, kuris patenkina Jūsų poreikius.

Infraraudonųjų spindulių masažuoklio poveikis

Infraraudonųjų spindulių masažuoklis išsiskiria tuo, kad jis konkrečiai sukurtas būtent žmogaus kūnui. Spinduliai įsiskverbia į giliuosius žmogaus kūno audinius, taigi greitai pajuntamas teigiamas jų poveikis. Masažuoklis su infraraudonaisiais spinduliais veikia kartu su žmogaus šiluma ir taip išgaunamas puikus, žmogaus organizmui reikalingas efektas. Nors skirtingi masažuokliai atlieka skirtingą funkciją, tačiau visus juos vienija tai, kas kūnas maloniai įšyla, spinduliai teigiamai veikia žmogaus organizmą. Dažnas gydytojas tikina, kad masažuoklis infraraudonųjų spindulių pagalba gali ne tik padėti išspręsti estetines kūno problemas, tačiau lėtines ligas, skausmus. Svarbiausia – reguliarus naudojimas suderintas su aktyviu gyvenimo tempu, sveika mityba ir pozityviomis mintimis.

Informacija anglų kalba

 • Principle of work: Health care massage by control air float, music, vibrator, warming device.    
 • Function: Health care massage by kneading air float, magnetic heat and effect music.
 • Product composition: Controller, vibrate motor, heating plate.
 • Operation mode: Pneumatic, vibrate, heating.
 • Working mode: Automatic and manual operation.
 • Save condition: Normal temperature.
 • Operation screen: LCD.
 • Power: DC 6 V.
 • Capacity: 6.48 W.
 • Power consumption: 1.08 A.
 • Size: 230 MM x 220 MM x 234 MM.
 • Color: Grey, creamy white.    
 • Weight: 0.73 KG.

Package Included:

 • 1 x Infrared Head Massager
 • 1 x English Manual

Packaging Details

 • Package Weight: 1 kg
 • Package Size: 20 cm x 20 cm x 10 cm

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: