Elektroninis veido masažuoklis "Gražuolė 2"

G-585

Nauja gera prekė

Išmatavimai: 14,5 x 2 cm. Funkcijos: „Ion Importing“, „Micro-Current Vibration“.

Smulkiau

3 vnt. - paskutinės prekės sandėlyje ! Nusipirk dabar - nes vėliau gali nebebūti ! Kas greitesnis - tas pirmesnis !

15,00 €

-50%

30,00 €

Informacija

Jūs net neįsivaizduojate, kaip jums bus malonu naudotis šiuo masažuokliu, kai jį turėsite savo namuose. Tai puikus, aukštos kokybės gaminys, pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų ir sukurtas būtent jums. Pasinaudokite iškirtiniu Puiki.lt pasiūlymu ir didele nuolaida, užsisakykite elektroninį veido masažuoklį "Gražuolė 2" jau dabar. Jum nebereikia niekur ieškoti, jum nereikia lyginti kainų ir ieškoti kur pigiau, nes ne visada pigiau yra geriau, nes kartais pigiau - labai dažnai būna prastos kokybės ir nepatvarus gaminys.

Elektroninis veido masažuoklis "Gražuolė 2" - tai metų atradimas, tai iškirtinis atradimas - kurį jūs atradote jau dabar. Suprantama, kad visada geriau turėti mažiau bet kokybiškų masažuoklių, nei daug prastų masažuoklių ar nei vieno. Turėti visada yra geriau - nei neturėti. Su gerais ir kokybiškais masažuokliais jūs taupote savo laiką, jūs taupote savo nervus, pagerėja jūsų gyvenimo kokybė, tad savaime suprantama, kad jūs tokią akimirką jaučiates laimingesniu.

Geri ir kokybiški masažuokliai namuose yra kiekvieno žmogaus siekiamybė. Geras ir kokybiškas masažuoklis - tai puikiausia dovana jūsų mylimajam žmogui, giminaičiui ar daugams. Geras ir kokybiškas masažuoklis - tai puikiausia dovana jums pačiam. Užsisakykite elektroninį veido masažuoklį "Gražuolė 2" ir pagerinkite savo gyvenimo kokybę. Jums bus daug maloniau, kai pamatysite prižiūrėtą veidelį - tada visai kitaip pažvelksite į šį nuostabų masažuoklį, masažuoklį kurį įsigyjote jūs pats, be niekieno pagalbos.

Galima masažuoti veidą pačiam, milijonai žmonių pasaulyje tą ir daro, ir taip buvo tūkstančius metų - tačiau dabar šiame technikos ir progreso amžiuje - senai jau galima gyventi patogiau. Patogiau nes taip geriau. Jums tiesiog reikia išbandyti. Galima nieko nedaryti, tačiau galima priimti teisingą sprendimą.

Žmogus perką daugybę nereikalingų dalykų ir daug rečiau perka tuos dalykus, kurių jam iš tiesų reikia. Pirkite tik tai kas jums reikalingą ir tai ką naudosite. Mes neskatiname vartotojiškumo.

Vartojimas tampa besaikiu, kai vartojame daugiau, nei reikia. Pradėjus vartoti daugiau, nei reikia, ribos išsitrina. Asmeninė kreditinė leidžia pirkti daugiau, nei uždirbame. Reklamos subtiliai pakeičia mūsų troškimus, susijusius su materialiais daiktais. O dėl mus supančios vartotojiškos kultūros besaikis vartojimas ima atrodyti natūralus ir normalus.

Dėl besaikio vartojimo norisi vis didesnių namų, greitesnių automobilių, madingesnių drabužių, įmantresnių technologijų ir perpildytų stalčių. Daiktai žada laimę, tik niekad jos neatneša. Vietoj jos atsiranda troškimas gauti daugiau...

Gyvenimas – menas visur surasti grožį ir džiaugsmą. Mums džiaugsmą dovanoja ne aplinka, o mūsų požiūris į aplinką. Mažas kasdieninis džiaugsmas ir daro gyvenimą laimingą.

Jūs rupestinga ir rūpinatės savo veido priežiūra? Paverskite svajones realybe įsigiję elektroninį veido masažuoklį už patrauklą kainą mūsų parduotuvėje.

Elektroninis veido masažuoklis "Gražuolė 2"

Specifikacijos:

 • Darbinė įtampa: 1.5 V;
 • Galia: 1,5 W;
 • Baterijos: 1 mažo dydžio AAA baterija (baterijos nepridedamos)
 • Greitis: 1 pavara;
 • Funkcijos: „Ion Importing“, „Micro-Current Vibration“;
 • Spalva: balta;
 • Išmatavimai: apytiksl. 14,5 x 2 cm;
 • Pakuotės svoris: apytiksl. 31 g.

Pakuotėje:

 • 1 x elektroninis veido masažuoklis.

Informacija anglų kalba

Description:

 • 2 in 1 massager, use the micro-current massage and negative ion deep importing, which can eliminate wrinkle around eyes, remove eye pouch, eye black circle. In addition, cooperating with eye cream / essence can improve blood circulation, whiten and brighten eye skin, restore eye elasticity. Intelligent sense design, more convenient operation.

Features:

 • Portable but elegant body, simple, fashionable and easy to grip.
 • 2 in 1 massager, micro-current massage and negative ion deep importing.
 • Conducting strip, intelligent sense, convenient operation.
 • Eliminate crow's feet, edict lines and wrinkle around eyes.
 • Remove eye pouch, swallow, eye black circle.
 • Cooperating with eye cream/essence to import the nutrition up to the bottom layer of skin, which can activate eye's cells, improve blood circulation, whiten and brighten eye skin, restore eye elasticity.
 • Suitable for professional and home use.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: