Natūralus mineralas "Puikusis žaliasis obeliskas" (labradoritas, 1 kg, 20 vnt)

G-7666

Nauja gera prekė

Briaunuotas rankinio apdirbimo kristalas. Svoris: 1 kg. Kiekvienas grynas natūralus labradorito kvarco kristalas yra unikalus ir nepakartojamas.

Smulkiau

Pristatysime per 21 dieną

150,00 €

-25%

200,00 €

Informacija

Labradoritas

Akmens aprašymas:
Labradorito pavadinimas kilo iš vietovės Kanadoje, kurioje labradoritas buvo surastas. Tai lauko špatams priklausantis akmuo, nuostabus, paslaptingo grožio akmuo. Cheminė formulė - (Ca,Na)(Al,Si)4O8. Jo grožis atsiskleidžia tik žiūrint tam tikru kampu, kai neišvaizdus tamsus akmuo ima švytėti. Šis spalvotas švytėjimas vadinamas šilerio efektu (labradorasencija - labradorescence) – akmuo švyti mėlyna, žalsva, žydra ir netgi gelsva ir oranžine spalvomis. Panašus šilerio švytėjimas yra būdingas ir kitiems lauko špato grupės mineralams: saulės bei mėnulio akmeniui. Švytėjimą sukelia intarpai kristalo viduje. Kietumas pagal Moso skalę: 6-6.5.

Raktiniai žodžiai: Išmintis, intuicija, ramybė, vaizduotė, apsauga, jėga

Zodiako zenklas:

Geriausias Šauliui, Liūtui ir Skorpionui. Tinka Svarstyklėms, Ožiaragiui, Vandeniui, Žuvims. Siejamas su skaičiais 6 ir 7, taip apt su Mėnuliu ir Uranu.

Kristalo forma: Triklininė

Akmens spalva: Akmuo švyti mėlyna, žalsva, žydra ir netgi gelsva ir oranžine spalvomis

Radimvietės: Kanadoje, Rusijoje, Niufaundlende, Madagaskare. Labradorito mėlyna, pusiau permatoma atmaina, randama tik
Suomijoje vadinama spektrolitu.

Ezoterinės savybės:

Akmuo suteikia stiprią apsaugą, kantrybės, ištvermės, padeda įžvelgti savo iliuzijas, atskirti jas nuo tikros situacijos. Žmonėms, kurie nuolat kažką atidėlioja, labradoritas suteikia energijos pradėti ir pabaigti net itin nemalonias užduotis, taip pat labradoritas nuramina pernelyg aktyvų protą ir konfliktines, nerimą keliančias mintis. Labradoritas naudingas žmonėms, kurių darbas yra susijęs su naujų žinių perdavimu kitiems, mokymu ir aiškinimu. Tai jėgos akmuo, stiprina intuiciją. Padeda išreikšti savo originalumą, ramina pyktį ir stresą, padeda nugalėti neveiklumą ir neryžtingumą, atsikratyti prisirišimo prie praeities, padeda bendrauti su kitais bei gerina miegą. Padeda stiprinti savigarbą, savo gebėjimų pajautimą. Taip pat skatina kūrybiškumą, originalių idėjų pritaikymą spręsti įsisenėjusioms probemoms. Labradoritas puikus beislaikančiųjų dietos akmuo, nes skatina metabolizmą. Siekiant karjeros skatina koncentraciją, ištvermę, itin naudingas studentams sesijų metu.

Dedamas po slenksčiu namų apsaugai nuo vagių, taip pat tam tikslui tinka labradoritą paprasčiausiai laikyti namuose.
Poveikis kūnui:

Mažina jautrumą šalčiui, reumatą, podagrą, stabilizuoja bazinę rūgščių pusiausvyrą kūne, tvarko stuburą. Ramina apytaką ir širdies ritmą, žemina kraujospūdį. Naudojamas meditacijoms.astmą, bronchų, plaučių ligas, reguliuoja organizmo skysčių apykaitą. Fluoritas taip pat mažina skausmą, gydo žaizdas ir opas.

Natūralus mineralas "Puikusis žaliasis obeliskas"

Prekės aprašymas:

 • Natūralus rankinio apdirbimo kvarco kristalas;
 • Kiekvienas grynas natūralus labradorito kvarco kristalas yra unikalus ir nepakartojamas;
 • Išmatavimai: ilgis apie 5.5 - 6 cm;
 • Svoris: apie 1 kg;
 • Kiekis: 20 vienetų;
 • Spalva: spalvinga;
 • Medžiaga: natūralus labradorito kvarco kristalas.

Pastabos:

 • Visos nuotraukos yra parodomojo pobūdžio (skirtos tiksliau įsivaizduoti prekės išmatavimus);
 • Jūsų prekė atrodys labai panaši į esančią nuotraukoje, tačiau skirsis spalvine gama, raštais;
 • Kiekvienas grynas natūralus kvarco kristalas yra išskirtinis ir nepakartojamas;
 • Kai kuriuose kristaluose gali būti natūralių įtrūkimų, kurie susidarė natūraliai gamtiškai - tai nėra prekės brokas;
 • Kai kuriuose kristaluose gali būti natūralių oro burbuliukų, kurie susidarė natūraliai gamtiškai - tai nėra prekės brokas;
 • Kai kuriuose kristaluose gali būti natūralios kilmės gamtinių priemaišų, kurios susidarė natūraliai gamtiškai - tai nėra prekės brokas;
 • Jeigu prekių tiekėjas nebeturės šios prekės (tai pasitaiko itin retai) - mes pasiliekame teisę parinkti panašią prekę, kurios spalva, svoris arba dydis bus artimiausias jūsų užsakytai prekei (apie prekės pakeitimą informuosime);
 • Kiekvienas užsakymas individualus, todėl kokybiškos prekės nekeičiamos ir pinigai už jas negražinami;
 • Šioms prekėms netaikoma 14 dienų prekės gražinimo garantija.

Pakuotėje:

 • 1 x Natūralus labradorito kvarco kristalas.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: