Liežuvio valiklis "Paprastumas"

Nauja gera prekė

Medžiagos: aukštos kokybės plastikas.

Smulkiau

Pristatysime per 21 dieną

2,00 €

-50%

4,00 €

Informacija

Liežuvio valymas - burnos ertmės priežiūros priemonė - žinomas nuo seniausių laikų. Sidabriniai, auksiniai, mediniai liežuvio valikliai buvo naudojami jau Senovės Egipte, Romoje, Indijoje. Prižiūrėti burnos ertmę, naudojant valiklius, rekomendavo ir Antikos medicinos tėvas Hipokratas.

Naudojant liežuvio valiklį kasdien kartu su liežuvio apnašomis pašalinami toksinai ir kenksmingi mikroorganizmai. Nuvalius liežuvio apnašas pagerėja skonio receptorių funkcija, seilių išsiskyrimas ir sudėtis, geriau veikia skrandis, žarnynas, pilniau įsisavinamas maistas. Masažuojami liežuvyje esantys aktyvieji organizmo taškai, todėl pagerėja bendra savijauta, širdies ir kitų organų veikla.

Tai puiki profilaktinė ir papildoma priemonė nuo burnos ertmės ligų - karieso, parodantozės, gingvito, stomatito, Candida albicans ir kt. Sergant ant liežuvio išsiskiria daugiau toksinų, todėl labai naudinga jį nuvalyti. Veido oda tampa akivaizdžiai gaivesnė, lygesnė ir sveikesnė.

Naudojimas: lenkta valiklio briauna nubraukite nuo liežuvio apnašas. Pakartokite tai keletą kartų, kol liežuvis taps švarus. Išskalaukite burną vandeniu, valiklį nuplaukite.

Liežuvio valiklius rekomenduoja odontologai ir higienistai.

Jogų higiena. Liežuvio valymas (Jivha Kriya)

Liežuvio valymą ajurveda rekomenduoja kaip kasdienį higienos ritualą, atliekamą prieš dantų valymą.

Kodėl reikia valyti liežuvį?

1. Ant liežuvio, kaip ir ant dantų, taip pat yra daug apnašų. Bakterijos sukelia nemalonų burnos kvapą, patenka į gerklę, stemplę ir visą organizmą.

2. Liežuvyje, kaip ir ausyse, pėdose ar rankose yra įvairių vidaus organų projekcijos. Todėl liežuvio valymas veikia kaip vidaus organų masažas.

3. Liežuvyje yra skonio receptorių zonos (saldus, sūrus, kartus, aštrus, aitrus, rūgštus). Kai liežuvis yra švarus, šie skoniai yra kokybiškai „registruojami“, geriau ir aiškiau juos jaučiame, juntame pasitenkinimo jausmą, greičiau pasisotiname. Vandenį gerkite taip pat esant švariam liežuviui!

4. Švarus liežuvis yra gerklės, burnos ertmės ligų, dantų akmenų profilaktika.

Valymo technika:

Iškiškite liežuvį. Kad NEPYKINTŲ, vienos rankos pirštais jį patraukite žemyn ir prispauskite prie smakro. Taip išsitempia liežuvio šaknis ir nėra nemalonaus jausmo.

Valykite specialiu liežuvio gremžtuku arba tiesiog arbatiniu šaukšteliu nuo šaknies link galiuko – iš viršaus žemyn. Iš pradžių – per vidurį, po to – iš šonų.

Gumburėliai, esantys jūsų dantų šepetėlio šerelių kitoje pusėje, deja, kokybiškai nenuvalo liežuvio apnašų.
Liežuvio valymo priemonę laikykite prie savo dantų šepetėlio. Tada šios procedūros nežmiršite.

Būkite sveiki!

Liežuvio valiklis "Paprastumas"

  • Medžiagos: aukštos kokybės plastikas;
  • Išmatavimai: nėra duomenų

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: