Išpardavimas! Šviesoforas "Žalia" Padidinti

Šviesoforas "Žalia"

G-13752

Nauja gera prekė

Pristatysime per 21 dieną

2,00 €

-50%

4,00 €

Informacija

Lavinamieji žaislai dažniausiai yra pagaminti iš ekologiškų medžiagų, iš pažiūros paprasti ir neypatingi. Tačiau labai svarbu, kad jie skatina kūrybiškumą, o tai yra kabliukas, kuris padeda patiems vaikams susikurti įdomumą“, – sako Gytis.

Koks žaislas iš tikrųjų įtrauks vaiką į žaidybinį procesą, priklauso nuo vaiko amžiaus, jo charakterio, pomėgių bei kokius įgūdžius tėvai formuoja namuose. Jei mažamečio nedomina „Lego“ ar kiti žaislai, kurie patinka jo amžiaus vaikams, nereikėtų jaudintis dėl atžalos sugebėjimų: jam rūpi kiti dalykai, kuriuos turite pasistengti išsiaiškinti.

Pasak privataus vaikų darželio "Medutis" direktorės Evelinos, vaikų įsitraukimą į žaidimus skatina muzikiniai žaislai, kurie atlieka ne vien muzikinę funkciją, bet ir tam tikras užduotis, konstruktoriai, smulkiosios „Lego" kaladėlės. Vertingiausi yra edukaciniai žaislai, kurie turi daugybę funkcijų ir kiekvieną kartą atrandami iš naujo,kuriuos galima išardyti ir vėl sudėti, kurie formuoja pažinimo gebėjimus, lavina stambiąją bei smulkiąją motoriką, stimuliuoja akies, riešo, pirštukų koordinaciją. „Žaisdami lavinamuosius žaidimus, vaikai sujungia tai, ką jau žino su turimais gebėjimais ir su tuo, kas dar neatrasta“, - sako Evelina.

Ne paslaptis, kad edukaciniais žaidimais vaikai taip pat ne visada noriai žaidžia, mat jie dažnai pasirodo pernelyg sudėtingi. Kur kas naudingiau, jei tėvai kartu su atžalomis įsitraukia į žaidimą. Kartu atrandamos naujos žaidimo formos, sužadinamas smalsumas, lavinama vaizduotė, įveikiamos kliūtys ir pasiekiamas galutinis rezultatas.

Psichologų teigimu, žaidimas kartu su šeima kuria bendrystės jausmą, gerina atmosferą namuose, taip pat padeda vaikams suformuoti tam tikras savybes, kokių norėtume. „Juk vaikai mėgdžioja tėvus. Stebėdami vaiko žaidimą, atpažinsite save pačius“, - rašo Lourence Pernoud, knygos „Aš auginu savo vaiką“ autorė.

Pasak Evelinos, vaikų, kurie užsiima bendra veikla su tėvais, gebėjimai skiriasi nuo kitų bendraamžių jau darželyje: jie lengviau orientuojasi žaidiminės veiklos metu, nebijo eksperimentuoti, labai nenusivilia, jei jiems nepasiseka. Tokie vaikai yra smalsūs, žingeidūs, drąsūs, daug bendraujantys tiek su suaugusiaisiais, tiek su savo bendraamžiais, geba įvardinti kelias raides, skaičiukus ar formas.

Medinis vaikiškas žaislas

  • Medžiagos: mediena;
  • Išmatavimai: teirautis.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: