Laikrodžio mechanizmas "Baltoji prabanga"

Nauja gera prekė

Sekundinės rodyklės ilgis: ~ 13.3 cm; Minutinės rodyklės ilgis: ~ 9.9 cm; Valandinės rodyklės ilgis: ~ 6.7 cm; Mechanizmo išmatavimai: ~ 5.5 x 7.5 x 1.6 cm. Mechanizmas skirtas pakeisti taisant ar darant rankų darbo laikrodį.

Smulkiau

5 vnt. - paskutinės prekės sandėlyje ! Nusipirk dabar - nes vėliau gali nebebūti ! Kas greitesnis - tas pirmesnis !

5,00 €

-50%

10,00 €

Informacija

  • Sekundinės rodyklės ilgis: ~ 13.3 cm;
  • Minutinės rodyklės ilgis: ~ 9.9 cm;
  • Valandinės rodyklės ilgis: ~ 6.7 cm;
  • Mechanizmo išmatavimai: ~ 5.5 x 7.5 x 1.6 cm;
  • Maitinimas: 1 x 1.5V AA baterija.

Ieškote tylaus ir patikimo mechanizmo? Šio laikrodžio mechanizmas veikia be tiksėjimo, sekundinė rodyklė sukasi tolygiai, tyliai ir be tiksėjimo. Tai puikus, kokybiškas ir patikimas laikrodžio mechanizmas, kuriam gamintojas užtikrina 50 000 valandų nepertraukiamo darbo eigą. Šio mechanizmo relė pagaminta iš kokybiškų varinių laidų - todėl, tas įtakoja gerą energijos laidumą ir mažas energijos sąnaudas, mechanizmo dantračių sistema sukurta taip, kad būtų kuo mažiau nereikalingų detalių ir patikimai tarnautų. Visi mechanizmo dantračiai pagaminti iš kokybiškų medžiagų.

Kvarcinis sieninių laikrodžių mechanizmas su metalinėmis rodyklėmis atnaujins jūsų sieninį laikrodį, o tylus mechanizmas ilgai tarnaus rodydamas tikslų laiką. Veikia nuo "AA" tipo elemento. Mechanizmas turi laikrodžio pakabinimo kilputę, tvirtinimo sriegį bei tvirtinimo gumelę. Laikrodžio mechanizmui suteiktas "RoHS" sertifikatas - tai kokybės ir patikimumo garantas. Visi mechanizmai patikrinti, veikiantys ir labai kokybiški.

Mechanizmus užsakome tik iš patikimų tiekėjų (tiesiai iš laikrodžių mechanizmų gamintojų) su kuriais bendradarbiaujame daug metų, todėl, kad nesinaudojame tarpininkų paslaugomis - galime taikyti ir taikome nuolaidas.

Prie šių laikrodžio rodyklių galite išsirinkti keturių tipų mechanizmus su skirtingų ašių ilgiu:

  • 13 mm (6 mm sriegis - tvirtinimo ašis),
  • 18.5 mm (11 mm sriegis - tvirtinimo ašis),
  • 22 mm (15.5 mm sriegis - tvirtinimo ašis),
  • 28 mm (19.5 mm sriegis - tvirtinimo ašis).

Prieš pirkdami laikrodžio mechanizmą - išmatuokite reikiamo laikrodžio korpuso storį ir nepamirškite, kad tvirtinimo ašiai reikės papildomai kelių milimetrų gumelei (vidinėje laikrodžio pusėje), bei tvirtinančiai poveržlei ir veržlei (išorinėje laikrodžio pusėje).

3-4 mm laikrodžio korpusui: pilnai užtenką standartinės 13 mm ašies mechanizmo su 6 mm tvirtinimo sriegiu. 10 mm laikrodžio korpusui: ne visada tiks 18.5 mm ašies mechanizmas su 11 mm tvirtinimo sriegiu, kadangi reikės kelių milimetrų gumelei, bei tvirtinančiai veržlei ir poveržlei - todėl galite drąsiai užsakinėti 22 mm ašies mechanizmą su 15.5 tvirtinimo sriegiu. Ir nebijokite, kad tvirtinimo ašis bus per didelė - visada prie laikrodžio mechanizmo galima įdėti guminę tarpinę, kurios pagalba galite puikiai pritaikyti laikrodžio mechanizmą reikiamo storio laikrodžio korpusui.

Jeigu nusipirkote laikrodžio mechanizmą su per maža tvirtinimo ašimi - atminkite, kad tokiu atveju galite į laikrodžio korpusą nemontuoti laikančios gumelės, nedėti poveržlės, tačiau tai nėra gerai, todėl visada užsakinėkite laikrodžio mechanizmus su didesne ašimi.

Jeigu nieko neišmanote apie laikrodžio mechanizmų tvirtinimą, galite pasikonsultuoti su Puiki.lt ekspertu-konsultantu, arba dar kartą perskaityti aukščiau išdėstytą tekstą. Jeigu viską supratote ir jums laikrodžio mechanizmo montavimas nesudarys jokių problemų - išsirinkite reikiamus laikrodžio mechanizmus, sudėkite visas prekes į krepšelį ir užsiregistravę asmeninę paskyrą - apmokėkite už prekes, atlikite bankinį pavedimą ir rezervuokite visus reikiamus laikrodžių mechanizmus.

Balta spalva

Balta (sidabrinė) simbolizuoja šviesą, džiaugsmą ir sėkmę. Tai - švaros, išminties ir šventės spalva, turi amžinybės reikšmę. Psichologai sako, kad balta – tai prašviesėjimo, pakilimo, atvirumo ir atlaidumo spalva. Be to, balta reiškia paliaubas ir taiką (baltas balandis yra taikos simbolis). Iš tiesų balta yra dvejopa spalva: viena vertus, ji reiškia džiaugsmą ir šventę; antra vertus, simbolizuoja senatvę ir mirtį. Balta - tai tvarkingos, mėgstančios švarą, kartais - netgi pedantiškos asmenybės spalva. Psichologai sako, kad žmonės, dažnai dėvintys vien baltus rūbus, gali būti truputėlį nuobodūs. Tokia apranga gali reikšti, jog jie siekia lengvumo ir laisvės, arba balta apranga gali būti nebylus ženklas, jog ją dėvintis asmuo siekia atsinaujinti, nori „pradėti naują gyvenimą“.

Balta – tai tyrumo, išbaigtumo ir tobulumo spalva. Ji simbolizuoja naują pradžią. Tai lyg tuščias knygos lapas, laukiantis, kol jame bus užrašyta istorija. Nors balta nestimuliuoja pojūčių, ji atveria kelius kūrybai. Balta atspindi visas spektro spalvas. Ji atspindi ir tamsias, ir šviesias spalvas, todėl balta dažnai siejama su nepriklausomybe ir neutralumu. Ši spalva yra visiškas kitų spalvų atspindys, žadinantis atvirumą, augimą ir kūrybingumą. Baltoje spalvoje nieko neįmanoma paslėpti, ji yra gryna švara ir tyrumas. Dėl šios priežasties Vakarų kultūrose nuotakos dėvi baltas sukneles, o medikai – baltus chalatus.

Apskritai, balta spalva yra mėgstama tų, kurie susiduria su kardinaliais gyvenimo pokyčiais. Šią spalvą mėgsta ir vyresnio amžiaus žmonės, siekiantys susigrąžinti jaunystę. Ji jiems primena laikus, kai gyvenimas atrodė daug paprastesnis. Taip pat balta spalva saugo ir drąsina, suteikdama žmonėms ramybę, patogumą ir viltį, susidoroti su savo liūdesiu. Be to, ji padeda išvalyti mintis, sielą, pasisemti energijos tolimesniems darbams ir kovoti su tamsa. Apibendrinant, baltą spalvą mėgsta tvarkingi, konservatyvūs, bet optimistiški žmonės.

Balta spalva – metalo elementas. Aiškumo, skaistumo ir nekaltumo spalva. Balta spalva viena iš aukščiausių, stipriausių spalvų Jogos tradicijose. Jogos meistrai ją vadina pabaigtumo, begalinės gudrybės ir gyvenimo mokslo spalva. Visai nesvarbu, ar tai tik iškritęs sniegas, ar balta kaip snaigė nuotakos suknelė. Balta spalva įkvepia mus savo skaistumu ir tylos energija. Kadangi baltas – metalo elementas, jisai labai iškalbus, aiškus, švarus ir šviežias. Tai pradžios spalva ir aiškios pabaigos tonas. Nuostabus tonas namuose, ypatingai kombinacijose su kitomis spalvomis, kad pabrėžtų spindėjimą ir sukurtų išraiškingą kontrastą. Ypatingai rekomenduojama tose zonose, kur valdo metalo elementas, tai yra vakaruose ir šiaurės vakaruose.

Balta spalva idealiai tinka vonios kambariams ir meditacijos patalpoms! Gerai nuramina protą ir skleidžia gydančią energiją visuose namuose.

Balta spalva yra intensyvumo, tyrumo ir koncentracijos spalva. Ji skatina kūrybingumą, pavyzdžiui, balta drobė kviečia menininką ją užpildyti.

Balta spalva nuostabiai tinka virtuvei, ypač tada, kai mėgstate patys kurti gurmaniškus receptus, o ne gaminti pagal kitų nurodymus. Balta tinka kūrybinei, menininko studijai.

Balta skatina daugintis geras ląsteles. Venkite baltos, jei mėgstate kritikuoti ar jums sunku rodyti jausmus, prisirišimą.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: