Lipdukas "Puikusis vaiduoklis" (30 x 30 cm)

Nauja gera prekė

Lipdukas tinka: vaikų kambariui, automobiliui, kijuoti ant sienų, klijuoti ant kitų lygių paviršių. Medžiagos: aukštos kokybės vinilo plėvelė.

Smulkiau

Pristatysime per 21 dieną

12,00 €

Informacija

Pasipuoškite savo automobilį ar motociklą su puikiais lipdukais! Iš aukštos kokybės vinilinės plėvelės pagamintas lipdukas tvirtai prilimpa prie lygaus paviršiaus, yra atsparus vandeniui, saulei ir gali tarnauti ne vienus metus. Lipdukai gali būti įvairių spalvų ir dydžių. Rinkitės atspalvius pagal individualius poreikius, derinkite lipduką prie mašinos spalvos, užsisakykite matinį arba blizgų plėvelės tipą arba puoškite automobilį metalizuotų plėvelių lipduku.

Lipdukai gaminami iš lipnios vinilo plėvelės. Ši medžiaga naudojama reklamos, lauko ir informacinių stendų gamyboje, automobilių ar kitokių transporto priemonių, pavyzdžiui, motociklų ar dviračių, dekoravimui. Plėvelė yra atspari drėgmei ir vandeniui, todėl paviršius galima plauti ar valyti drėgna šluoste. Lipdukų taip pat neveikia ir saulės šviesa bei karštis: tiesioginiai saulės spinduliai nedaro įtakos plėvelei, ji išlaiko savo spalvą ir nenublunka, todėl lipdukas net po kurio laiko atrodo nepasikeitęs.

Lipdukų gamybos technologija – ploteriavimas – užtikrina tikslų tiek stambių, tiek smulkių detalių išpjovimą, taigi ant briaunų nesimato nelygumų. Spaudos metu plėvelė pjaustoma pagal iš anksto sukurtą maketą.

Dažniausiai lipdukas ant automobilio yra juodos, baltos arba sidabrinės spalvos. Norintiems išsiskirti, siūlome ir kitus atspalvius. Lipduko spalvą patariame derinti pagal klijuojamą paviršių ir transporto priemonės spalvą, pavyzdžiui, ant automobilio stiklų, rekomenduojama klijuoti šviesesnių atspalvių lipdukus. Dydžių pasirinkimas – nuo mažų iki didelių – matomas šalia produkto.

Lipdukas tinka:

  • Vaikų kambariui
  • Automobiliui
  • Kijuoti ant sienų
  • Klijuoti ant kitų lygių paviršių

Medžiagos: aukštos kokybės vinilo plėvelė.

Dydžiai: S, M, L.

Prekės pavadinime nurodyti L dydžio išmatavimai. Visų dydžių išmatavimai nurodyti paveiksliuke.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: