Pomidorų augalų tvirtinimo laikikliai "Geriausias derlius" (50 vnt.)

G-2564

Nauja gera prekė

Aukštos kokybės pomidorų augalų tvirtinimo laikikiliai "Stabilumas". Kiekis: 50 vnt. Medžiaga; aukštos kokybės, tvirtas plastikas.

Smulkiau

2 vnt. - paskutinės prekės sandėlyje ! Nusipirk dabar - nes vėliau gali nebebūti ! Kas greitesnis - tas pirmesnis !

6,00 €

-50%

12,00 €

Informacija

Gausaus pomidorų derliaus paslaptys

Įsibėgėjus vaasarai daržininkai dažnai su nerimu ir viltimi žiūri į pomidorų krūmus – ar gerai žydi, ar daug užmezgė pomidorų, ar sveiki. Visi nori, kad šiemet derlius būtų geresnis nei ankstesniais metais.

Ar įmanoma pagerinti pomidorų derlių? Žinoma. Patariame, kaip tai padaryti.

1 paslaptis – papurtyti kekes

Pomidorai – patys apsidulkinantys augalai, augant atvirose vietose jie turi ir pagalbininkų – vėją, vabzdžius. Na, o šiltnamiuose augantiems pomidorams mažiau pasisekė – nėra vėjo ir skraidančių pagalbininkų, todėl vertėtų paskatinti pomidorų apsidulkinimą. Juo labiau, kad procesas nesudėtingas. Pakanka kas kelias dienas papurtyti kekes. Patyrę daržininkai pataria papurčius iš karto apipurkšti žiedus arba palaistyti žemę, o po 1,5 – 2 val. pravėdinti šiltnamį.

2 paslaptis – sumanus sodinimas

Jei pomidorus auginate šiltnamyje, idealus variantas – sodinti nuo rytų į vakarų pusę. Tada saulė praktiškai tolygiai apšvies visus augalus, ji šildys juos ryte, vidurdienį kaimyninės eilės jų netemdys. Rezultatas – ilgesnė šviesi diena ir gausesnis derlius.

3 paslaptis – stiprios šaknys

Kuo tvirtesnės šaknys, tuo daugiau vaisių aprūpins maistingomis medžiagomis, tuo didesni jie bus. Tad kaip sustiprinti pomidorų krūmų šaknis?

Apkaupti

Pasirodo, apkaupti irgi reikia mokėti. Apkaupiama, kai auga šaknys, o pomidorų šaknys auga ne pastoviai, o periodiškai. Iš pradžių auga šaknys, paskui jų augimas sulėtėja, pradeda aktyviai augti vegetatyvinė masė. Paskui šaknų augimas vėl suaktyvėja iki to laiko, kai prasideda žydėjimas ir vaisių mezgimas. Kai tik šis procesas prasideda, šaknų augimas vėl sulėtėja.

Augalai patys parodys, kada laikas juos apkaupti. Stebėkite stiebus – jei pažemėje ant steibų atsirado pūslelių, vadinasi, laikas pirmą kartą apkaupti (tik būtinai drėgna žeme, ne sausa). O kai palei žemę stiebų spalva pasidaro nebe žalia, o melsvo atspalvio. Tai ženklas, kad laikas antrą kartą apkaupti. Laiku apkaupus, pomidorų šaknys maksimaliai išaugs, taigi derlius bus gausesnis.

Mulčiuoti

Mulčiavimo nauda seniai niekas neabejoja. Po apsauginiu sluoksniu susidaro žemių plutelė, išsaugoma drėgmė, nesuardoma dirvos struktūra, neauga piktžolės, o laistant neapsinuogina šaknys. Daržininkai pataria – tinkamas mulčiavimas padidins krūmo derlių 25–30 proc.

Kuo mulčiuoti pomidorus?

Šienu, šiaudais, kompostu, pjuvenomis, laikraščiais, sausais lapais, nupjauta žole, medžių žieve, spygliais, durpėmis ir net savais lapais. Svarbiausia – parinkti tinkamas priemones mulčiavimui.

4 paslaptis – „sava žemė“

Patyrę daržininkai pastebi, kad pomidorams labai patinka augti ant savų lapų. Rudenį sveikus lapus surinkite, susmulkinkite ir įmaišykite į dirvą – pavasarį tai bus geriausia vieta sodinti pomidorus. O jei po šaknimis pakasite po mažą šviežią žuvelę (taip pataria daržininkai), derlius bus 50 proc. didesnis.

5 paslaptis – ūglių skabymas

Reikia nuskabyti nereikalingus ūglius, tada pomidorai nebeeikvos jėgų ir maistingų medžiagų nereikalingiems žalumynams ir koncentruosis tik į naudingą veiklą – augins derlių.
Skabyti irgi reikia mokėti. Nuskinamas ne visas ūglis iki stiebo ir ne bet kad skaboma, ne visi krūmai vienodai skabomi.

Kad ūgliai vėl neataugtų, reikia prie stiebo palikti 0,5 – 1 cm kotelį. Atviroje vietoje augančių pomidorų ūglius galima skabyti kartą per sezoną arba reguliariai – priklausomai nuo to, kiek ūglių išauga.

6 paslaptis – lapelių skabymas

Pomidorų krūmams dar ir lapelius skabo, kad augalai visas jėgas skirtų vaisiams. Be to, apatiniai, su žeme besiliečiantys lapai gali pernešti infekciją.

Patyrę daržininkai pataria nuo birželio vidurio ar pabaigos pašalinti 1 – 3 apatinius lapus kas savaitę iki pirmo žydėjimo. Tada krūmai nebus per daug apkraunami. Kiek lapų nuskabyti, kiekvienas daržininkas sprendžia pats. Yra viena taisyklė – kol neužsimezgė visi vaisiai, krūmo viršuje turi būti visi lapai. Lapus skinti rekomenduojama šiltu oru, ryte, kad žaizdelė spėtų užsitrakti ir netaptų vartais infekcijai.

7 paslaptis - pomidorų augalų tvirtinimo laikikliai

Pomidorų augalų tvirtinimo laikikliai "Geriausias derlius"

Privalumai

 • Nebereikės rišti pomidorų šakelių virvėmis
 • Nebepažeisite augalo
 • Galima pritvirtinti pomidorų stiebus prie plonų stulpelių
 • Puikiai tinkami naudoti šiltnamyje - laikikliai tvirtinami ant virvių
 • Daugkartinio naudojimo
 • Tvirtai laiko augalo šakas
 • Tinkamo dydžio augalų tvirtinimui
 • Gali būti naudojami ir kitiems augalams: daržovėms, gėlėms ir t.t.
 • Šie lengvai naudojami vidutinio dydžio spaustukai pasižymi šiek tiek didesniu vidiniu skersmeniu nei standartiniai spaustukai ir yra geras pasirinkimas storesnių kamieninių pomidorų veislėms, taip pat daugeliui kitų augalų.
 • Jie leidžia saugiai sujungti vynmedžius ir stiebus prie virvių, tvorų grotelių, stulpelių ir kt.
 • Sąvaržėlių vidinis skersmuo yra 25 mm (0,984 ").
 • Vėdinamas dizainas palengvina oro cirkuliaciją ir padeda sumažinti grybelinės ligos riziką.
 • Pažymėkite greito uždarymo uždarymą, kad juos būtų galima lengvai perkelti ir naudoti dar kartą.
 • Kai naudojamas kartu su trellizuojančia virve, integruota užrakto apykaklė tvirtai sulaiko giją ir neslystų.
 • Pagaminta iš aukštos kokybės, ultravioletiniais spinduliais stabilizuoto plastiko, kurį pagamino „Paskal Technologies“, vienas iš pirmaujančių pasaulyje trellising aksesuarų gamintojų.

Savybės

 • Kiekis: 50 vnt.
 • Medžiaga: aukštos kokybės, tvirtas plastikas.

Priedai

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: