LED apšvietimo sistema "Spalvų simfonija 2"

G-10082

Nauja gera prekė

Aukštos kokybės plaukiojnatis šviestuvas, su pažangia LED apšvietimos sistema bei kokybišku naujo dizaino korpusu. Veikia automatiškai, kai pakrautas. Lengvai perkeliamas į skirtingas vietas. Paskirtis: baseinams, dekoratyviniams tvenkiniams, sodui. Savybės: paprastas naudoti, nepralaidi vandeniui. Gamintojas užtikrina nepriekaištingą šviestuvo veikimą net 100 000 valandų.

Smulkiau

Pristatysime per 21 dieną

13,00 €

-25%

17,33 €

Informacija

Fontanai - puiki sodo eksterjero detalė, suteikianti didingumo įspūdį. Puiki.lt siūlomi fontanai yra aukštos kokybės ir patikimo veikimo.

Ar kada pagalvojote, koks dvilypis fontano poveikis – skirtingas žmogui ir aplinkai? Klausydamiesi trykštančio vandens čiurlenimo ir žiūrėdami į begalinį jo sruvenimą mes atsipalaiduojame, nusiraminame, pamirštame įtampą. O į kraštovaizdį, atvirkščiai, fontanas įlieja gyvybės ir perteikia judėjimo esmę: ten, kur jis įkomponuotas, aplinka niekuomet neatrodo monotoniška ir statiška.

Tvenkinio fontanas. Jei sode yra vandens telkinys, fontanui net vietos ieškoti nereikia... Fontanas gali būti tvenkinio viduryje ar pakraštyje. Spalvotas apšvietimas vakare ir kelios skirtingo aukščio vandens srovės – geriausias būdas jį išryškinti.

Priklausomai nuo fontano ir šalia esančios poilsio vietos stiliaus tvarkoma ir aplinka. Nors fontano stilius įpareigoja rinktis vienokius ar kitokius jo dekoravimo sprendimus, tačiau nereikėtų nuvertinti ir augalų, akmenų bei įvairių aksesuarų reikšmės. Akmenys dera tiek kaimiško stiliaus, tiek šiuolaikiškoje aplinkoje ir atkreipia dėmesį į fontaną. Fontane tiktų upės rieduliai – jie vandens nugludinti, tad atrodys natūraliai, atspindės šviesą ir šiek tiek nuspalvins srūvantį vandenį. Fontano apvadui padaryti galima naudoti tas medžiagas, kurios vyrauja ir kitose kiemo zonose.

Augalai tarsi aprengia fontaną. Sieninį lengviausia apželdinti vijokliniais augalais ir žydinčiomis gėlėmis. Vinvytis apgaubia jį žaliu, o vėliau – ir raudonu lapų rūbu. Pastatomąjį fontaną taip pat gali supti gėlynas, tik čia labiau derės žemaūgiai augalai. Tarp fontaną juosiančių akmenų ar trinkelių palikite tarpų nedideliems augalams pasodinti. Jei nuo fontano ant augalų tikš vanduo, rinkitės drėgmę mėgstančius, o jei dėl konstrukcijos ypatumų purslų nepateks, sodinkite sausrai atsparius, nes tarp akmenų jiems bus šilta ir žemė greitai perdžius.

Jei fontanas įkomponuotas sodo kampe, už jo pasodinkite vidutinio aukščio krūmą, pavyzdžiui, hortenziją, kad sukurtų sodrios spalvos foną. O, jei auginsite budlėjas ar ežiuoles, prie fontano priviliosite ir drugelių. Dekoratyvių žolių ornamentai aplink fontaną tarsi pakartoja vandens čiurkšlių vaizdą, todėl čia tinka viksvos, siaurais tarsi ašmenys melsvai žaliais lapais. Žolės vertos dėmesio ir todėl, kad padeda paslėpti vandens siurblį, vamzdžius ar kitą akis badančią fontano įrangą.

Plūduriuojančios skaidraus spalvoto stiklo ar plastiko dekoracijos, kuriose žaidžia saulės atspindžiai, suteiks spalvingumo, žaismingumo dieną, o vakare nepamirškite fontano apšvietimo, kad ši vieta būtų patraukli ir sutemus.

Danguolė Kiškienė, Žurnalas "Mano Namai

Aprašymas:

 • Aukštos kokybės gaminys;
 • Didelio efektyvumo taupieji LED;
 • Kokybiškas korpusas;
 • Veikia automatiškai, kai įdėtos baterijos;
 • Lengvai perkeliamas į skirtingas vietas;
 • Legvai valomas korpusas (Puiki.lt rekomenduoja naudoti ekologiškas, organinės sudėties valymo medžiagas.);
 • Gamintojas užtikrina nepriekaištingą apšvietimo sistemos veikimą iki 100 000 valandų;
 • Spinduliavimo spalva: keičiamos;
 • Yra lemputės: Taip;
 • Šviesos šaltinis: LED lemputės;
 • Apsaugos lygis: IP65;
 • Pakuotės svoris: 0,183 kg;
 • Pakuotės dydis 9.80 x 9.80 x 9.80 cm.30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: