Rankinė daržovių pjaustyklė "Vegano džiaugsmas"

G-2394

Nauja gera prekė

1 Vienetas - paskutinė prekė sandėlyje ! Nusipirk dabar - nes vėliau gali nebebūti ! Kas greitesnis - tas pirmesnis !

40,00 €

-30%

57,14 €

Informacija

Jūs net neįsivaizduojate, kaip jums bus malonu naudotis šiuo įrankiu, kai jį turėsite savo namuose. Tai puikus, aukštos kokybės gaminys, pagamintas iš nerūdijančio plieno ir sukurtas būtent jums. Pasinaudokite iškirtiniu Puiki.lt pasiūlymu ir didele nuolaida, užsisakykite rankinę daržovių pjaustyklę "Vegano džiaugsmas" jau dabar. Jum nebereikia niekur ieškoti, jum nereikia lyginti kainų ir ieškoti kur pigiau, nes ne visada pigiau yra geriau, nes kartais pigiau - labai dažnai būna prastos kokybės ir nepatvarus gaminys.

Rankinė daržovių pjaustyklė "Vegano džiaugsmas" - tai metų atradimas, tai iškirtinis atradimas - kurį jūs atradote jau dabar. Suprantama, kad visada geriau turėti mažiau bet kokybiškų įrankių, nei daug prastų įrankių ar nei vieno. Turėti visada yra geriau - nei neturėti. Su gerais ir kokybiškais yrankiais jūs taupote savo laiką, jūs taupote savo nervus, pagerėja jūsų gyvenimo kokybė, tad savaime suprantama, kad jūs tokią akimirką jaučiates laimingesniu.

Geri ir kokybiški įrankiai virtuvėje yra kiekvieno žmogaus siekiamybė. Geri ir kokybiški vrtuvės įrankiai - tai puikiausia dovana jūsų mylimajam žmogui, giminaičiui ar daugams. Geri ir kokybiški vrtuvės įrankiai - tai puikiausia dovana jums pačiam. Užsisakykite rankinę daržovių pjaustyklę "Vegano džiaugsmas" ir pagerinkite savo gyvenimo kokybę. Jums bus daug maloniau savo virtuvėje, kai joje matysite kokybiškus virtuvės įrankius, įrankius kuriuos atradote ir įsigyjote jūs pats, be niekieno pagalbos.

Galima daržoves ir vaisius pjaustyti ir su peiliu, milijonai žmonių pasaulyje tą ir daro, ir taip buvo tūkstančius metų - tačiau dabar šiame technikos ir progreso amžiuje - senai jau galima gyventi patogiau. Patogiau nes taip geriau. Jums tiesiog reikia išbandyti. Galima nieko nedaryti, tačiau galima priimti teisingą sprendimą.

Žmogus perką daugybę nereikalingų dalykų ir daug rečiau perka tuos dalykus, kurių jam iš tiesų reikia. Pirkite tik tai kas jums reikalingą ir tai ką naudosite. Mes neskatiname vartotojiškumo.

Vartojimas tampa besaikiu, kai vartojame daugiau, nei reikia. Pradėjus vartoti daugiau, nei reikia, ribos išsitrina. Asmeninė kreditinė leidžia pirkti daugiau, nei uždirbame. Reklamos subtiliai pakeičia mūsų troškimus, susijusius su materialiais daiktais. O dėl mus supančios vartotojiškos kultūros besaikis vartojimas ima atrodyti natūralus ir normalus.

Dėl besaikio vartojimo norisi vis didesnių namų, greitesnių automobilių, madingesnių drabužių, įmantresnių technologijų ir perpildytų stalčių. Daiktai žada laimę, tik niekad jos neatneša. Vietoj jos atsiranda troškimas gauti daugiau...

Gyvenimas – menas visur surasti grožį ir džiaugsmą. Mums džiaugsmą dovanoja ne aplinka, o mūsų požiūris į aplinką. Mažas kasdieninis džiaugsmas ir daro gyvenimą laimingą.

Maisto gaminimas – gana sudėtinga užduotis, kuriai reikalingos kokybiškos priemonės ir įrankiai. Interjero specialistai primena, kad virtuvės reikmenys turi būti ne tik praktiški, bet ir stilingi. Jie formuoja gyvenamosios erdvės atmosferą, maloniai nuteikia vakarienės metu ir atkreipia svečių žvilgsnius.

Patikimi virtuvės įrankiai ir reikmenys palengvina daugelį kasdienių maisto ruošimo darbų ir leidžia imtis naujų virtuvės iššūkių. Ekspertai primena, kad dažna klaida – vieno įrankio naudojimas keliems darbams. Taip pažeidžiamos ne tik esminės maisto ruošybos taisyklės, bet ir apsunkinamas gamybos procesas. Šiuolaikiniai virtuvės sprendimai atitiks net ir išrankiausio virėjo poreikius. Be to, praktiški indai ir įrankiai užtikrina greitesnį maisto ruošybos procesą ir geresnį rezultatą. Kitaip sakant, šiuolaikiniai virtuvės reikmenys reikalingi ne tik maisto gamybos fanatikams, bet ir šio darbo vengiantiems pirkėjams, kadangi patiekalai bus paruošiami kur kas lengviau ir greičiau.

Stilingi virtuvės reikmenys ir indai padeda kurti prabangos ir estetikos įspūdį, formuoja teigiamą nuomonę apie būsto šeimininkus. Galvodami apie minėtųjų reikmenų stilių, didžiausią dėmesį skirkite harmonijai ir dermei. Siūlome įsigyti tarpusavyje derančius reikmenis, kurie kurs harmoningą aplinką.

Rankinė daržovių pjaustyklė "Vegano džiaugsmas"

 • Puikiai tinkantis įrankis: veganams, vegetarams, žaliavalgiams ir visiems sveiko gyvenimo būdo propaguotojams;
 • Patogių formų rankena;
 • Lengvai nuvalomas gaminys;
 • Tinka visų rūšių indaplovėms.

Techninės savybės

 • Constructed with ABS, AS, rubber and stainless steel materials, environmental friendly, non-toxic and tasteless.
 • The appearance of generous fashion and the bottom has a sucker, more stable use.
 • Compact size and detachable parts, convenient storage and little occupied space.
 • 3 interchangeable drum-type stainless steel blades, satisfy your different needs.
 • Can be used to grind vegetables, garlic, nuts, etc.
 • Package weight: 1.037 kg.
 • Package Size (L x W x H): 27.5 x 16 x 18 cm.

Package Contents:

 • 1 x Shredder
 • 3 x Blade
 • 1 x Installation Manual

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Write a review