Išpardavimas! Šildantis, masažuojantis ir vibruojantis kilimėlis "Ultimate Speed Deluxe" Padidinti

Šildantis, masažuojantis ir vibruojantis kilimėlis "Ultimate Speed Deluxe"

G-15194

Nauja gera prekė

Masažas ir maloni šiluma. Automatiškai išsijungia po 15, 30 arba 60 min. 4 masažo zonos. Patogus nuotolinio valdymo pultas. Su maitinimo bloku ir 12 V automobilių įkrovimo adapteriu. Puikiai tinka automobiliui, foteliui, sulankstomam gultui ar biuro kėdei. 5 masažo programos su prijungiama šildymo funkcija.

Smulkiau

Pristatysime per 21 dieną

40,00 €

-50%

80,00 €

Informacija

Elektroniniai šildantys kilimėliai – tai originali, inovatyvi ir puiki dovana moteriai, vyrui ar vaikui, kurie mašinoje nuolat žiemą šąlą. Su šiais šildančiais automobilio kilimėliais Jūs tikrai pamiršite šaltį ir jaukiai bei šiltai jausitės važiuodami mašina šaltomis žiemos dienomis.

Naudojimas:

 • Šildančios tekstilės šildomi automobilio kilimėliai yra pats nuostabiausias dalykas šaltą žiemą.
 • Elektroninis šildantis automobilio kilimėlis - tai ilgalaikė šiluma ir komfortas.
Pajungimas:
 • Elektroniniai šildantys automobilio kilimėlis pajungiamas į mašininį akumuliatorių (12 V).
Privalumai:
 • Masažas ir maloni šiluma
 • Automatiškai išsijungia po 15, 30 arba 60 min.
 • 4 masažo zonos
 • Patogus nuotolinio valdymo pultas
 • Su maitinimo bloku ir 12 V automobilių įkrovimo adapteriu
 • Puikiai tinka automobiliui, foteliui, sulankstomam gultui ar biuro kėdei
 • 5 masažo programos su prijungiama šildymo funkcija
Pakuotėje:
 • Elektroninis šildantis kilimėlis automobiliui.
 • Maitinimo blokas ir 12 V automobilių įkrovimo adapteris.
Jeigu nuolat šala pirštai

Bene dažniausia galūnių šalimo priežastis – Reino sindromas. Tai – šalčio ar streso sukeliami plaštakų ar pėdų kraujotakos sutrikimai.

Pirminis Reino sindromas vadinamas Reino liga. Dažniausia nerandama jokios kitos sindromą galinčios sukelti priežasties... Ja dažniau serga moterys, pirmieji ligos požymiai atsiranda dar paauglystėje.

Dėl visų minėtų ligų ar dėl kitų nenustatytų priežasčių, pažeidžiamos smulkiosios pirštų kraujagyslės ar nervai. Sušalus ar veikiant nerviniam stresui pirštai tampa balti, atšalę, vėliau, dėl nepakankamo kraujo įsotinimo deguonimi pamėlsta. Reino sindromu serga 5-10 procentų gyventojų. Ši liga būdingesnė gyvenantiems šalto klimato zonoje, ypač šaltuoju metų laiku.

Lengvos formos Reino sindromas vaistais negydomas – rekomenduojama tik vengti šalčio. Esant rimtesnei sindromo formai gali padėti vaistai, mažinantys kraujagyslių spazmus ir pasižymintys kraujagysles plečiančiu efektu.

Danguolė, Juozas ir Audrius Vasiliauskai nauja knyga pradžiugino žmones, kuriems rūpi sveikata ir sveikas gyvenimo būdas. Knygoje „Sveikatos biblija: gydomės natūraliomis priemonėmis“ rasite žinių apie sveikatą - savo lankytojams siūlome paskaityti knygos, kurią išleido „Alma littera“, ištrauką apie šąlančias galūnes.

Nemažai žmonių skundžiasi, kad šąla kojos ir rankos. Kai kurie jaučia tvinkčiojimą rankų ar kojų pirštuose, jie būna šalti, pabalę ar net pamėlę.

Dėl sutrikusios kraujotakos gali kamuoti skausmas (ypač kojas einant), galūnių silpnumas, atsirasti pabrinkimų, protarpinis šlubumas einant, gali pakisti odos spalva (galūnė pablykšta, ypač ją pakėlus) arba ji išsausėja, būna šalta (nukritus temperatūrai pažeistoje galūnėje), galūnės tampa jautrios arba nejautrios, tirpsta, jas dilgčioja, tarsi bėgioja skruzdės, gali atsirasti odos pažeidimų (opų, gangrena), nagų pažeidimų, išnyksta plaukuotumas. Dėl pablogėjusios kraujotakos pažeistuose audiniuose pradeda trūkti deguonies.

Kai kuriems žmonėms dėl kraujotakos sutrikimo kojos šąla net vakare atsigulus miegoti.

Kad galūnės (ypač rankų ir kojų pirštai) atvėsta greičiau nei kitos kūno dalys, yra normalu ir natūralu. Juk ant pėdų ir plaštakų yra mažiau raumeninio audinio (kurio kraujotaka intensyvesnė), beveik nėra riebalinio audinio (kuris sulaiko šilumą). Be to, pėdų ir plaštakų odos plotas yra santykinai didelis šilumą išspinduliuojantis paviršius. Periferinės kūno dalys visada blogiau aprūpinamos krauju.

Įvairūs faktoriai, pavyzdžiui, smulkiųjų kraujagyslių ir kapiliarų spazmai (dėl šalčio, nuovargio, streso ir pan.), ateroskleroziniai šių kraujagyslių pažeidimai, periferinių nervų pažeidimai dar labiau sutrikdo galūnių kraujotaką, į jas patenka dar mažiau kraujo (o kartu ir šilumos). Galūnių šalimui daro įtaką ir žmogaus konstitucija (skirtingas riebalų ir raumenų kiekis), žemesnis kraujo spaudimas (sunkiau krauju aprūpinti nutolusias vietas), periferinės kraujotakos kliūtys.

Šalčio pojūtis galūnėse (kartu su kitais simptomais) gali būti ankstyvas sunkios ligos požymis, todėl rekomenduojama išsiaiškinti priežastis ir, prireikus, pradėti gydytis.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: