Išpardavimas! Rankinis laikrodis "Drakonas" Padidinti

Rankinis laikrodis "Drakonas"

G-4609

Nauja gera prekė

Aukštos kokybės rankinis laikrodis su mediniu korpusu.

Smulkiau

Pristatysime per 21 dieną

27,00 €

-50%

54,00 €

Informacija

Informacija:

 • 100% Nature Wood Case;
 • Movement Type: Quartz;
 • Case Material: Wood;
 • Band Material: Genuine Leather;
 • Buckle Type: Pin Buckle;
 • Dial Diameter: Approx. 4.5 cm;
 • Case Thickness: Approx. 1.2 cm;
 • Band Width: Approx. 2.4 cm;
 • Band Length: Approx. 24.5 cm;
 • Weight: Approx. 30 g;
 • Handmade from Real Wood, No Paint;
 • Notice: The watch is made from natural Wood and is wrapped by hand, so it may have some natural harsh lines and a few blemishes.

Pakuotėje:

 • 1 rankinis laikrodis.

Medis interjere: kur naudoti, kad neprašautumėt pro šalį

Medis turbūt niekada „neišeis iš mados”. Nors kai kuriems medis asocijuojasi su tėvų namais gimtinėje, tačiau XXI a. jis išlieka populiarus ir dažnai naudojamas ypatingai europiečių pamėgtame skandinaviškame interjere.

Salono „Skandinaviški interjerai”, esančio „Domus galerijoje”, architektė Renata Pavtel mano, kad vis dar nėra populiaresnės medžiagos, kuri galėtų pakeisti medį. „Tai amžina, gyva materija, kuri interjerą papildo šiltais ir jaukiais tonais. Metalas ar plastikas niekada nepakeis medžio”, - sako R. Pavtel.

Anot architektės, medis yra labai lankstus ir pritaikomas kiekviename interjere: tiek apdailos elementuose, tiek balduose. Dažniausiai ši medžiaga yra naudojama grindiniui ir baldų detalėms kaip kojos ar porankiai. Manau, daugelis pritars, kad iš namo erdvių medis dažniausiai yra sutinkamas virtuvėje – valgomasis stalas su medinėmis kėdėmis jaukiai nuteikia šeimyniškiems pietums.

Kalbant apie mados naujoves, R. Pavtel išskiria skirtingų medžiagų jungimą. „Šiuo metu labai madinga derinti medį su plastiku ar metalu. Tai – būtinos medžiagos, kuriant interjerą. Dažniausiai jos yra kombinuojamos, renkantis valgomojo ir svetainės baldus – kėdutes, kavos staliukus”, - pastebi salono atstovė.

Architektė pabrėžia, kad medžio derinimo taisyklių nėra. Lyderiu yra laikomas ąžuolas, tačiau tiek interjero dizaineriai, tiek baldų gamintojai ieško skirtingų, netikėtų ir stilingų medžio kombinacijų. Viena iš jų – ąžuolo ir riešuto derinimas, taip pat populiarus yra ryškiomis spalvomis dažytas medis. Svarbiausia, dažai neturi užgožti pačios medžiagos tekstūros. Kalbant apie minimalizmą, dažniausiai yra naudojama juoda spalva, kuri medienai priduoda modernumo, o pačiam baldui – grakštumo.

Renata Pavtel pritaria, kad medis puikiai įsilieja tiek klasikiniame, tiek moderniame interjere. Patį stilių galima pabrėžti pasirenkant tam tikrą sofos modelį, jos audinį, staliuko tipą bei kitus elementus, kurie sukuria norimą vidaus dizainą ar užuominą į jį.

„Skirtinguose interjeruose skirtingai galima „sudėti taškus ant i“. Viskas priklauso nuo to, kokios medžiagos, kokios spalvos vyrauja būste. Kuriant neutralių spalvų dizainą, pagyvinti jį galima naudojant ryškias detales – dažytą medį. Pavyzdžiui, pasirenkant spalvotas medines valgomojo kėdes ar kavos staliukus”, - pataria architektė.

„Medis yra labai svarbus kuriant stilingą erdvę. Manau, jog jis visada išliks viena jaukiausių, šilčiausių medžiagų, naudojamų interjere. Žmogų žavi natūralūs dalykai – ir medis yra toks. Jis neišeina iš mados”, - sako R. Pavtel.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: