Sieninis laikrodis "Tebūnie šviesa 5" (50 cm)

Nauja gera prekė

1 Vienetas - paskutinė prekė sandėlyje ! Nusipirk dabar - nes vėliau gali nebebūti ! Kas greitesnis - tas pirmesnis !

35,00 €

-30%

50,00 €

Informacija

Sieninis laikrodis "Tebūnie šviesa 5"

Privalumai

 • Aukštos kokybės laikrodis;
 • Ypatingai tylus laikrodžio veikimas;
 • Originalaus dizaino laikrodžio rodyklės;
 • Kokybiškos laikrodžio rodyklės;
 • Labai plonas laikrodžio korpusas;
 • Pakabinamas laikrodis;
 • Minimaliai naudojantis baterijos energiją;
 • Ilgalaikis baterijos veikimas;
 • Lenvai keičiama baterija;
 • Kvarcinis sieninių laikrodžių mechanizmas;
 • Tolygaus sukimosi mechanizmas;
 • Spalvinis padengimas naudojant patikimas medžiagas;
 • Tarptautinis "RoHS" sertifikatas - patikimumo garantija;
 • Tarptautinis "CE" sertifikatas - patikimumo garantija;
 • Tarptautinis "ISO" sertifikatas - patikimumo garantija;
 • Stilingi skaičiai - todėl vizualiai atrodo lengvesnis;
 • Galima lengvai pakeisti rodykles (jeigu pageidausite nusipirkti naujas ar kitokio dizaino);
 • Lenvai pakeičiamas mechanizmas (jeigu kada reikės pakeisti nauju).

Laikrodis tinka:

 • Svetainei;
 • Virtuvei;
 • Miegamajam;
 • Gyvenamajam kambariui;
 • Koridoriui;
 • Vaikų kambariui;
 • Kitiems kambariams.

Šis laikrodis puiki interjero puošmena:

 • Biurui;
 • Viešbučiui;
 • Parduotuvei;
 • Kavinei;
 • Restoranui;
 • Valgyklai;
 • Kaimo turizmo sodybai.

Savybės:

 • Laikrodžio korpuso medžiaga: aukštos kokybės medžiaga (sudėtyje neturi tolueno ir formaldehido), rodyklės padengtos šviesą sugeriančia ir  atspindinčią tekstūra, laikrodis - be rėmelio ir stiklo dangčio.

Ieškote tylaus ir patikimo mechanizmo? Šio laikrodžio mechanizmas veikia be tiksėjimo, sekundinė rodyklė sukasi tolygiai, tyliai ir be tiksėjimo. Tai puikus, kokybiškas ir patikimas laikrodžio mechanizmas, kuriam gamintojas užtikrina 50 000 valandų nepertraukiamo darbo eigą. Šio mechanizmo relė pagaminta iš kokybiškų varinių laidų - todėl, tas įtakoja gerą energijos laidumą ir mažas energijos sąnaudas, mechanizmo dantračių sistema sukurta taip, kad būtų kuo mažiau nereikalingų detalių ir patikimai tarnautų. Visi mechanizmo dantračiai pagaminti iš kokybiškų medžiagų.

Kvarcinis sieninių laikrodžių mechanizmas su metalinėmis rodyklėmis atnaujins jūsų sieninį laikrodį, o tylus mechanizmas ilgai tarnaus rodydamas tikslų laiką. Veikia nuo "AA" tipo elemento. Mechanizmas turi laikrodžio pakabinimo kilputę, tvirtinimo sriegį bei tvirtinimo gumelę. Laikrodžio mechanizmui suteiktas "RoHS" sertifikatas - tai kokybės ir patikimumo garantas. Visi mechanizmai patikrinti, veikiantys ir labai kokybiški.

Mechanizmus užsakome tik iš patikimų tiekėjų (tiesiai iš laikrodžių mechanizmų gamintojų) su kuriais bendradarbiaujame daug metų, todėl, kad nesinaudojame tarpininkų paslaugomis - galime taikyti ir taikome nuolaidas.

Kodėl Puiki.lt pirkėjai renkasi šiuos laikrodžius?

Tai aukštos kokybės, puikus, iškirtinis, minimalistino dizaino, šviesus laikrodis su iškirtinio dizaino rodyklėmis.

Ieškote laikrodžio  su tyliu ir patikimu mechanizmu? Šio laikrodžio mechanizmas veikia be tiksėjimo, sekundinė rodyklė sukasi tolygiai, tyliai ir be tiksėjimo. Tai puikus, kokybiškas ir patikimas laikrodžio mechanizmas, kuriam gamintojas užtikrina daugybe valandų nepertraukiamo darbo eigą. Šio mechanizmo relė pagaminta iš kokybiškų varinių laidų - todėl, tas įtakoja gerą energijos laidumą ir mažas energijos sąnaudas, mechanizmo dantračių sistema sukurta taip, kad būtų kuo mažiau nereikalingų detalių ir patikimai tarnautų. Visi mechanizmo dantračiai pagaminti iš kokybiškų medžiagų.

Kvarcinis sieninių laikrodžių mechanizmas su metalinėmis rodyklėmis atnaujins jūsų sieninį laikrodį, o tylus mechanizmas ilgai tarnaus rodydamas tikslų laiką. Veikia nuo "AA" tipo elemento. Laikrodžio mechanizmui suteiktas "RoHS" sertifikatas - tai kokybės ir patikimumo garantas. Visi mechanizmai patikrinti, veikiantys ir labai kokybiški.

Mechanizmus užsakome tik iš patikimų tiekėjų (tiesiai iš laikrodžių mechanizmų gamintojų) su kuriais bendradarbiaujame daug metų, todėl, kad nesinaudojame tarpininkų paslaugomis - galime taikyti ir taikome nuolaidas.

Nėra populiaresnės medžiagos

Nors kai kuriems medis asocijuojasi su tėvų namais gimtinėje, tačiau ir XXI amžiuje jis išlieka populiarus. Architektų manymu, vis dar nėra populiaresnės medžiagos, kuri galėtų pakeisti medį. „Tai amžina, gyva materija, kuri interjerą papildo šiltais ir jaukiais tonais. Metalas ar plastikas niekada nepakeis medžio”, – sako architektė Renata.

Neblėsta medžio populiarumas

Medis – pati svarbiausia medžiaga, naudojama paisant interjero apdailos mados tendencijų jau daug metų iš eilės. Pagrindinė neblėstančio jo populiarumo interjere priežastis – ilgaamžiškumo ir jaukumo jausmas, kurį namams suteikia ši natūrali medžiaga. Medis draugiškas ne tik žmonės, bet ir aplinkai, todėl jis laikomas ekologiškų interjerų dalimi.

Medis tinka praktiškai visų stilių, tipų ir spalvų interjerams, tačiau ypač puikiai dera su baltai tinkuotomis ar dažytomis sienomis. Baltos spalvos ir šviesaus medžio detalių derinys – viena svarbiausių dizaino tendencijų, įkvėptų Skandinavijos. Medis taip pat gerai dera su juodomis ar tamsiai pilkomis spalvomis, žemės atspalviais, be to, natūrali mediena sudaro puikų kontrastą su ryškiais, sintetinių spalvų baldais ar interjero aksesuarais.

Populiarėja “eko-dizainas”

Medis – tikra, tvirta ir nemari medžiaga. Buvo laikas, kai daugelis žavėjosi dirbtinių medžiagų prekėmis, tačiau tai jau yra praeitas etapas. Dauguma ekspertų sutinka, kad medis toliau liks populiarus dėl savo pojūčio ir ilgaamžiškumo. Po truputį populiarės neapdirbto medžio gaminiai, taip vadinamas “eko-dizainas”.

Spalvų paletės

Medinių gaminių dizaine ir toliau vyraus pastelinės, baltos, juodos ir smėlio spalvos.

Žemiškos problemos ir pasaulio įvykiai mūsų gyvenimą daro šiek tiek pilku. Norėdami daugiau optimizmo, šviesumo, su tuo kovojame į interjerą įnešdami daugiau ryškių spalvų. Gamintojai į tai jau atsižvelgė. Todėl randame vis daugiau tokių spalvų kaip violetinė, kuri be sunkumų įsilieja į bet kurį interjerą.

Balta spalva ir toliau mylima vartotojų, nes suteikia lengvumo ir natūralumo jausmą. Be jos sunku sukurti lengvumo ir aristokratiškumo vaizdą.

Tačiau pirkėjai dažnai vengia baltos spalvos bijodami jos priežiūros. Tačiau tai tikrai yra prietarai ir neverta dėl to pergyventi.

Mados tendencijos

2018-ųjų tendencija – grafikos naudojimas interjere. Baltą spalvą galima derinti su juoda, žalią su juoda, rožinę su juoda. Interjere galima naudoti skulptūriškus objektus su paprastomis geometrinėmis formomis, grafičiais ant sienų, juodai baltais piešiniais ir fotografijomis.

Tamsūs, sodrūs spalvų tonai pasiliks fone ir jame išryškės ramesni spalviniai sprendimai. Vis dar išliks spalvų kontrasto principas. Iš mados neišeis balta ir smėlio spalvos.

Medis ypač tinka siekiant pagyvinti ir vizualiai sušildyti šaltą industrinio stiliaus interjerą, pavyzdžiui, dera su šiurkščiu pliku betonu ar jo imitacija. Jaukumo būstui suteikia medžio ir plieno, metalo, chromo, akmens, plytų deriniai. Modernaus interjero akcentu neretai tampa tiesiai iš miško parsivežti medžių kelmai. Jie naudojami vietoj žurnalinių staliukų, miegamojo stalelių, kėdžių, suolų, į juos stilingai įkomponuojami augalai.

Vienas populiariausių ir trokštamiausių akcentų šiemet – rąstinis staliukas. Tiesiog iš storo medžio ar kelmo pagamintas staliukas pasižymi ilgaamžiškumu ir suteikia interjerui originalumo.

Grįžtama prie švelnesnių linijų

Šiais metais daug dėmesio bus skiriama aptakioms formoms ir lenktoms linijoms. Jei iki šiol dominavo aštrūs kampai ir griežtos formos, tai po truputį bus grįžtama prie švelnesnių siluetų, praėjusį šimtmetį primenančių formų. Kitaip tariant, klasikinis stilius ir dizainas vėl grįžta į madą.

„Medis ir akmuo – aukščiausios prabos medžiagos. Tai lyg papuošalai. Gerai, jeigu suprantame ir jaučiame ryšį su aplinka, tada puošiamės tauriaisiais metalais, o ne bižuterija“, – sako interjero dizaineris, taikomojo meno atstovas Edmundas ir priduria, kad tai pirmapradės, natūralios, ilgalaikės medžiagos, kurias dažniausiai renkasi brandžios asmenybės (kalbama ne apie amžių). Medžio ir akmens sąjunga yra lyg kodas.

Nepamirškite kad kuriant šiuolaikišką interjerą svarbu neužmiršti dabar taip populiaraus minimalizmo.

Kartais reikia atsisakyti senų daiktų tam kad jų vietą užimtų nauji. Elkitės drąsiai!

Žalia

Ši spalva simbolizuoja augimą ir harmoniją. Ji gali padėti suvaldyti emocijas, priimant sprendimus išklausyti ir blaivaus proto, ir širdies.

Žalia – tai pavasario spalva, kuomet viskas gamtoje sužaliuoja, iš naujo atgimsta. Taigi, ši spalva atkuria energiją, atplėšia nuo įtempto gyvenimo mieste ir „nukelia“ į gamtos prieglobstį, kur visi gyvi padarai jaučiasi geriausiai.

Ji – emociškai pozityvi spalva, padedanti ugdyti savo asmenybę ir mylėti aplinkinius. Vis dėlto iš prigimties taikus žmogus turi elgtis atsargiai su žalia spalva tam, kad netaptų kankiniu.

Žalia yra aplinką sugerianti spalva, todėl jos mėgėjai gali būti puikūs patarėjai, advokatai, psichologai, socialiniai darbuotojai ar tiesiog geri klausytojai.

Žinia, žalia yra gaunama sumaišius geltoną spalvą su mėlyna. Todėl žalioje spalvoje susiduria geltonos ramybė ir mėlynos dvasinis dosnumas. Tokio savybių derinio neturi jokia kita spalva.

Kaip jau minėta, žalią spalvą mėgstantis žmogus gali būti geras advokatas. Ir ne tik dėl gebėjimo išklausyti. Šią spalvą mėgsta žmonės, puikiai atskiriantys pelus nuo grūdų, žinantys, kas yra gerai, o kas yra blogai. Jie sugeba pasverti visus „už“ ir „prieš“, o sprendimą priima remdamiesi savo moralinėmis vertybėmis.

Žalia spalva į pirmą vietą iškelia meilę gamtai, šeimai, draugams, augintiniams ir namams. Tai sodininkų, namų sielų ir gerų šeimininkų spalva.

Apibendrinant, žalią spalvą mėgsta emociškai tvirti, ryžtingi, užsispyrę, tvarkingi, harmoningi, smalsūs ir bendrauti mokantys žmonės.

Žaliai spalvai priskiriamos dvi skirtingos reikšmės. Žalia - tai yra deivės Veneros atributas, kuris simbolizuoja jaunystę, gamtą, augmeniją, ženklina pavasarį, vaisingumą, ir gyvybę. Šiai spalvai priskiriamos ilgaamžiškumo, nemirtingumo ir simpatijos reikšmės. Tai - grožio, džiaugsmo ir sveikatos spalva.

Krikščioniškajame mene žalia spalva įgavo jaunystės ir išminties reikšmes. Nuo spalvos tono skiriasi jos reikšmės. Pavyzdžiui, šviesiai žalia simbolizuoja viltį ir džiaugsmą, o tamsiai žalia tapo santūrumo, ramybės ir ilgesio simboliu. Be to, žalia spalva gali reikšti dvasios brandumą, nuolankumą, nusižeminimą ir laisvę. Psichologai išduoda, kad žalią renkasi ryžtingi, užsispyrę, tvarkingi ir truputėlį uždari žmonės. Šią spalvą yra pamėgę retkarčiais pernelyg savikritiški asmenys, kurie netausodami savęs visada linkę padėti kitiems.

Fengšui

Žalia yra Fengšui atsinaujinimo energijos ir naujos pradžios spalva. 5 elementų teorijoje žalia vienareikšmiškai priklauso medžio elemento sistemai! Žalia spalva labai tinka mūsų organizmo „maitinimui”, sveikatai, ramina nervus ir savo gydomąja energija atneša harmoniją. Dirbant su žalia spalva Fengšui sistemoje, svarbu, kad žalia spalva turėtų kuo daugiau atspalvių, kad ši gamtos energija nebūtų aukščiau už kitas energijas. Todėl, naudojant žalią spalvą dideliais kiekiais, patariama naudoti skirtingus atspalvius.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Write a review