Kaip apsipirkti elektroninėje parduotuvėje?

Norėdami apsipirkti pirmiausia išsirinkite norimas prekes ar prekę iš mūsų prekių katalogo. Norėdami sužinoti prekės specifikacijas, tiesiog spustelkite ant prekės paveikslėlio ir pamatysite pagrindinę informaciją apie šią prekę.


Išsirinkę norimą prekę, tiesiog paspauskite mygtuką „Dėti į krepšelį“ ir Jūs automatiškai būsite nukreiptas į „Savo krepšelį“, kuriame galėsite valdyti savo prekę ar prekes. Norėdami pridėti dar prekių galite paspausti mygtuką „Tęsti apsipirkimą“ arba tiesiog iš viršuje esančio meniu pasirinkti dominančią kategoriją.


Prie savo užsakymo taip pat galėsite sugrįžti paspaudę ant savo krepšelio puslapio viršuje (Pvz:. „Mano krepšelyje (1 Prekė)”) .

Pasirinktas prekes galite pašalinti iš krepšelio paspaudę „šiukšliadėžės“ atvaizdą esantį prie prekės paveikslėlio.

Redaguoti galima ir prekių kiekį vienetais.

Mygtuku „Atnaujinti“ perkrausite puslapį ir atnaujinsite jame rodomą informaciją.

Jei turite nuolaidų kuponą, galite jį įvesti į tam skirtą laukelį ir paspausti mygtuką „Naudoti kuponą“, tokiu atveju Jūsų užsakymui bus pritaikoma atitinkama nuolaida ar akcija.

Paspaudę mygtuką „Suformuoti užsakymą“, Jūs pradėsite užsakymo procedūrą prekėms esančioms krepšelyje. Tęsdami pirkimą jūs patvirtinate, jog esate susipažinęs su skyreliu „Klientų aptarnavimas“, puslapio apačioje.

Norėdami tęsti apsipirkimą turėsite prisijungti (jei esate registruotas vartotojas) arba užsiregistruoti.

Registruodamiesi nurodykite teisingus savo duomenis, jei esate juridinis asmuo prašome nurodykite savo statusą (Pvz:. „Vardenio Pavandenio IV“, „IĮ Vardenis“, „UAB Pavardenis“ ir t.t.). Laukelyje "Mokesčių mokėtojo kodas" parašykite unikalų mokėtojo kodą, IV nr., verslo liudijimo nr. ar kitą VMI jums išduotą kodą.

Toliau Jums reikės pasirinkti pristatymo būdą, taip pat informaciją apie apmokėjimo būdą.

Paskutiniame etape Jūs matysite užsakymo duomenis kuriuos galėsite sutikrinti. Paspaudę mygtuką „Atlikti užsakymą“, visi duomenys bus išsiųsti mums. Jūs taip pat gausite pranešimą apie atliktą užsakymą į savo el. pašto dėžutę.

Jei viską atlikote teisingai, turėtumėte pamatyti apačioje pateiktą vaizdą.

Apie savo prekę galėsite pranešti savo draugams per „facebook“ ar „twitter“.

Iškilus neaiškumams, prašome susisiekti su mumis, kartu bandysime išspręsti jūsų problemas.