Išpardavimas! Ausinių lizdo dalintuvas "Y stilius" Padidinti

Ausinių lizdo dalintuvas "Y stilius"

G-9964

Nauja gera prekė

Jungtis skirta į "AUX" jungtį, atskirai pajungti ausines ar / ir mikrofoną. Dalintuvas naudojamas į automobilio "AUX" jungtį pajungtį mobilų telefoną ar mp3 / mp4 grotuvą ir klausytis muzikos per automobilinę audio sistemą.Tam reikalingas dar vienas papildomas kabelis: 3.5 mm jungties prailginimamasis laidas. Šis "AUX" lizdo dalintuvas, gali būti naudojamas įvairiuose įrenginiuose ir puikiai tinka: mobiliajam telefonui, automobiliui, nešiojamajam ar planšetiniam kompiuteriui, mp3 grotuvui ir kitiems įrenginiams turintiems "AUX" jungtį.

Smulkiau

1 Vienetas - paskutinė prekė sandėlyje ! Nusipirk dabar - nes vėliau gali nebebūti ! Kas greitesnis - tas pirmesnis !

5,00 €

-30%

7,14 €

Informacija

  • Jungtis skirta į "AUX" jungtį, atskirai pajungti ausines ar / ir mikrofoną.
  • Dalintuvas naudojamas į automobilio "AUX" jungtį pajungtį mobilų telefoną ar mp3 / mp4 grotuvą ir klausytis muzikos per automobilinę audio sistemą. Tam reikalingas dar vienas papildomas kabelis: 3.5 mm jungties prailginimamasis laidas.
  • Šis "AUX" lizdo dalintuvas, gali būti naudojamas įvairiuose įrenginiuose ir puikiai tinka: mobiliajam telefonui, automobiliui, nešiojamajam ar planšetiniam kompiuteriui, mp3 / mp4 grotuvui ir kitiems įrenginiams turintiems "AUX" jungtį.

AUX lizdo dalintuvas "Y stilius"

Privalumai

  • Nedidelis ilgis - priklausomai nuo to, kurioje vietoje automobilyje yra "AUX" jungtis, kartais reikalingas itrumpesnė jungtis, tam, kad būtų labai patogu prijungti įrenginius į lizdus;
  • Aukštos kokybės plastikas ir elektroniniai komponentai;
  • Ryškiai pažymėti lizdai - todėl nesupainiosite jungdami įrenginius;
  • Geltona spalva - ši spalva visada jus išskirs iš pilkos minios.

Spalva pagal fengšui

Geltona spalva

Tradiciškai asocijuojasi su auksu ir saulės šviesa. Ši nuostabi džiaugsmo ir optimizmo saulės spalva įneša žvalumo ir šviesos į patalpas ir sukuria gerą ir jaukią nuotaiką.

Geltonas elementas, taip pat kaip ir raudonas, suteikia energijos, tik daug lengviau ir mažesnėmis „porcijomis“. Tai pati nuostabiausia iš visų spalvų, su ja lengviausiai galima sugyventi ir jos galima naudoti kone daugiausiai.

Gerą poveikį turi geltonos spalvos atspalviai - medaus, aukso.

Geltona spalva sustiprina dvasią, daro mus gyvybingesnius, aktyvesnius, laimingesnius.

Priedai

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: