Odos priežiūros volelis "Tyrumas"

Nauja gera prekė

Odos priežiūros volelis - tai puikus gaminys - norinčioms turėti puikiai prižiūrėtą odą. Kai bus išvalyta - Jūsų oda taps švelnesnė ir kiti visai tikėtina, kad pastebės skirtumus. Nusipirkite jau dabar, nes juk labai svarbu turėti puikiai prižiūrėtą odą.

Smulkiau

Pristatysime per 21 dieną

20,00 €

-50%

40,00 €

Informacija

Masažas yra viena iš efektyviausių procedūrų, kurios taikomos grožio srityje. Masažo metu yra dirginami odos, raumenų receptoriai, impulsai yra perduodami į centrinę nervų sistemą ir iš jos gaunamos atsakomosios reakcijos. Masažo metu pagerėja audinių kraujotaka, medžiagų apykaita, kraujo nutekėjimas venomis, pagerėja limfos apykaita, taip pat pakyla odos temperatūra.

Masažo efektyvumas

Masažo efektyvumas priklauso nuo to, kaip dažnai yra atliekamos procedūros. Tam, kad turėtume nuolatinį rezultatą, veido masažo seansus rekomenduojama atlikti kelis kartus per metus. Veido masažas yra efektyvus esant smulkioms raukšlelėms, atsiradus pavargusiai, papilkėjusiai odai, po masažo raukšlės išsilygina, išnyksta, kadangi pagerėja kraujotaka, padidėja odos tonusas. Nuolatinis efektas gaunamas tik reguliariai taikant masažo procedūras.

Norint, kad masažas būtų efektyvus, svarbu dėmesį atkreipti ir į žmogaus psichologinę būseną, todėl svarbu pasirinkti tinkamus metodus, masažo intensyvumą ir laiką. Žmonės nežino arba nesusimąsto, kad veido masažas ne ką mažiau padeda atsipalaiduoti nei viso kūno masažas. Veido masažas yra lygiai taip pat efektyvus norint atsipalaiduoti, pailsinti pavargusį kūną ir mintis. Procedūros metu turėtų būti masažuojama ne tik veido sritis, bet ir dekoltė, kaklas, pečių linija ir rankos. Tad apsilankius pas tinkamą specialistą veido masažui, gausite dvigubą naudą – pailsėsite bei sustiprinsite veido raumenis, dėl to veidas atrodys jaunesnis ir sveikesnis.

Kodėl veido masažas?

Neramus gyvenimo būdas, kupinas streso ir nuolatinio bėgimo, nemigos, galų gale net ir oro tarša įtakoja mūsų odos būklę ir greitesnį raukšlių atsiradimą. Rinkoje esti nemažai priemonių, kurios žada efektyviai kovoti su senėjimo požymiais, tačiau mes renkamės masažą – jis leidžia mums atsipalaiduoti, atsipūsti nuo dienos vargų, skirti laiko, prabangaus laiko, tik sau, o produktai, kuriuos naudoja masažuotoja ar kosmetologė, tepami kur kas gausiau, jų ingredientai skiriasi, yra prabangesni ir turtingesni bei atrinkti, geriau įsigeria į odą, judesiai skatina geresnę kraujo cirkuliaciją, o tai leidžia pastebėti akivaizdų rezultatą vos po pirmo karto. Ar pastebi jį po pirmojo kremo potepio?

Veido masažų nauda

Poveikis odai yra dvejopas – tai, ką mes akivaizdžiai matome ir nematomi, kūne vykstantys procesai:

 • aktyvinama kraujotaka;
 • veido ląstelės efektyviau aprūpinamos reikalingomis maisto medžiagomis bei būtinu deguonimi;
 • dėl pagerėjusios limfos sistemos darbo, vyksta efektyvesnis toksinų pasišalinimas;
 • pašalinamos senos, suragėjusios odos ląstelės;
 • išsivalo užkimštos poros, sumažėja spuogai – tai itin aktualu paauglystėje;
 • efektyviai susitvarkoma su išsiplėtusių kapiliarų problema;
 • oda tampa pastebimai jaunesnė, švelnės, skaistesnė;
 • mažėja patinimai, daugelį varginantys tamsūs ratilai po akimis;
 • stiprinami audiniai, tas įgalina pasiekti matomą raukšlių sumažėjimą, suglebusios odos sustangrėjimo efektą. Kalbant apie šį jauninantį poveikį, būtina žinoti, jog prireikia nemažai seansų (tai ne stebuklingas medikamentas, kurio viena injekcija iškart atneša ryškią permainą, tačiau kartu ir riziką, susijusią su galimu šalutiniu pavojumi), būtina keisti ir savo gyvenimo būdą. Veido masažas – natūrali priemonė siekiantiems ne tik lygios veido odos, bet ir sąlygojanti visą aibę kitų teigiamų efektų.

Masažas, kai stimuliuojama veido oda, teigiama veikia iš pažiūros tiesioginio ryšio neturinčias funkcijas – pagerėja miego kokybė, gali išnykti ir kankinantys galvos skausmai.

Informacija anglų kalba

Product Description


Use Ice Roller on your face, neck and chest every morning, improves circulation to restore radiance, diminish pores and breakouts, softens skin, improves skin firmness and reduces eye and face puffiness. It lifts your face and improves dry skin.

Massaging eye circles and temple, it reduces dark circles and puffiness around the eyes. Prevents crow's feet and wrinkle formation.
Roll over on any part of your body for instant pain relief. Helps release tension, fatigue, sunburn, sore muscles, bruises and minor injury.

Combines the natural healing powers of massage and cold therapy to reduce inflammation, swelling, and irritation that may develop following beauty treatments and cosmetic procedures: including waxing, dermabrasion, microdermabrasion, chemical peels, and laser procedures for skin resurfacing, hair, and tattoo removal.

Simple to use. Don't worry if you don't have much time again. Treat yourself to a pampering facial massage in just 2 to 5 minutes with this handy face roller.

Freeze it Roll it Enjoy it!

The Ice Roller is a hand held device that has a water and gel filled rolling head that can be effectively frozen in the freezer. It can be used at any place and any time to release pain and discomfort instantly. Ice Roller can also be used daily to revitalize, refresh and rejuvenate the skin. It is a simple and easy device that makes your life convenient without melting ice.
 
Benefits:

 • After getting up, massage your face to eliminate edema before makeup.
 • Massage face while doing mask to shrink pores and calm skin.
 • Relieves pain, tension and discomfort associated with injuries.
 • Relieves redness and irritation associated with insect bites.
 • Speeds up recovery time of all cosmetic treatments.
 • Reduce swelling, irritation and redness from derma roller, laser and chemical peel treatments.
 • Relieve flushing and pyrexia symptom of neck and face for menopausal women.

How to use:

 • Detach the roller head, clean it and enter it in a small bag.
 • Keep the rolling head constantly in the icebox. You can also freeze it 10-15 minutes before use.
 • Install with the handle, treat yourself to a pampering facial massage in just 2 to 5 minutes and enjoy the cooling and soothing massage sensation

Package include:

 • 1 x Ice Roller

Package details:

 • Item size: 19 cm x 8.5 cm
 • net weight: 165 g

Note: Please do not heat ice roller!!

 • Package Weight: 0.300 kg
 • Package Size: 35 cm x 25 cm x 15 cm

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: