Elektroninis šildantis nugaros ir pilvo šildytuvas "Beurer Pro Deluxe" (poilsiui ir atsipalaidavimui)

G-15195

Nauja gera prekė

Aukštos kokybės elektroninis šildantis nugaros ir pilvo šildytuvas "Beurer Pro Deluxe". Nugaros ir pilvo sričiai skirtą šildytuvą "Beurer Pro Deluxe" mūvėti labai patogu dėl itin plačios guminės kontaktinės juostos, kuri gali prisitaikyti prie bet kurio žmogaus. Specialus, labai minkštas šildytuvo mikropluoštas yra draugiškas Jūsų odai ir leidžia jai laisvai kvėpuoti. Jį taip pat galima skalbti 30 laipsnių temperatūroje. Tai – pasaulinius aukščiausios kokybės Oeko-Tex tekstilės standartus atitinkantis ir patvirtintas produktas.

Smulkiau

1 Vienetas - paskutinė prekė sandėlyje ! Nusipirk dabar - nes vėliau gali nebebūti ! Kas greitesnis - tas pirmesnis !

50,00 €

-50%

100,00 €

Informacija

Oda – žmogaus sveikatos ir vidinės būsenos atspindys. Stresas, įtampa, nuovargis, beprotiškas gyvenimo tempas bei vidiniai žmogaus išgyvenimai pirmiausiai pastebimi odoje. Masažai – tai viena seniausių ir efektyviausių priemonių, naudojamų sveikatai gerinti. Istorija liudija, kad jau senovės egiptiečiai užsiminė apie masažo naudą, o pirmieji pripažino jo gydomąją reikšmę kinai – 3000 m. pr. Kr. Kaip jėgų atstatymo, atpalaidavimo ir gydymo būdai buvo rekomenduojami jau nuo romėnų ir graikų laikų. Ne tik tuometiniai gydytojai, bet ir filosofai rekomenduodavo masažą kaip atstatančią ir stiprinančią priemonę po mūšio, taip pat kūno bei proto sveikatai palaikyti.

Masažas yra viena iš efektyviausių procedūrų, kurios taikomos grožio srityje. Masažo metu yra dirginami odos, raumenų receptoriai, impulsai yra perduodami į centrinę nervų sistemą ir iš jos gaunamos atsakomosios reakcijos. Masažo metu pagerėja audinių kraujotaka, medžiagų apykaita, kraujo nutekėjimas venomis, pagerėja limfos apykaita, taip pat pakyla odos temperatūra.

Pagrindinė masažo nauda – raumenų ir emocinės įtampos mažinimas, kraujo ir limfos apytakos stimuliavimas. Masažas pagreitina prakaito ir riebalinių liaukų veiklą, padeda suderinti endokrininę ir nervų sistemą. Atliekant masažą, nuo kūno paviršiaus pasišalina suragėjusios epidermio ląstelės, oda geriau kvėpuoja, tampa elastingesnė, lygi. Masažas sumažina nuovargį, o sveikam žmogui suteikia žvalumo, didina darbingumą.

Poveikis raumenims ir širdžiai

Masažas didina darbingumą ir stiprina raumenis. Masažuojamame plote spartėja arterinė kraujotaka, todėl organizmui lengviau maitinti audinius. Masažas taip pat pagerina kraujo pasiskirstymą tarp raumenų ir vidaus organų. Masažo veikiamos paviršinės ir giluminės kraujagyslės tai susispaudžia, tai vėl išsiplečia – taip sumažėja arterinės didžiojo kraujotakos rato dalies pasipriešinimas, taigi palengvinamas širdies darbas. Masažuojant pilvą mažėja arterinis kraujospūdis – toks masažas ypač rekomenduojamas sergantiems hipertonija. Priklausomai nuo masažo tipo, veikiami paviršiniai arba giluminiai organizmo audiniai. Tačiau masažas veikia ne tik liečiamą plotą, bet ir daugelį už šio ploto esančių organų bei sistemų.

Poveikis nervų sistemai

Nervų sistema anksčiau negu kitos organų sistemos užregistruoja mechaninį paciento odos sudirginimą. Taikant įvairius masažo veiksmus, kaitaliojant jų intensyvumą bei trukmės laiką, galima įtakoti galvos smegenų žievės funkcinę būseną arba padidinti centrinės nervų sistemos jaudrumą, sustiprinant ir pagyvinant slopinamus refleksus. Tokiu būdu, pagerinus nervinių skaidulų maitinimą bei jų aprūpinimą deguonimi, palengvinamas taip pat ir nervinių impulsų perdavimas šių skaidulų atšakomis. Subjektyvūs, pacientų fiksuojami pojūčiai, kuomet teisingai taikomi masažuojantys veiksmai, masažo metodika ir technikos bei tiksliai nustatoma procedūros trukmė, yra apibūdinami kaip maloniai po visą kūną sklindanti šiluma, bendras savijautos pagerėjimas, padidėjęs tonusas ir akivaizdžiai sustiprėjusi bendra fizinė organizmo būklė. Jeigu masažas atliekamas neteisingai, gali pasireikšti bendras kūno silpnumas, nemalonus (slegiantis) nuovargio jausmas, dirglumas, širdies „mušimas“, skausmai, galvos svaigimas ir pan.

Poveikis odai

Tiek atliekant gydomąjį, tiek kosmetinį masažą nuo odos paviršiaus pašalinamos negyvos ląstelės, ji lengviau aprūpinama deguonimi, pagerėja riebalinių ir prakaito liaukų veikla. Po masažo oda tampa švelni ir elastinga. Oda atlieka itin svarbia funkciją – jos paviršiuje yra daugybė receptorių, padedančių sąveikauti su aplinka. Oda dalyvauja medžiagų apykaitos ir imunobiologiniuose organizmo procesuose. Masažas – vienas efektyviausių metodų stiprinti šias funkcijas.

Poodinis riebalinis audinys

Masažo metu mechaninė energija virsta šilumine, dėl to odos ir poodiniuose audiniuose temperatūra pakyla, į masažuojamą kūno dalį priteka daugiau kraujo. Gerėja odos ir poodinio ląstelyno aprūpinimas krauju ir tuo pačiu pagerinama viso organizmo medžiagų apykaita. Nustatyta, kad masažuojant mažėja riebalinio sluoksnio atsargos, tačiau ne tiesiogiai veikiant riebalinį audinį, bet masažavimo veiksmais įtakojant bendrą, viso organizmo, medžiagų apykaitą.

Poveikis limfinei sistemai

Masažas veikia taip pat ir limfinę sistemą. Limfa yra jungiamasis audinys tarp kraujo ir audinių ląstelių. Ji nuolat skalauja kiekvieną ląstelę, todėl būtent per limfą vyksta audinių ir kraujyje esančių medžiagų apykaita. Dėl to limfos cirkuliavimo pagreitinimas masažo eigoje sudaro ypač palankias sąlygas šiems procesams vykti.
Būtina paminėti, jog limfinis aparatas atlieka gynybinę organizmo funkciją, jo dėka limfiniuose mazguose sulaikomi įvairiausi mikroorganizmai.

Infekcijos metu limfmazgiai paprastai padidėja, pasidaro skausmingi. Jų oda parausta, pasidaro karšta ir liečiant skausminga. Tokiu atveju masažuoti draudžiama, nes pagreitinus limfos nutekėjimą, sudaromos sąlygos infekcijai išplisti po visą organizmą.

Bendrojo masažo nauda

Atliekant bendrąjį masažą iš pradžių masažuojama priekinė kūno dalis (rankos, kojos, pilvas), paskui – užpakalinė. Taip vienu metu daromas poveikis dideliam receptorių plotui. Kaip tik todėl masažas išsiskiria itin naudingu terapiniu poveikiu. Visų pirma masažas teigiamai veikia nervų sistemą, ją nuramina. Pavyzdžiui, net labai susijaudinęs žmogus glostomas nusiramina, gali užmigti, jo miegas tampa gilesnis, ramesnis. Bendrasis masažas taip pat reguliuoja vegetatyvines organizmo funkcijas: kvėpavimą, kraujotaką, virškinimą, kraujo susidarymą. Masažuojant stimuliuojami termoreguliacijos procesai, gerėja medžiagų apykaita audiniuose.

Elektroninis šildantis nugaros ir pilvo šildytuvas "Beurer Pro Deluxe"

Nugaros ir pilvo sričiai skirtą šildytuvą "Beurer Pro Deluxe" mūvėti labai patogu dėl itin plačios guminės kontaktinės juostos, kuri gali prisitaikyti prie bet kurio žmogaus. Specialus, labai minkštas šildytuvo mikropluoštas yra draugiškas Jūsų odai ir leidžia jai laisvai kvėpuoti. Jį taip pat galima skalbti 30 laipsnių temperatūroje. Tai – pasaulinius aukščiausios kokybės Oeko-Tex tekstilės standartus atitinkantis ir patvirtintas produktas.

Privalumai

 • Juosmens ir kaklo šildytuvas su magnetiniu tvirtinimu.
 • Itin švelnus, malonus odai, orui pralaidus apvalkalas.
 • Greitai įkaista.
 • 3 temperatūros nustatymai.
 • BSS technologija nuo perkaitimo.
 • Automatinis išjungimas po 9 min.
 • Tikslus elektroninis temperatūros reguliavimas.
 • Apšviestas nustatymų ekranas.
 • Nuimamas jungiklis.

Techninė charakteristika:

 • Gamintojas: Beurer
 • Paskirtis: šildantis elektrinis diržas
 • Pagaminta: Vokietijoje
 • Garantija: 24 mėnesiai
 • Galia: 100 W
 • Plotis: 69 cm
 • Ilgis: 28 cm
 • Svoris (Netto): 0,5 kg
 • Vartotojo instrukcija: Lietuviška
 • Ar galima skalbti? Taip
 • Medžiaga: Superfleece - itin mikšta ir kokybiška
 • Automatinis išsijungimas: Yra
 • Ar galima skalbti skalbyklėje?: Taip
 • Öko-Tex standartas: Yra
 • Kvėpuojanti medžiaga: Yra
 • Antialerginė paklodė: Yra
 • Turbo nugaros šildymo funkcija: Yra

Pakuotėje:

 • Elektroninis šildantis nugaros ir pilvo šildytuvas.
 • Vartotojo vadovas (Lietuvių, anglų kalba).

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Write a review