Surenkamas vaikiškas konstruktorius "Lėktuviukas mylimukas 3" (vaiko lavinimas, aukštos kokybės)

G-4802

Nauja gera prekė

Skirtas vaikams nuo 6 iki 14 metų. Išmatavimai: 18 x 15 x 21 cm.

Smulkiau

Pristatysime per 21 dieną

18,00 €

-25%

24,00 €

Informacija

Konstruktorių nauda vaiko raidai

Šiais laikais tėvai itin daug dėmesio skiria vaikų ugdymui ir daugelis puikiai supranta, kad tai nėra skaičių ar raidžių mokymas tuomet, kai jam sueina penkeri ar šešeri metai. Tikrasis ugdymas prasideda nuo pirmųjų kūdikio gyvenimo mėnesių.

Visame pasaulyje konstruktoriai vaikams yra vieni iš populiariausių žaislų. Mažieji juos renkasi, norėdami patirti kūrybos ir savarankiškumo džiaugsmą. Konstruktoriai lavina fantaziją ir loginį mąstymą. Tačiau yra tam tikrų rekomendacijų, kurių derėtų laikytis, kad vaikas nenusiviltų.

Derėtų atsižvelgti į gamintojo rekomenduojamą amžiaus grupę. Kodėl?

Pirmiausia reikėtų laikytis saugos įspėjimo, kad negalima mažesniems nei trejų metų vaikams žaisti su smulkių detalių turinčiais konstruktoriais. Jeigu jūsų mažyliui daugiau nei 3 metai, bet jis vis dar mėgsta „paragauti“ žaisliukų ar kitaip nesaugiai juos naudoti, vertėtų rinktis stambių detalių konstruktorius.

Kiekvieno vaiko raida šiek tiek skiriasi, todėl pasitaiko atvejų, kai trimetis, jau kurį laiką saugiai elgęsis su žaislais, sugalvoja išmėginti juos ir kitais būdais. Todėl derėtų draugiškai ir žaismingai paaiškinti, kaip elgtis saugiai su smulkiomis detalėmis, kad mažasis įsidėmėtų.

Žaislų parduotuvių konsultantai pataria atsižvelgti į vaiko amžių ir aplinkybes. Pavyzdžiui, jūsų vaikui penkeri metai, o perkate konstruktorių pirmą kartą, skirtą nuo 6 metų, tikėtina, jog mažajam bus per sudėtinga, todėl jis nusivils savimi ir žaislu bei daugiau nebenorės tokio. Todėl derėtų pradėti nuo nesudėtingų konstruktorių.

Jeigu ketinate pirkti dovanų konstruktorių, vertėtų pasiteirauti apie vaiko pomėgius ir galimybes. Galbūt mažasis renkasi tik tam tikros tematikos žaislus, o gal yra puikiai įgudęs konstruktorius, kuriam jau galima rinkti ir sudėtingesnį.

Mama, tėti – prašau padėk

Turbūt dauguma tėvelių girdi šiuos prašymus, kai vaikas konstruodamas pavargsta, tačiau nori greičiau surinkti žaislą. Nederėtų atsisakyti, tačiau, leidus šiek tiek atsipūsti, įtraukti į detalių dėliojimą. Jeigu netekę kantrybės surinksite, padarysite meškos paslaugą – ateityje vaikas gali pradėti manipuliuoti ir eiti lengviausiu keliu. Juk mama ar tėtis vis tiek surinks.

Konstruktoriaus rinkimas reikalauja atidumo, susikaupimo ir, žinoma, tam skiriamo laiko. Tai puikus būdas ugdyti vaiko kantrybę ir dėmesio koncentraciją, tačiau jis turėtų savarankiškai priimti sprendimą, jog šis laisvalaikio būdas jam tikrai bus įdomus ir netaps priverstine lavinimo priemone.

Taip pat nederėtų siūlyti savo pagalbos, jeigu vaikas neprašo, nors ir matote, kad jam sunkokai sekasi. Mums, suaugusiems, taip pat ne viskas iš karto pavyksta, kartais tenka ieškoti sprendimų net ne vieną dieną. Todėl būkime kantrūs ir leiskime vaikams ugdytis savarankiškumą. Taip jie įgaus pasitikėjimo savimi.

Kainos ir kokybės santykis. Į ką atkreipti dėmesį?

Kartais mes renkamės pigesnes alternatyvas ir tai nėra blogai. Tačiau pirkdami vaikui abejotinos kokybės konstruktorių, rizikuojame apkartinti vaikui ne tik laisvalaikį, bet ir nemaloniai išmėginti jo kantrybės ribas. Kodėl? Konstruktoriai vaikams gaminami iš smulkių detalių, kurios turi idealiai viena prie kitos priglusti ir susimovusios tvirtai laikytis. Jeigu detalės nekokybiškos, surinkus žaislą pagal nurodytą instrukciją, jos nesilaikys. Be to, jau rinkti bus sudėtinga, nes stipriau paspaudus vieną dalį, kita ims byrėti.

Žaislų parduotuvių konsultantai rekomenduoja rinktis patikimų gamintojų konstruktorius, atitinkančius visus kokybės ir saugumo reikalavimus.

Lavinti, bet ne versti

Konstruktoriai vaikams ir kiti lavinamieji žaislai pirmiausia yra džiugaus bei įdomaus laisvalaikio priemonė. Tik jų papildoma nauda yra mažamečio ugdymas, todėl nederėtų vaiko versti rinktis intensyviau lavinančių žaislų pagal mūsų, suaugusiųjų, suvokimą. Kai atžalai sakome, jog žaidimas su lėlėmis ar mašinėlėmis teikia mažai praktinės naudos, o verčiau užsiimtų protinę veiklą skatinančiomis priemonėmis, sukeliame atmetimo efektą. Kitą kartą net ir kilus norui rinktis konstruktorių ar dėlionę, iškils nemalonūs prisiminimai bei noras pasipriešinti tėvų valiai.

Kiekvienam iš mūsų primygtinai siūlomas daiktas ar laisvalaikio leidimo būdas yra neįdomus, nes siūlantysis tarsi apriboja laisvę ir savarankiškumą. Todėl, jei iš pradžių konstruktorius atrodo neįdomus arba po nesėkmingos patirties yra prarastas susidomėjimas, vertėtų padėti iš naujo atrasti kūrybos džiaugsmą.

Konstruktoriai yra viena nuostabiausių ir lanksčiausių veiklų jūsų vaikui. Tai žaislai, turintys platų įgūdžių lavinimo diapazoną: rankų judesių koordinavimas, loginis mąstymas bei nuoseklaus kūrybiškumo įgūdžiai. Konstruktoriais smagu žaisti kartu su draugais, tėvais ir netgi vienam. Žaidžiant su draugais ugdomi bendravimo įgūdžiai ir komandinis darbas. Statant vienam gerinama koncentracija ir keliamas pasitikėjimas savimi.

Konstruktoriai – viena įdomiausių veiklų jūsų vaikui

Daugelis mūsų vaikystėje turėjome pačius mylimiausius žaislus. Vieni prie savęs glausdavo pliušinį meškiną, kitiems patiko šukuoti lėles, tretiems geriausiu draugu buvo ryškiaspalvė mašinėlė. Bet tikriausiai nė vienas neužaugome be konstruktoriaus, iš kurio statėme tvirtoves ir pilis, galingiausius automobilius ir greičiausius erdvėlaivius. Šie žaislai stulbina savo populiarumu, nes tokie pat populiarūs buvo ir prieš 30 metų, ir dabar.

Konstruktorių nauda vaiko raidai

Konstruktoriai jau ilgus metus yra idealus dovanos sprendimas tiek berniukams, tiek mergaitėms. Be vaikams patrauklaus žaidimo, konstruktorius ugdo kūrybinį mąstymą, skatina mažylius naudotis vaizduote ir moko juos statybos bei socialinių įgūdžių pagrindų. Nors konstruktoriai dažniausiai turi instrukcijas, juk visuomet galima jų nesilaikyti ir susikurti savitus statinius, taip lavinant kūrybiškumą ir ieškant naujų sprendimo būdų. Vaikams žaidimas, kur nustatytos griežtos taisyklės, yra nuobodus.

Surenkamas vaikiškas konstruktorius "Lėktuviukas mylimukas 3"

Techninės savybės:

  • Išmatavimai: 18 x 15 x 21 cm;
  • Medžiaga: medis, metalas, aukštos kokybės plastikas.

Pakuotės detalės:

  • Pakuotės svoris: 0.180 kg;
  • Pakuotės išmatavimai: 12 cm x 10 cm x 10 cm.

Svarbi informacija: tai yra surenkamas vaikiškas konstruktorius. Surinkimas reikalauja žinių ir išmanymo.
Saulės elementams reikalingas tiesioginis saulės apšvietimas.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: