"Super Organic" vidinis įklotas

G-5355

Nauja gera prekė

Ilgis - 24.5 cm. Medžiagos: ekologiška medvilnė (100%), bambuko mikropluoštas, vandeniui nepralaidus sluoksnis "TPU".

Smulkiau

Pristatysime per 21 dieną

13,00 €

-50%

26,00 €

Informacija

Intymios vietos reikalauja išskirtinės kasdienės priežiūros, nes šioje zonoje gaminasi gleivės, išskyros, o ir pH kitoks nei viso kūno odos. Sveika intymioji higiena ypač svarbi nėščioms moterims, kai nepageidautinas net mažiausias lytinių organų sudirginimas. Neretai moteris vargina nemalonūs pojūčiai (niežulys, skausmas, paburkimas, gausios nemalonaus kvapo išskyros) lytinių organų srityje. Šių simptomų gali atsirasti ne tik dėl ginekologinių ligų. Kvepiantys muilai, higienos priemonės (įklotai, tamponai, paketai, servetėlės) taip pat gali išprovokuoti įvairias dermatozes ir kitas ligas.

Įklotus ir higieninius paketus reikėtų keisti kaip galima dažniau, bent kelis kartus per dieną, atsižvelgiant į išskyrų ar kraujo gausumą. Prieš keitimą, jei nėra galimybės apsiprausti, rekomenduojama pasinaudoti drėgna higienine servetėle.

Kokius negalavimus gali sukelti netinkami įklotai?

Gydytoja ginekologė Edita atsako į klausimus.

- Į ką reikėtų atkreipti dėmesį, renkantis higieninius paketus menstruacijoms ir įklotus, skirtus kasdienai?

- Vertėtų atkreipti dėmesį į medžiagų, iš kurių jie pagaminti, ekologiškumą, pH, rinktis laidžius orui. - Kokios problemos kyla dėl netinkamo produktų pH? - Žmogaus odos pH yra 5,5, t.y. silpnai rūgštus. Medžiagos ar higienos priemonės, besiliečiančios su oda, turėtų būti neutralaus pH, ne šarminės, kad oda netaptų lengvai pažeidžiama mikroorganizmų ir grybelių. - Kokius negalavimus gali sukelti netinkami kasdieniniai higieniniai įklotai? - Dažniausi moterų skundai - blogas išskyrų kvapas, odos ir gleivinės sudirginimas, paraudimas, iššutimai, bėrimai. Gali kartotis makšties grybeliniai ar bakteriniai uždegimai, disbakteriozė (bakterinė vaginozė). - O kaip dėl higieninių paketų menstruacijų metu? - Beveik tas pats. Moteris per menstruacijas gali varginti nemalonus kvapas, iššutimai, odos bėrimas, nutrynimai, pratekėjimai dėl netinkamai pasirinkto paketų dydžio. - Kaip veikia sezoniškumas? Ar vasarą patartumėte rinktis geresnės kokybės higieninius įklotus? Jei taip, tai kodėl? - Vasarą geriau rinktis įklotus laidžius orui, pasižyminčius natūralių medžiagų savybėmis, taip pat ekologiškus, nes makšties išskyros ir menstruacinis kraujas šiltoje aplinkoje greičiau irsta ir sukelia nemalonų kvapą bei odos ir gleivinės sudirginimą. - Vasarą moterys daug keliauja, todėl tenka ilgą laiką praleisti automobilyje ar lėktuve. Kokius higieninius įklotus moterys turėtų rinktis ilgų kelionių metu? - Vėl paminėsiu ,,kvėpuojančius" paketus. Jie turėtų būti patikimi, gerai prilimpantys prie kelnaičių, kad nesukeltų nepatogumų, jei tenka ilgiau pasėdėti.

- Štai jauna mergaitė tapo moterimi - prasidėjo menstruacijos. Kas yra geriau - higieniniai paketai ar tamponai?

- Rekomenduočiau rinktis paketus. - Kai moteris laukiasi, menstruacijos nutrūksta, tačiau padaugėja makšties išskyrų. Kokie įklotai tinka tokiu atveju?

- Jei nėščioji naudoja kasdieninius įklotus, jie turėtų būti hipoalerginiai, laidūs orui, dažnai keičiami. Neretai nėščiąsias vargina pasikartojantis kandidozinis makšties uždegimas (pienligė), pasireiškiantis pagausėjusiomis išskyromis, niežuliu. Turinčioms skundų, visada būtina pasitarti su gydytoju. Jei nėščioji gali nenaudoti įklotų, tai būtų geriausia. O jei naudoja, rinktųsi ,,kvėpuojančius", neutralaus pH, švelniu paviršiumi įklotus, dažnai juos pakeistų.

- Kitas etapas - po gimdymo. Į ką svarbu atkreipti dėmesį?

- Pirmosiomis dienomis po gimdymo kraujingos išskyros būna gana gausios, reikalingi didesni, daugiau sugeriantys higieniniai paketai. Vėliau kraujavimas mažėja, tinka įprasti vidutinio dydžio paketai. Paketus po gimdymo tenka naudoti ilgai, iki 6-8 savaičių, todėl gerai, kai jie nesukelia odos dirginimo, padeda išvengti nemalonaus kvapo, turi švelnų, medvilnę primenantį paviršių. Dėl infekcijų galimybės lytinių organų higiena tuo laikotarpiu ypač svarbi. Rekomenduojama rinktis paketus, ne makšties tamponus.

Rekomendacijos

 • Neplaukite intymiosios vietos kempine.
 • Kasdieninius įklotus keiskite kuo dažniau.
 • Higieninius paketus keiskite kas 3–4 val.
 • Nepalikite higieninio tampono makštyje nakčiai.
 • Mėnesinių metu susilaikykite nuo lytinių santykių.
 • Nepiktnaudžiaukite saldumynais, aštriais produktais, alkoholiu.
 • Venkite sintetinio apatinio trikotažo, labai aptemptų drabužių.

"Super Organic" vidinis įklotas

 • Išmatavimai: ilgis - 24.5 cm;
 • Medžiagos: ekologiška medvilnė (100%), bambuko mikropluoštas, vandeniui nepralaidus sluoksnis "TPU";
 • Pakuotėje: 1 vienetas;
 • Spalva: balta.

Privalumai

 • Aukščiausios kokybės ekologiška medvilnė (100%);
 • Švelnus bambuko mikropluoštas;
 • Vandeniui nepralaidus išorinis sluoksnis;
 • Kvėpuojanti medvilnė;
 • Keičiami vidiniai įklotai;
 • Organinė medvilnės medžiaga - antibakterinė, alerginė, sveika, aplinka;
 • Didelio sugeriamumo vidinis įklotas;
 • Kvėpuojantis apatinis sluoksnis gali greitai paskleisti šilumą dėvint.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Write a review