Elektroninės šildančios pirštinės "Šilumos malonumas 2" (su baterijomis)

Nauja prekė

Kam nebūna, kad spaudžiant šaltukui tiesiog nebejauti rankų. Jos būna tokios sužvarbusios, kad net sunku ir skauda sulenkti pirštus. Tokių nepatogumų padės išvengti šildančios pirštinės.

Smulkiau

Užsakymas iš užsienio

41,00 €

-50%

82,00 €

Apie prekę

Šildančios pirštinės – tai originali, inovatyvi ir puiki dovana vyrui ar vaikui, kurie nuolat žiemą šąla. Su šiomis pirštinėmis Jūs tikrai pamiršite šaltas rankas ir jaukiai bei šiltai jausitės vaikščiodami lauke šaltomis žiemos dienomis.

Naudojimas:

 • Šildomas pirštines dėvi daug žmonių, kurie mėgsta lauko sportą, pavyzdžiui, slidinėti, snieglenčių sportą, snieglenčių sportą, važiuoti keltuvu, važiuoti motociklais ar dviračiais, taip pat žmonėms, kurie dirba lauke, ir žmonėms, kurie kenčia nuo šalčio žiemą.
Savybės:
 • Anglies pluošto šildymo elementas, optimaliai integruotas į prištines, kad greitai veiktų ir paskirstytų šilumą.
 • Nepaprasto ilgaamžiškumo elementų apsaugos korpusas.
Privalumai:
 • Pagamintos iš aukštos kokybės medžiagos;
 • Gerai apsaugo nuo vėjo ir šalčio;
 • Patikima ir tvirta medžiaga;
 • Lengvai uždedamos ir numaunamos;
 • Gerai paskirstoma šiluma pirštinėse;
 • Įrengta kvėpuojanti membrana;
 • Pirštinės turi sukabinimo dirželį - su kuriuo lengvai sukabinsite pirštines. Jos visada bus kartu - todėl sumažėja tikimybė jas pamesti;
 • Pirštinės turi sukabinimo dirželį, todėl pirštinių porą galėsite lengvai pakabinti;
 • Nedideles elektros sąnaudos;
 • Galima naudoti paprastus ir akumuliatorinius elementus;
 • Skirtingai nei pirštinėse su akumuliatoriais, šios pirštinės naudojamos su standartiniais AAA elementais, kuriuos galite bet kada pasikeisti ir daugumoje prekybos vietų nusipirkti;
 • Pailgintas vidinis ir išorinis rankogaliai leidžia sulaikyti daugiau šilumos prie delnų.
Pirštinių dydis:
 • Bendras ilgis: ~ 31.5 cm;
 • Vidurinio piršto ilgis: ~ 9.5 cm;
 • Galinės dalies ilgis: ~ 12.5 cm;
 • Pirštinių medžiaga: Medvilnė (vidus) ir gamyklinė oda.
Įpatybės:
 • Maitinimas: 6 x AAA elementai (baterijos nepridedamos);
 • ON/OFF išjungimas;
 • Temperatūra: 35 - 45°C.
Pakuotėje:
 • 1 x šildančios pirštinės (1 pora);
 • 1 x baterijų dėžutė;
 • 1 x pakrovimo laidai pajungti pirštinėms.
Dydžio parinkimas:
 • Išmatuokite savo pagrindinę ranką (dešinę, jei esate dešiniarankis; kairę – jei kairiarankis) ties krumpliais centimetrais.
 • Pagal paveiksliuke nurodytus skaičius pasitikrinkite ar šios pirštinės jums tiks;
 • Atminkite, šildančios pirštinės neturi būti labai prigludusios, tad jei abejojate dėl dydžio, geriau visuomet pasirinkite šiek tiek didesnes.
Puiki.lt pataria

Klausimas:
Kokios būna elektroninės šildančios pirštinės?

Atsakymas:
Elektroninės šildančios pirštinės būna su standartinėmis "AAA" tipo baterijomis, bei su pakraunamais ličio akumuliatoriais.

Klausimas: Kokias pirštines pirkti, su standartinėmis baterijomis ar su ličio akumuliatoriais?

Atsakymas:
Pirštinės su ličio akumuliatoriais ilgiau naudoją energiją, tačiau standartinių baterijų galėsite nusipirkti daugumoje prekybos vietų. Tai aktualu dažnai užsienyje keliaujantiems, tarkim slidinėti žmonėms. Vietoj standartinių baterijų, galima naudoti daugkartines, akumuliatorines pakraunamas baterijas. Standartinių baterijų privalumas yra kaina, jos pigesnės nei akumuliatoriai. Specialiai skirtų elektroninėms pirštinėms ličio akumuliatorių kaina gali sudaryti pusę  pačių pirštinių vertės. Akumuliatorines standartines baterijas galėsite nusipirkti žymiai pigiau.

Klausimas: Kokias standartines baterijas geriausia naudoti elektroninėms šildančioms pirštinėms?

Atsakymas:
Naudokite brangias, žymių prekinių ženklų ir patikimas, bei geros talpos baterijas - takim Energizer, Duracell, Varta.

http://www.batteryshowdown.com/static/images/mah_large_200mA.png

Venkite "Omptima linija" ir kitų pigių baterijų.

Klausimas: Kokio šildymo tipų būna elektroninės šildančios pirštinės?

Atsakymas: Elektroninės šildančios pirštinės būna šių tipų:
1. Kai šildomi vien tik rankų pirštai.
2. Kai šildoma galinė rankos dalis ir šiluma patenka į pirštinių pirštų sritis;
3. Kai šildomi rankų pirštai ir galinė rankos dalis.

Klausimas: Ar jūsų parduotuvėje esančios pirštinės tinką tik pagal nurodytą lytį?

Atsakymas: Visos mūsų elektroninės šildančios pirštinės yra "unisex" tipo, tad tinka visiems: moterims, vyrams, vaikams - skiriasi tik dydžiai.

Klausimas: Kurių elektroninių šildančių pirštinių baterijos ilgiausiai laiko?

Atsakymas: Svarbiausia ne skaičiuoti kiek laiko baterijos, o turėti pačių baterijų ar nusipirkti papildomą akumuliatorių. Vidutiniškai su baterijomis ar akumuliatoriais - elektroninės šildančios pirštinės veikia nuo 2 iki 5 valandų. Jei slidinėsite užsienyje, tarkim Šveicarijos kalnuose - drąsiai nusipirkite bent 12 standartinių AAA elementų. Pagalvokite ar tiks Jūsų akumuliatorių pakrovėjo kištukas užsieninei elektros rozetei.

Pas mus galite nusipirkti įvairių tipų elektros lizdams skirtų perėjimų:

https://puiki.lt/22-elektros-lizdo-perejimai

Klausimas: Ką daryti jeigu man žiemą nuolat šalą rankų pirštai?

Atsakymas:
Puiki.lt elektroninėje parduotuvėje užsisakykite elektroninės šildančias pirštines skirtas vaikščioti lauke. Taip pat mūsų parduotuvėje galite įsigyti elektronines šildančias pirštines - skirtas namuose dirbti su kompiuteriu ar su išmaniuoju telefonu.

Jeigu nuolat šala pirštai


Bene dažniausia galūnių šalimo priežastis – Reino sindromas. Tai – šalčio ar streso sukeliami plaštakų ar pėdų kraujotakos sutrikimai.

Pirminis Reino sindromas vadinamas Reino liga. Dažniausia nerandama jokios kitos sindromą galinčios sukelti priežasties... Ja dažniau serga moterys, pirmieji ligos požymiai atsiranda dar paauglystėje.

Dėl visų minėtų ligų ar dėl kitų nenustatytų priežasčių, pažeidžiamos smulkiosios pirštų kraujagyslės ar nervai. Sušalus ar veikiant nerviniam stresui pirštai tampa balti, atšalę, vėliau, dėl nepakankamo kraujo įsotinimo deguonimi pamėlsta. Reino sindromu serga 5-10 procentų gyventojų. Ši liga būdingesnė gyvenantiems šalto klimato zonoje, ypač šaltuoju metų laiku.

Lengvos formos Reino sindromas vaistais negydomas – rekomenduojama tik vengti šalčio. Esant rimtesnei sindromo formai gali padėti vaistai, mažinantys kraujagyslių spazmus ir pasižymintys kraujagysles plečiančiu efektu.

Danguolė, Juozas ir Audrius Vasiliauskai nauja knyga pradžiugino žmones, kuriems rūpi sveikata ir sveikas gyvenimo būdas. Knygoje „Sveikatos biblija: gydomės natūraliomis priemonėmis“ rasite žinių apie sveikatą - savo lankytojams siūlome paskaityti knygos, kurią išleido „Alma littera“, ištrauką apie šąlančias galūnes.

Nemažai žmonių skundžiasi, kad šąla kojos ir rankos. Kai kurie jaučia tvinkčiojimą rankų ar kojų pirštuose, jie būna šalti, pabalę ar net pamėlę.

Dėl sutrikusios kraujotakos gali kamuoti skausmas (ypač kojas einant), galūnių silpnumas, atsirasti pabrinkimų, protarpinis šlubumas einant, gali pakisti odos spalva (galūnė pablykšta, ypač ją pakėlus) arba ji išsausėja, būna šalta (nukritus temperatūrai pažeistoje galūnėje), galūnės tampa jautrios arba nejautrios, tirpsta, jas dilgčioja, tarsi bėgioja skruzdės, gali atsirasti odos pažeidimų (opų, gangrena), nagų pažeidimų, išnyksta plaukuotumas. Dėl pablogėjusios kraujotakos pažeistuose audiniuose pradeda trūkti deguonies.

Kai kuriems žmonėms dėl kraujotakos sutrikimo kojos šąla net vakare atsigulus miegoti.

Kad galūnės (ypač rankų ir kojų pirštai) atvėsta greičiau nei kitos kūno dalys, yra normalu ir natūralu. Juk ant pėdų ir plaštakų yra mažiau raumeninio audinio (kurio kraujotaka intensyvesnė), beveik nėra riebalinio audinio (kuris sulaiko šilumą). Be to, pėdų ir plaštakų odos plotas yra santykinai didelis šilumą išspinduliuojantis paviršius. Periferinės kūno dalys visada blogiau aprūpinamos krauju.

Įvairūs faktoriai, pavyzdžiui, smulkiųjų kraujagyslių ir kapiliarų spazmai (dėl šalčio, nuovargio, streso ir pan.), ateroskleroziniai šių kraujagyslių pažeidimai, periferinių nervų pažeidimai dar labiau sutrikdo galūnių kraujotaką, į jas patenka dar mažiau kraujo (o kartu ir šilumos). Galūnių šalimui daro įtaką ir žmogaus konstitucija (skirtingas riebalų ir raumenų kiekis), žemesnis kraujo spaudimas (sunkiau krauju aprūpinti nutolusias vietas), periferinės kraujotakos kliūtys.

Šalčio pojūtis galūnėse (kartu su kitais simptomais) gali būti ankstyvas sunkios ligos požymis, todėl rekomenduojama išsiaiškinti priežastis ir, prireikus, pradėti gydytis.

Priedai

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: