Išpardavimas! AUX lizdo dalintuvas "U stilius" Padidinti

AUX lizdo dalintuvas "U stilius"

G-9971

Nauja gera prekė

Jungtis skirta į "AUX" jungtį, atskirai pajungti ausines ar / ir mikrofoną. Dalintuvas naudojamas į automobilio "AUX" jungtį pajungtį mobilų telefoną ar mp3 / mp4 grotuvą ir klausytis muzikos per automobilinę audio sistemą.Tam reikalingas dar vienas papildomas kabelis: 3.5 mm jungties prailginimamasis laidas. Šis "AUX" lizdo dalintuvas, gali būti naudojamas įvairiuose įrenginiuose ir puikiai tinka: mobiliajam telefonui, automobiliui, nešiojamajam ar planšetiniam kompiuteriui, mp3 grotuvui ir kitiems įrenginiams turintiems "AUX" jungtį.

Smulkiau

Pristatysime per 21 dieną

4,00 €

-33.33%

6,00 €

Informacija

  • Jungtis skirta į "AUX" jungtį, atskirai pajungti ausines ar / ir mikrofoną.
  • Dalintuvas naudojamas į automobilio "AUX" jungtį pajungtį mobilų telefoną ar mp3 / mp4 grotuvą ir klausytis muzikos per automobilinę audio sistemą. Tam reikalingas dar vienas papildomas kabelis: 3.5 mm jungties prailginimamasis laidas.
  • Šis "AUX" lizdo dalintuvas, gali būti naudojamas įvairiuose įrenginiuose ir puikiai tinka: mobiliajam telefonui, automobiliui, nešiojamajam ar planšetiniam kompiuteriui, mp3 / mp4 grotuvui ir kitiems įrenginiams turintiems "AUX" jungtį.

AUX lizdo dalintuvas "U stilius"

Privalumai

  • Nedidelis ilgis - priklausomai nuo to, kurioje vietoje automobilyje yra "AUX" jungtis, kartais reikalingas itrumpesnė jungtis, tam, kad būtų labai patogu prijungti įrenginius į lizdus;
  • Aukštos kokybės plastikas ir elektroniniai komponentai;
  • Ryškiai pažymėti lizdai - todėl nesupainiosite jungdami įrenginius;
  • Baltos spalvos daiktas, visada atrodo stilingai ir moderniai.

Priedai

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: