Išpardavimas! Sieninis laikrodis "Baltoji elegancija 18" (30 cm) Padidinti

Sieninis laikrodis "Baltoji elegancija 18" (30 cm)

Nauja gera prekė

Sieninis laikrodis "Baltoji elegancija" (30 cm).

Smulkiau

Pristatysime per 21 dieną

40,00 €

-50%

80,00 €

Informacija

Balta spalva

Balta (sidabrinė) simbolizuoja šviesą, džiaugsmą ir sėkmę. Tai - švaros, išminties ir šventės spalva, turi amžinybės reikšmę. Psichologai sako, kad balta – tai prašviesėjimo, pakilimo, atvirumo ir atlaidumo spalva. Be to, balta reiškia paliaubas ir taiką (baltas balandis yra taikos simbolis). Iš tiesų balta yra dvejopa spalva: viena vertus, ji reiškia džiaugsmą ir šventę; antra vertus, simbolizuoja senatvę ir mirtį. Balta - tai tvarkingos, mėgstančios švarą, kartais - netgi pedantiškos asmenybės spalva. Psichologai sako, kad žmonės, dažnai dėvintys vien baltus rūbus, gali būti truputėlį nuobodūs. Tokia apranga gali reikšti, jog jie siekia lengvumo ir laisvės, arba balta apranga gali būti nebylus ženklas, jog ją dėvintis asmuo siekia atsinaujinti, nori „pradėti naują gyvenimą“.

Balta – tai tyrumo, išbaigtumo ir tobulumo spalva. Ji simbolizuoja naują pradžią. Tai lyg tuščias knygos lapas, laukiantis, kol jame bus užrašyta istorija. Nors balta nestimuliuoja pojūčių, ji atveria kelius kūrybai. Balta atspindi visas spektro spalvas. Ji atspindi ir tamsias, ir šviesias spalvas, todėl balta dažnai siejama su nepriklausomybe ir neutralumu. Ši spalva yra visiškas kitų spalvų atspindys, žadinantis atvirumą, augimą ir kūrybingumą. Baltoje spalvoje nieko neįmanoma paslėpti, ji yra gryna švara ir tyrumas. Dėl šios priežasties Vakarų kultūrose nuotakos dėvi baltas sukneles, o medikai – baltus chalatus.

Apskritai, balta spalva yra mėgstama tų, kurie susiduria su kardinaliais gyvenimo pokyčiais. Šią spalvą mėgsta ir vyresnio amžiaus žmonės, siekiantys susigrąžinti jaunystę. Ji jiems primena laikus, kai gyvenimas atrodė daug paprastesnis. Taip pat balta spalva saugo ir drąsina, suteikdama žmonėms ramybę, patogumą ir viltį, susidoroti su savo liūdesiu. Be to, ji padeda išvalyti mintis, sielą, pasisemti energijos tolimesniems darbams ir kovoti su tamsa. Apibendrinant, baltą spalvą mėgsta tvarkingi, konservatyvūs, bet optimistiški žmonės.

Balta spalva – metalo elementas. Aiškumo, skaistumo ir nekaltumo spalva. Balta spalva viena iš aukščiausių, stipriausių spalvų Jogos tradicijose. Jogos meistrai ją vadina pabaigtumo, begalinės gudrybės ir gyvenimo mokslo spalva. Visai nesvarbu, ar tai tik iškritęs sniegas, ar balta kaip snaigė nuotakos suknelė. Balta spalva įkvepia mus savo skaistumu ir tylos energija. Kadangi baltas – metalo elementas, jisai labai iškalbus, aiškus, švarus ir šviežias. Tai pradžios spalva ir aiškios pabaigos tonas. Nuostabus tonas namuose, ypatingai kombinacijose su kitomis spalvomis, kad pabrėžtų spindėjimą ir sukurtų išraiškingą kontrastą. Ypatingai rekomenduojama tose zonose, kur valdo metalo elementas, tai yra vakaruose ir šiaurės vakaruose.

Balta spalva idealiai tinka vonios kambariams ir meditacijos patalpoms! Gerai nuramina protą ir skleidžia gydančią energiją visuose namuose.

Balta spalva yra intensyvumo, tyrumo ir koncentracijos spalva. Ji skatina kūrybingumą, pavyzdžiui, balta drobė kviečia menininką ją užpildyti.

Balta spalva nuostabiai tinka virtuvei, ypač tada, kai mėgstate patys kurti gurmaniškus receptus, o ne gaminti pagal kitų nurodymus. Balta tinka kūrybinei, menininko studijai.

Balta skatina daugintis geras ląsteles. Venkite baltos, jei mėgstate kritikuoti ar jums sunku rodyti jausmus, prisirišimą.

Nėra populiaresnės medžiagos

Nors kai kuriems medis asocijuojasi su tėvų namais gimtinėje, tačiau ir XXI amžiuje jis išlieka populiarus. Architektų manymu, vis dar nėra populiaresnės medžiagos, kuri galėtų pakeisti medį. „Tai amžina, gyva materija, kuri interjerą papildo šiltais ir jaukiais tonais. Metalas ar plastikas niekada nepakeis medžio”, – sako architektė Renata.

Neblėsta medžio populiarumas

Medis – pati svarbiausia medžiaga, naudojama paisant interjero apdailos mados tendencijų jau daug metų iš eilės. Pagrindinė neblėstančio jo populiarumo interjere priežastis – ilgaamžiškumo ir jaukumo jausmas, kurį namams suteikia ši natūrali medžiaga. Medis draugiškas ne tik žmonės, bet ir aplinkai, todėl jis laikomas ekologiškų interjerų dalimi.

Medis tinka praktiškai visų stilių, tipų ir spalvų interjerams, tačiau ypač puikiai dera su baltai tinkuotomis ar dažytomis sienomis. Baltos spalvos ir šviesaus medžio detalių derinys – viena svarbiausių dizaino tendencijų, įkvėptų Skandinavijos. Medis taip pat gerai dera su juodomis ar tamsiai pilkomis spalvomis, žemės atspalviais, be to, natūrali mediena sudaro puikų kontrastą su ryškiais, sintetinių spalvų baldais ar interjero aksesuarais.

Populiarėja “eko-dizainas”

Medis – tikra, tvirta ir nemari medžiaga. Buvo laikas, kai daugelis žavėjosi dirbtinių medžiagų prekėmis, tačiau tai jau yra praeitas etapas. Dauguma ekspertų sutinka, kad medis toliau liks populiarus dėl savo pojūčio ir ilgaamžiškumo. Po truputį populiarės neapdirbto medžio gaminiai, taip vadinamas “eko-dizainas”.

Spalvų paletės

Medinių gaminių dizaine ir toliau vyraus pastelinės, baltos, juodos ir smėlio spalvos.

Žemiškos problemos ir pasaulio įvykiai mūsų gyvenimą daro šiek tiek pilku. Norėdami daugiau optimizmo, šviesumo, su tuo kovojame į interjerą įnešdami daugiau ryškių spalvų. Gamintojai į tai jau atsižvelgė. Todėl randame vis daugiau tokių spalvų kaip violetinė, kuri be sunkumų įsilieja į bet kurį interjerą.

Balta spalva ir toliau mylima vartotojų, nes suteikia lengvumo ir natūralumo jausmą. Be jos sunku sukurti lengvumo ir aristokratiškumo vaizdą.

Tačiau pirkėjai dažnai vengia baltos spalvos bijodami jos priežiūros. Tačiau tai tikrai yra prietarai ir neverta dėl to pergyventi.

Mados tendencijos

Naujausia tendencija – grafikos naudojimas interjere. Baltą spalvą galima derinti su juoda, žalią su juoda, rožinę su juoda. Interjere galima naudoti skulptūriškus objektus su paprastomis geometrinėmis formomis, grafičiais ant sienų, juodai baltais piešiniais ir fotografijomis.

Tamsūs, sodrūs spalvų tonai pasiliks fone ir jame išryškės ramesni spalviniai sprendimai. Vis dar išliks spalvų kontrasto principas. Iš mados neišeis balta ir smėlio spalvos.

Medis ypač tinka siekiant pagyvinti ir vizualiai sušildyti šaltą industrinio stiliaus interjerą, pavyzdžiui, dera su šiurkščiu pliku betonu ar jo imitacija. Jaukumo būstui suteikia medžio ir plieno, metalo, chromo, akmens, plytų deriniai. Modernaus interjero akcentu neretai tampa tiesiai iš miško parsivežti medžių kelmai. Jie naudojami vietoj žurnalinių staliukų, miegamojo stalelių, kėdžių, suolų, į juos stilingai įkomponuojami augalai.

Vienas populiariausių ir trokštamiausių akcentų šiemet – rąstinis staliukas. Tiesiog iš storo medžio ar kelmo pagamintas staliukas pasižymi ilgaamžiškumu ir suteikia interjerui originalumo.

Grįžtama prie švelnesnių linijų

Šiais metais daug dėmesio bus skiriama aptakioms formoms ir lenktoms linijoms. Jei iki šiol dominavo aštrūs kampai ir griežtos formos, tai po truputį bus grįžtama prie švelnesnių siluetų, praėjusį šimtmetį primenančių formų. Kitaip tariant, klasikinis stilius ir dizainas vėl grįžta į madą.

„Medis ir akmuo – aukščiausios prabos medžiagos. Tai lyg papuošalai. Gerai, jeigu suprantame ir jaučiame ryšį su aplinka, tada puošiamės tauriaisiais metalais, o ne bižuterija“, – sako interjero dizaineris, taikomojo meno atstovas Edmundas ir priduria, kad tai pirmapradės, natūralios, ilgalaikės medžiagos, kurias dažniausiai renkasi brandžios asmenybės (kalbama ne apie amžių). Medžio ir akmens sąjunga yra lyg kodas.

Nepamirškite kad kuriant šiuolaikišką interjerą svarbu neužmiršti dabar taip populiaraus minimalizmo.

Kartais reikia atsisakyti senų daiktų tam kad jų vietą užimtų nauji. Elkitės drąsiai!

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: