Išpardavimas! Šildančios pirštinės "Jaukūs žiemos vakarai prie kompiuterio" (USB) Padidinti

Šildančios pirštinės "Jaukūs žiemos vakarai prie kompiuterio" (USB)

G-4655

Nauja gera prekė

Aukštos kokybės šildančios pirštinės "Jaukūs žiemos vakarai prie kompiuterio".

Smulkiau

Pristatysime per 21 dieną

8,00 €

-50%

16,00 €

Informacija

Aukštos kokybės šildančios pirštinės "Jaukūs žiemos vakarai prie kompiuterio".

Šildančios pirštinės – tai originali, inovatyvi ir puiki dovana merginai ar žmonai, kuri nuolat žiemą sušąla. Su šiomis pirštinėmis Jūs tikrai pamiršite šaltas rankas ir jaukiai bei šiltai jausitės sėdėdami prie savo kompiuterio.

Pirštinės veikia per USB laidą.

Šias pirštines galėsite naudoti kaip įprastas ir būti ne tik prie kompiuterio - tiesiog atjunkite laidą ir eikite kur norite.

Informacija anglų kalba:

Description

 • Heating gloves can rise temperature fast for keeping your hands and fingers warm in the cold weather. USB charging allows you to wear it in office, hotel, at home and feel free to do anything you want. It is a good partner for you of spending every cold winter.

Features

 • Cotton material is soft and comfortable, this will keep your hands and fingers warm in cold weather, specially in the northern area.
 • High security, energy conservation and security.
 • Fast heating, 5 minutes to up to normal temperature, and approach to 42° in a short of time.
 • Detachable design, the inner heating pads in each glove can be taken out for easy wash of the gloves and keep them clean.
 • USB charging, can be used in office, at home, in hotel and anywhere with USB port device.
 • Three colors to choose, it is quite a good giving present for yourself and others.

Specifications

 • Material: Cotton + Conductive Copper Wire + Heating Film
 • Voltage: 5V
 • Temperature Range: 40 - 45°C
 • Item Size: approx. 19.5 x 11 cm
 • Cable Length: 1.41 m
 • Package Weight: approx. 83-97 g
 • Item Type: Gloves & Mittens

Package Included

 • 1 x Pair of Heating Gloves

Dydžio parinkimas:

 • Išmatuokite savo pagrindinę ranką (dešinę, jei esate dešiniarankis; kairę – jei kairiarankis) ties krumpliais centimetrais.
 • Pagal paveiksliuke nurodytus skaičius pasitikrinkite ar šios pirštinės jums tiks;
 • Atminkite, šildančios pirštinės neturi būti labai prigludusios, tad jei abejojate dėl dydžio, geriau visuomet pasirinkite šiek tiek didesnes.

Jeigu nuolat šala pirštai

Bene dažniausia galūnių šalimo priežastis – Reino sindromas. Tai – šalčio ar streso sukeliami plaštakų ar pėdų kraujotakos sutrikimai.

Pirminis Reino sindromas vadinamas Reino liga. Dažniausia nerandama jokios kitos sindromą galinčios sukelti priežasties... Ja dažniau serga moterys, pirmieji ligos požymiai atsiranda dar paauglystėje.

Dėl visų minėtų ligų ar dėl kitų nenustatytų priežasčių, pažeidžiamos smulkiosios pirštų kraujagyslės ar nervai. Sušalus ar veikiant nerviniam stresui pirštai tampa balti, atšalę, vėliau, dėl nepakankamo kraujo įsotinimo deguonimi pamėlsta. Reino sindromu serga 5-10 procentų gyventojų. Ši liga būdingesnė gyvenantiems šalto klimato zonoje, ypač šaltuoju metų laiku.


Lengvos formos Reino sindromas vaistais negydomas – rekomenduojama tik vengti šalčio. Esant rimtesnei sindromo formai gali padėti vaistai, mažinantys kraujagyslių spazmus ir pasižymintys kraujagysles plečiančiu efektu.

Danguolė, Juozas ir Audrius Vasiliauskai nauja knyga pradžiugino žmones, kuriems rūpi sveikata ir sveikas gyvenimo būdas. Knygoje „Sveikatos biblija: gydomės natūraliomis priemonėmis“ rasite žinių apie sveikatą - savo lankytojams siūlome paskaityti knygos, kurią išleido „Alma littera“, ištrauką apie šąlančias galūnes.

Nemažai žmonių skundžiasi, kad šąla kojos ir rankos. Kai kurie jaučia tvinkčiojimą rankų ar kojų pirštuose, jie būna šalti, pabalę ar net pamėlę.

Dėl sutrikusios kraujotakos gali kamuoti skausmas (ypač kojas einant), galūnių silpnumas, atsirasti pabrinkimų, protarpinis šlubumas einant, gali pakisti odos spalva (galūnė pablykšta, ypač ją pakėlus) arba ji išsausėja, būna šalta (nukritus temperatūrai pažeistoje galūnėje), galūnės tampa jautrios arba nejautrios, tirpsta, jas dilgčioja, tarsi bėgioja skruzdės, gali atsirasti odos pažeidimų (opų, gangrena), nagų pažeidimų, išnyksta plaukuotumas. Dėl pablogėjusios kraujotakos pažeistuose audiniuose pradeda trūkti deguonies.

Kai kuriems žmonėms dėl kraujotakos sutrikimo kojos šąla net vakare atsigulus miegoti.

Kad galūnės (ypač rankų ir kojų pirštai) atvėsta greičiau nei kitos kūno dalys, yra normalu ir natūralu. Juk ant pėdų ir plaštakų yra mažiau raumeninio audinio (kurio kraujotaka intensyvesnė), beveik nėra riebalinio audinio (kuris sulaiko šilumą). Be to, pėdų ir plaštakų odos plotas yra santykinai didelis šilumą išspinduliuojantis paviršius. Periferinės kūno dalys visada blogiau aprūpinamos krauju.

Įvairūs faktoriai, pavyzdžiui, smulkiųjų kraujagyslių ir kapiliarų spazmai (dėl šalčio, nuovargio, streso ir pan.), ateroskleroziniai šių kraujagyslių pažeidimai, periferinių nervų pažeidimai dar labiau sutrikdo galūnių kraujotaką, į jas patenka dar mažiau kraujo (o kartu ir šilumos). Galūnių šalimui daro įtaką ir žmogaus konstitucija (skirtingas riebalų ir raumenų kiekis), žemesnis kraujo spaudimas (sunkiau krauju aprūpinti nutolusias vietas), periferinės kraujotakos kliūtys.

Šalčio pojūtis galūnėse (kartu su kitais simptomais) gali būti ankstyvas sunkios ligos požymis, todėl rekomenduojama išsiaiškinti priežastis ir, prireikus, pradėti gydytis.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: