Išpardavimas! Šunų ir kačių automatinė girdykla "Aukščiausia klasė 2" Padidinti

Šunų ir kačių automatinė girdykla "Aukščiausia klasė 2"

Nauja gera prekė

Vandens saugyklos talpa: 2.8 l. Išmatavimai: talpyklos aukštis: 23 cm, skersmuo plotis 20 cm, girdyklos ilgis: 28 cm. Medžiaga: aukštos kokybės plastikas.

Smulkiau

Pristatysime per 21 dieną

22,00 €

-50%

44,00 €

Informacija

Jau prieš porą dešimtmečių amerikietei veterinarijos gydytojai Mary Burns šovė į galvą mintis, kaip geriau pasirūpinti gyvūnais augintiniais – jos pastangomis buvo sukurtos automatinės gyvūnų girdyklos. Mary Burns pati augino katę ir iš savo patirties žinojo, kaip svarbu augintinei nuolat turėti šviežio vandens. Be to, ji puikiai žinojo, kaip šviežias vanduo veikia gyvūnų inkstų bei kitų organų darbą. 1994 metais pradėtos gaminti automatinės šunų ir kačių girdyklos dabar yra populiarios visame pasaulyje. Jos gaminamos įvairiausių dydžių, skirtingų talpų ir modelių. Šių girdyklų privalumas tas, kad, skirtingai nei stovinčiame vandenyje, tekančiame vandenyje nesidaugina mikrobai. Lakant iš tokios girdyklos neišsitaško vanduo, gyvūną ilgesniam laikui galima palikti vieną.

Šunų ir kačių automatinė girdykla "Aukščiausia klasė 2" - automatinė girdykla šunų ir kačių šeimininkams, kurie ilgą laiką būna ne namuose.

Savybės:

  • Vandens saugyklos talpa: 2.8 l;
  • Medžiaga: aukštos kokybės plastikas;
  • Išmatavimai: talpyklos aukštis: 23 cm, skersmuo plotis 20 cm, girdyklos ilgis: 28 cm

Pakuotėje:

  • Automatinė girdykla (1 vnt.)

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: