Elektroimpulsinio masažuoklio pasta "Effective" (5 vnt.)

G-13051

Nauja gera prekė

Aukštos kokybės pasta skirta elektroimpulsinio masažuoklio pagalvėlėms.

Smulkiau

Pristatysime per 21 dieną

8,50 €

-25%

11,33 €

Informacija

Elektroimpulsinio masažuoklio pasta "Effective"

  • Kiekis: 5 vnt.
  • Talpa: 15 ml.

Funkcija:

  • Laidumo pastos struktūra yra nelaidi matrica, įterpta tarp metalo dalelių, kontaktas su vielos paviršiumi gali sunaikinti vielos paviršiaus oksido sluoksnį, sumažindamas kontaktinį atsparumą. Laidus pastos matrica iš tikrųjų nėra geras laidininkas, kai danga yra labai plona arba yra artima ekstruzijai, danga yra labai plona, ​​o laidumui pasiekti reikia „tunelio efekto“. Tarp dviejų metalinių laidininkų yra įterptas plonas izoliacinis sluoksnis, kad elektronai galėtų praeiti pro izoliacinį sluoksnį, kad sudarytų laidžiojo tunelio efektą.
  • Ji daugiausia naudojama ant laidininko elektrinio kontaktinio paviršiaus, siekiant sumažinti kontaktinį pasipriešinimą ir atitinkamai sumažinti jungties temperatūros kilimą bei atlikti alyvos sandariklio vaidmenį jungties taške, kad būtų sumažinta oro ir korozinių dujų, dulkių korozija drėgmė ant elektros laidininko ir pagerina elektros kontaktų patikimumą. Ji taip pat gali vykdyti elektrą neįvertindamas slėgio.

Specifikacijos:

  • Pasta naudojama norint apsaugoti ir prijungti visų rūšių aukštos įtampos, žemos įtampos ir nuolatinės srovės laidus, kad būtų išvengta galvaninės korozijos ant kontaktinių paviršių, sumažėtų temperatūros kilimas ir aktyvus energijos praradimas, būtų užtikrintas saugus įrangos veikimas, užkirstas kelias senėjimui, sumažinta techninė priežiūra, pratęstas aptarnavimas įrangos eksploatavimo laikas ir pagerinamas įrangos patikimumas, saugumas.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: