Sumažinta kaina! Sensorinis skysto muilo dozatorius "Smart Touchless Pro 7" (400 ml) Padidinti

Sensorinis skysto muilo dozatorius "Smart Touchless Pro 7" (400 ml)

Nauja gera prekė

Talpa: 400 ml.

Smulkiau

Dėmesio: Paskutinė prekė / prekės sandėlyje !

35,00 €

Informacija

Automatinis bekontaktis muilo dozatorius: paskirstykite reikiamą muilo kiekį ir judinant rankas galite kontroliuoti muilo kiekį. Tiesiog padėkite ranką po jutikliu, kad paleistumėte muilo dozatorių. Kai rankos yra toliau nuo jutiklio, muilo paskirstymas sustoja.

Neperšlampamas ir nepralaidus vandeniui: naujas neperšlampamo pagrindo laikiklis su guminiais sandarikliais padeda apsaugoti akumuliatoriaus dėžę nuo korozijos, panardinant ją į vandenį, o jutiklis neveikia. Dozatoriaus bazė turi pakeltą apsauginį stovą, kad vanduo nepatektų įstrigimo ir įstrigimo. Muilo dozatorius puikiai tinka virtuvės kriauklei.

Jautrus infraraudonųjų spindulių ir LED indikatorius: Labai jautriu infraraudonųjų spindulių ryšiu įjungiamas dozatorius ir veikia tik kelias sekundes. LED indikatorius rodo ar aparatas veikia, muilo lygio indikatorius nuolat tikrina muilo būseną.

Veikia su bet kokiu muilu: Muilo dozatorius yra suderinamas su bet kokio tipo skysčiais, tokiais kaip rankų higieninis įrankis, rankų muilas, indų dozatoriaus muilas, taip pat tinkamas rankų ar kūno losjonams ir dezinfekavimo priemonėms. Labai tinka vonios kambariui ir virtuvei, yra geras pagalbininkas namuose.

Savybės

  • Medžiagos: plastikas, elektronikos komponentai;
  • Talpa: 400 ml.

Pakuotėje:

  • Automatinis dozatorius.

Write a review