Sumažinta kaina! Sieninis laikrodis "Juodas stilius 2" Padidinti

Sieninis laikrodis "Juodas stilius 2"

G-7867

Nauja gera prekė

Sekundinė rodyklė: ~ 12 cm; Minutinė rodyklė: ~ 9 cm; Valandinė rodyklė: ~ 6.5 cm; Laikrodžio skersmuo: ~ 28 x 28 cm; Dekoracijos medžiaga: medžio plokštė.

Smulkiau

Dėmesio: Paskutinė prekė / prekės sandėlyje !

33,00 €

Informacija

Laikrodis tinka:

 • Svetainei;
 • Virtuvei;
 • Miegamajam;
 • Gyvenamajam kambariui;
 • Koridoriui;
 • Vaikų kambariui;
 • Kitiems kambariams.

Šis laikrodis puiki interjero puošmena:

 • Biurui;
 • Viešbučiui;
 • Parduotuvei;
 • Kavinei;
 • Restoranui;
 • Valgyklai;
 • Kaimo turizmo sodybai.

Savybės:

 • Laikrodžio skersmuo: ~ 28 x 28 cm;
 • Laikrodžio korpuso medžiaga: MD plokštė

Straipsnis

Nėra populiaresnės medžiagos

Nors kai kuriems medis asocijuojasi su tėvų namais gimtinėje, tačiau ir XXI amžiuje jis išlieka populiarus. Architektų manymu, vis dar nėra populiaresnės medžiagos, kuri galėtų pakeisti medį. „Tai amžina, gyva materija, kuri interjerą papildo šiltais ir jaukiais tonais. Metalas ar plastikas niekada nepakeis medžio”, – sako architektė Renata.

Neblėsta medžio populiarumas

Medis – pati svarbiausia medžiaga, naudojama paisant interjero apdailos mados tendencijų jau daug metų iš eilės. Pagrindinė neblėstančio jo populiarumo interjere priežastis – ilgaamžiškumo ir jaukumo jausmas, kurį namams suteikia ši natūrali medžiaga. Medis draugiškas ne tik žmonės, bet ir aplinkai, todėl jis laikomas ekologiškų interjerų dalimi.

Medis tinka praktiškai visų stilių, tipų ir spalvų interjerams, tačiau ypač puikiai dera su baltai tinkuotomis ar dažytomis sienomis. Baltos spalvos ir šviesaus medžio detalių derinys – viena svarbiausių dizaino tendencijų, įkvėptų Skandinavijos. Medis taip pat gerai dera su juodomis ar tamsiai pilkomis spalvomis, žemės atspalviais, be to, natūrali mediena sudaro puikų kontrastą su ryškiais, sintetinių spalvų baldais ar interjero aksesuarais.

Populiarėja “eko-dizainas”

Medis – tikra, tvirta ir nemari medžiaga. Buvo laikas, kai daugelis žavėjosi dirbtinių medžiagų prekėmis, tačiau tai jau yra praeitas etapas. Dauguma ekspertų sutinka, kad medis toliau liks populiarus dėl savo pojūčio ir ilgaamžiškumo. Po truputį populiarės neapdirbto medžio gaminiai, taip vadinamas “eko-dizainas”.

Spalvų paletės

Medinių gaminių dizaine ir toliau vyraus pastelinės, baltos, juodos ir smėlio spalvos.

Žemiškos problemos ir pasaulio įvykiai mūsų gyvenimą daro šiek tiek pilku. Norėdami daugiau optimizmo, šviesumo, su tuo kovojame į interjerą įnešdami daugiau ryškių spalvų. Gamintojai į tai jau atsižvelgė. Todėl randame vis daugiau tokių spalvų kaip violetinė, kuri be sunkumų įsilieja į bet kurį interjerą.

Balta spalva ir toliau mylima vartotojų, nes suteikia lengvumo ir natūralumo jausmą. Be jos sunku sukurti lengvumo ir aristokratiškumo vaizdą.

Tačiau pirkėjai dažnai vengia baltos spalvos bijodami jos priežiūros. Tačiau tai tikrai yra prietarai ir neverta dėl to pergyventi.

Mados tendencijos

2018-ųjų tendencija – grafikos naudojimas interjere. Baltą spalvą galima derinti su juoda, žalią su juoda, rožinę su juoda. Interjere galima naudoti skulptūriškus objektus su paprastomis geometrinėmis formomis, grafičiais ant sienų, juodai baltais piešiniais ir fotografijomis.

Tamsūs, sodrūs spalvų tonai pasiliks fone ir jame išryškės ramesni spalviniai sprendimai. Vis dar išliks spalvų kontrasto principas. Iš mados neišeis balta ir smėlio spalvos.

Medis ypač tinka siekiant pagyvinti ir vizualiai sušildyti šaltą industrinio stiliaus interjerą, pavyzdžiui, dera su šiurkščiu pliku betonu ar jo imitacija. Jaukumo būstui suteikia medžio ir plieno, metalo, chromo, akmens, plytų deriniai. Modernaus interjero akcentu neretai tampa tiesiai iš miško parsivežti medžių kelmai. Jie naudojami vietoj žurnalinių staliukų, miegamojo stalelių, kėdžių, suolų, į juos stilingai įkomponuojami augalai.

Vienas populiariausių ir trokštamiausių akcentų šiemet – rąstinis staliukas. Tiesiog iš storo medžio ar kelmo pagamintas staliukas pasižymi ilgaamžiškumu ir suteikia interjerui originalumo.

Grįžtama prie švelnesnių linijų

Šiais metais daug dėmesio bus skiriama aptakioms formoms ir lenktoms linijoms. Jei iki šiol dominavo aštrūs kampai ir griežtos formos, tai po truputį bus grįžtama prie švelnesnių siluetų, praėjusį šimtmetį primenančių formų. Kitaip tariant, klasikinis stilius ir dizainas vėl grįžta į madą.

„Medis ir akmuo – aukščiausios prabos medžiagos. Tai lyg papuošalai. Gerai, jeigu suprantame ir jaučiame ryšį su aplinka, tada puošiamės tauriaisiais metalais, o ne bižuterija“, – sako interjero dizaineris, taikomojo meno atstovas Edmundas ir priduria, kad tai pirmapradės, natūralios, ilgalaikės medžiagos, kurias dažniausiai renkasi brandžios asmenybės (kalbama ne apie amžių). Medžio ir akmens sąjunga yra lyg kodas.

Nepamirškite kad kuriant šiuolaikišką interjerą svarbu neužmiršti dabar taip populiaraus minimalizmo.

Kartais reikia atsisakyti senų daiktų tam kad jų vietą užimtų nauji. Elkitės drąsiai!

29 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Write a review