Magnetinis-neopreno laikysenos liemenė "Šiluma 2" (palaiko nugaros ir pečių laikyseną)

Nauja prekė

Nugaros laikiklis prilaiko tiek apatinę, tiek viršutinę nugaros dalį, todėl  Jūsų laikysena taisosi neįtikėtinai greitai. Kartu ši nugaros laikyklė padeda kurtis teisingiems laikysenos įpročiams. Ypatingai patariama naudoti daug laiko prie kompiuterio praleidžiantiems žmonėms, tiems, kurie skundžiasi nugaros skausmais.

Smulkiau

Pristatymas iš užsienio

30,00 €

-50%

60,00 €

Apie prekę

Labai daug žmonių atsistoję nuo kėdės neištiesia krūtinės ir neištempia klubų. Gaunasi, kad dubuo yra išlinkęs šiek tiek atgal, o keliai – sulinkę. Kai tokioje laikysenoje moteris stovi ant aukštakulnių, užsispaudžia kelių sąnariai ir klubai.

Todėl ilgainiui toks vaikščiojimas užblokuoja apatinę stuburo dalį, pažeidžia kraujotaką mažojo dubens srityje ir iššaukia problemas venose.

Tačiau ir tai dar ne viskas! Žmogaus organizmas – tai sudėtinga sistema, todėl norint kompensuoti problemas vienoje kūno vietoje, didesnis krūvis atitenka kitai. Todėl šonkauliai ir krūtinė išsišoka į priekį, o nuolat įtempti pilvo raumenys ir šlaunys greičiau ima kaupti riebalines sankaupas.

Tuomet vyksta ir pakitimai viršutinėje stuburo dalyje: pečiai linksta į priekį, kadangi rankos neišlaiko krūtinės raumenų, o paprasčiausiai juos pakabina ant trapecinių raumenų. Galva taip pat pradeda linkti į priekį, o smakras gulasi ant krūtinės.

Todėl norint vaikščioti tiesiai, žmogui visų pirma reikia pakelti veidą. O kai galva nuleista į apačią, būtina sulenkti kaklą. Taigi, kaklas labai greitai pavargsta, ir aplink pečius susidaro ataugos – arba kitaip vadinamos druskų sankaupos.

Norint atsikratyti panašių nemalonumų, reikia ištempti savo stuburą ir mėgautis tuo, ką suteikė mums gamta. Ir tik tuomet dings visos problemos: skausmai nugaroje ir kojose, pagerės kraujotaka galvoje, smegenyse ir vidiniuose organuose.

Aprašymas

  • Nugaros laikiklis prilaiko tiek apatinę, tiek viršutinę nugaros dalį, todėl  Jūsų laikysena taisosi neįtikėtinai greitai. Kartu ši nugaros laikyklė padeda kurtis teisingiems laikysenos įpročiams. Ypatingai patariama naudoti daug laiko prie kompiuterio praleidžiantiems žmonėms, tiems, kurie skundžiasi nugaros skausmais.
  • Ši laikyklė siūloma savo srities žinovų, daktarų, sportininkų. Ją galima nešioti tiek po drabužiais darbe, tiek namuose, nes ji netrukdo atlikti pačius būtiniausius buities darbus.

Prekės ypatybės

  • Medžiaga:  magnetai, neoprenas;
  • Dydis: S, M, L, XL, XXL;
  • Spalva: juoda, balta.
  • Kaip naudotis šia laikykle?
  • Patariame ją naudoti 2 – 3 val per dieną, tada padaryti 2- 3 val. pertraukėlę ir vėl užsidėti.  Geriausi pasiekimai įgyvendinami, kai kartu ir atliekami nugaros stiprinimo pratimai, todėl labai patariame nueiti į porto salę ir pasitarti su sveikatinimosi žinovais.

Pastebėjimai

  • S dydis skirtas žmonėms, kurių liemens apimtis - 60-75 cm, M – 75 – 85 cm, L – 85 – 95 cm, XL – 95 -105 cm, XXL – 105 – 115 cm.
  • Jei nežinote savo dydžio – maloniai prašome susisiekti su mumis ir mes  Jums padėsime;
  • ​Laikyklė pagaminta ir neopreno, todėl  ji pasižymės išskirtiniu kvapu, kuris laikui einant turėtų pasišalinti.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: