Laikrodžio mechanizmas "Stilingoji juodoji elegancija" (5 vnt.)

Nauja gera prekė

Sekundinė rodyklė: ~ 9.2 cm; Minutinė rodyklė: ~ 9.3 cm; Valandinė rodyklė: ~ 7 cm; Mechanizmo išmatavimai: ~ 5.5 x 5.5 x 1.5 cm. Mechanizmas skirtas pakeisti taisant ar darant rankų darbo laikrodį.

Smulkiau

Pristatysime per 21 dieną

30,00 €

-25%

40,00 €

Informacija

Informacija:

 • Sekundinės rodyklės ilgis: ~ 9.2 cm;
 • Minutinės rodyklės ilgis: ~ 9.3 cm;
 • Valandinės rodyklės ilgis: ~ 7 cm;
 • Mechanizmo išmatavimai: ~ 5.5 x 5.5 x 1.5 cm;
 • 20 mm (14 mm sriegis - tvirtinimo ašis);
 • Maitinimas: 1 AA Baterija (nepridedama).

Pakuotėje:

 • 10 vnt. laikrodžio mechanizmų;
 • 10 vnt. valandinių rodyklių;
 • 10 vnt. minutinių rodyklių;
 • 10 vnt. sekundinių rodyklių;
 • 10 vnt. tvirtinamųjų kabliukų;
 • 10 vnt. metalo veržlių;
 • 10 vnt. guminių tarpinių;
 • 10 vnt. varžtų galvučių.
 • Prekės supakuotos saugioje polistireno putplasčio dėžėje, kuri patalpinta į kartoninę dėžę

Ieškote tylaus ir patikimo mechanizmo? Šio laikrodžio mechanizmas veikia be tiksėjimo, sekundinė rodyklė sukasi tolygiai, tyliai ir be tiksėjimo. Tai puikus, kokybiškas ir patikimas laikrodžio mechanizmas, kuriam gamintojas užtikrina 50 000 valandų nepertraukiamo darbo eigą. Šio mechanizmo relė pagaminta iš kokybiškų varinių laidų - todėl, tas įtakoja gerą energijos laidumą ir mažas energijos sąnaudas, mechanizmo dantračių sistema sukurta taip, kad būtų kuo mažiau nereikalingų detalių ir patikimai tarnautų. Visi mechanizmo dantračiai pagaminti iš kokybiškų medžiagų.

Kvarcinis sieninių laikrodžių mechanizmas su metalinėmis rodyklėmis atnaujins jūsų sieninį laikrodį, o tylus mechanizmas ilgai tarnaus rodydamas tikslų laiką. Veikia nuo "AA" tipo elemento. Mechanizmas turi laikrodžio pakabinimo kilputę, tvirtinimo sriegį bei tvirtinimo gumelę. Laikrodžio mechanizmui suteiktas "RoHS" sertifikatas - tai kokybės ir patikimumo garantas. Visi mechanizmai patikrinti, veikiantys ir labai kokybiški.

Mechanizmus užsakome tik iš patikimų tiekėjų (tiesiai iš laikrodžių mechanizmų gamintojų) su kuriais bendradarbiaujame daug metų, todėl, kad nesinaudojame tarpininkų paslaugomis - galime taikyti ir taikome nuolaidas.

Prieš pirkdami laikrodžio mechanizmą - išmatuokite reikiamo laikrodžio korpuso storį ir nepamirškite, kad tvirtinimo ašiai reikės papildomai kelių milimetrų gumelei (vidinėje laikrodžio pusėje), bei tvirtinančiai poveržlei ir veržlei (išorinėje laikrodžio pusėje).

3-4 mm laikrodžio korpusui: pilnai užtenką standartinės 13 mm ašies mechanizmo su 6 mm tvirtinimo sriegiu. 10 mm laikrodžio korpusui: ne visada tiks 18.5 mm ašies mechanizmas su 11 mm tvirtinimo sriegiu, kadangi reikės kelių milimetrų gumelei, bei tvirtinančiai veržlei ir poveržlei - todėl galite drąsiai užsakinėti 22 mm ašies mechanizmą su 15.5 tvirtinimo sriegiu. Ir nebijokite, kad tvirtinimo ašis bus per didelė - visada prie laikrodžio mechanizmo galima įdėti guminę tarpinę, kurios pagalba galite puikiai pritaikyti laikrodžio mechanizmą reikiamo storio laikrodžio korpusui.

Jeigu nusipirkote laikrodžio mechanizmą su per maža tvirtinimo ašimi - atminkite, kad tokiu atveju galite į laikrodžio korpusą nemontuoti laikančios gumelės, nedėti poveržlės, tačiau tai nėra gerai, todėl visada užsakinėkite laikrodžio mechanizmus su didesne ašimi.

Jeigu nieko neišmanote apie laikrodžio mechanizmų tvirtinimą, galite pasikonsultuoti su Puiki.lt ekspertu-konsultantu, arba dar kartą perskaityti aukščiau išdėstytą tekstą. Jeigu viską supratote ir jums laikrodžio mechanizmo montavimas nesudarys jokių problemų - išsirinkite reikiamus laikrodžio mechanizmus, sudėkite visas prekes į krepšelį ir užsiregistravę asmeninę paskyrą - apmokėkite už prekes, atlikite bankinį pavedimą ir rezervuokite visus reikiamus laikrodžių mechanizmus.

Juoda spalva

Priešingai įprastinėms reikšmėms, Japonijoje juoda spalva reiškia džiaugsmą. Be to, ji gali simbolizuoti pastovumą ir ištikimybę. Pavyzdžiui, Afrikoje juoda spalva tapatinama su meile ir laimingomis vedybomis. Juoda kartu simbolizuoja išmintį. Ispanijos karaliaus rūmuose ilgą laiką juoda spalva reiškė aukščiausią rangą.

Juoda spalva simbolizuoja tai, kas nėra matoma, antgamtiška, paslaptinga - ji siejama ir su galia. Ši spalva pabrėžia autoritetą, tačiau sukelia baimę. Ji netgi gali užkirsti kelią bendravimui. Pavyzdžiui, juodus rūbus vilkintis prekiautojas gali parduoti daug prekių, tačiau niekaip nesusiras draugų. Spalvų psichologijoje juoda simbolizuoja apsaugą nuo emocinio streso. Ji sukuria barjerą tarp žmogaus vidinio ir išorinio pasaulio. Patogumo siekiama slepiant savo pažeidžiamumą ir neužtikrintumą savo jėgomis. Juoda spalva visas spalvas „sugeria“, o balta atspindi. Todėl juoda slepia, o balta parodo. Visi žmonės kartais pasinaudoja šia juodos spalvos savybe. Kai kurie jų slepia savo tikruosius jausmus ir norus.

Juoda padeda išlaikyti savitvardą, discipliną, nepriklausomybę ir stiprią valią. Taip pat ji sugeria visą neigiamą energiją. Patartina savo garderobe turėti juodą detalę, kad ši galėtų jus apsaugoti nuo nelaimių.

Šią spalvą mėgstantys žmonės yra konservatyvūs, rimti ir uždari. Jie gali manyti, kad juoda – tai solidžių ir rafinuotų žmonių spalva. Geriausias pavyzdys – moterų mėgstama „maža juoda suknelė“. Į karjerą orientuotos moterys dažnai renkasi juodus rūbus, mat jie gali sukurti elegancijos, rafinuotumo ir pasitikėjimo savimi įspūdį. Taip pat juoda siejama su seksualumu, temperamentu, o juodi apatiniai sukuria intrigą.

Juoda – tai pabaiga. Žinia, kad pabaiga visuomet yra kažko naujo pradžia. Vos tik pasirodo šviesa, juoda tampa balta, t. y. ta spalva, kuri reiškia naują pradžią. Pavyzdžiui, dažnai paaugliai jaučia poreikį dėvėti juodus rūbus. Taip jie atsisveikina su vaikyste. Be to, juoda spalva leidžia paslėpti savo asmenybę, kuri paauglystėje dar tik formuojasi. Todėl paaugliai, besirengiantys juodai, yra visiškai normalus reiškinys. Reiktų sunerimti tik tuomet, jei tai tęsiasi ir vėlesniais metais.

Teigiamos spalvos savybės – motyvuotas jėgos panaudojimas, kūrybiškumas, įžvalgumas, turtingumas.

Ši spalva tinka didinti pasitikėjimą savimi ir nepriklausomybę.

Apibendrinant, juodą spalvą mėgsta nepriklausomybės siekiantys žmonės.

Fengšui

Juoda spalva, nors tai atrodo keista, Fengšui sistemoje priklauso vandens elementui. Juoda spalva pilna Fengšui paslapčių ir mistinės energijos; joje glūdi jėgos ir gynybos energija. Tai nakties, vandens gelmių, visatos tuštumos spalva. Fengšui juodą spalvą naudoja, kad patalpai suteiktų gilumos, jėgos ir tikslumo.

Fengšui juoda spalva priklauso vandens elementui, šiaurės krypčiai, be to, tai yra IN spalva arba moteriška pasyvioji energija Fengšui ir IN bei JAN kombinacijoje.

Jeigu juodos spalvos yra per daug, ji gali sukurti sunkumo jausmą. Tačiau Fengšui negalima įsivaizduoti be juodos spalvos. Tai pagrindinis elementas daugelyje dekoracijos krypčių.

Juodą spalvą galima naudoti ir tada, jeigu norima pabrėžti kitas Fengšui spalvas ir sukurti patalpoje paslaptingumą ir jėgą.

Jauskitės laisvai su juoda spalva šiaurėje (vanduo), rytuose (medis) ir pietryčiuose (medis), venkite juodos spalvos namo pietinėje pusėje (ugnis) ir minimaliai ją naudokite vaikų kambaryje, prie pagrindinio įėjimo, virtuvėje ir valgomajame.

Juoda spalva patalpai suteikia stabilumo ir nuodugnumo energijos, todėl vidinėse patalpose juodos spalvos nereikėtų naudoti aukščiau akių lygio (tai neliečia mažmeninės prekybos ir komercinių patalpų).

Kaip vandens elementas juoda spalva, kuri naudojama šiaurinėje pusėje, gali būti labai stiprus Fengšui įrankis karjeros galimybių paaukštinimui. Juodą spalvą galime naudoti interjere ne tik kaip sienų spalvą, bet ir kaip baldų toną, įrėmintos juodai baltos nuotraukos arba veidrodžiai (irgi vandens energija) juoduose rėmuose.

Juodos spalvos simbolika Kinijoje

Juoda (黑色 hei se). Žiemos spalva. Tai viena iš dviejų pradinių in ir jang spalvų, simbolizavusi moteriškąjį in pradą. Kitaip nei europietiškoje kultūroje, juoda Kinijoje nereiškė blogos lemties, nelaimės ar liūdesio. Juoda spalva senovėje buvo paslapties apsupta dangaus spalva, šiaurinė žvaigždė – imperatoriaus Tian Di (天 帝 – Dangiškojo imperatoriaus) buvimo vieta, todėl Senovės Kinijoje juoda buvo visų spalvų valdovė. Taip pat Senovės Kinijoje ji buvo ilgiausiai garbinama (Wang 2008). Tai – jaunų berniukų, turinčių pratęsti giminės, protėvių liniją, spalva, reiškianti tekėjimą, gylį, paslaptingumą, saugojimą, nemirtingumą, stabilumą, pasitikėjimą, prisitaikymą, žinias, pasitikėjimą, galią, karjerą, valią, emocinę apsaugą (Kästle 2013).

Balta spalva

Balta (sidabrinė) simbolizuoja šviesą, džiaugsmą ir sėkmę. Tai - švaros, išminties ir šventės spalva, turi amžinybės reikšmę. Psichologai sako, kad balta – tai prašviesėjimo, pakilimo, atvirumo ir atlaidumo spalva. Be to, balta reiškia paliaubas ir taiką (baltas balandis yra taikos simbolis). Iš tiesų balta yra dvejopa spalva: viena vertus, ji reiškia džiaugsmą ir šventę; antra vertus, simbolizuoja senatvę ir mirtį. Balta - tai tvarkingos, mėgstančios švarą, kartais - netgi pedantiškos asmenybės spalva. Psichologai sako, kad žmonės, dažnai dėvintys vien baltus rūbus, gali būti truputėlį nuobodūs. Tokia apranga gali reikšti, jog jie siekia lengvumo ir laisvės, arba balta apranga gali būti nebylus ženklas, jog ją dėvintis asmuo siekia atsinaujinti, nori „pradėti naują gyvenimą“.

Balta – tai tyrumo, išbaigtumo ir tobulumo spalva. Ji simbolizuoja naują pradžią. Tai lyg tuščias knygos lapas, laukiantis, kol jame bus užrašyta istorija. Nors balta nestimuliuoja pojūčių, ji atveria kelius kūrybai. Balta atspindi visas spektro spalvas. Ji atspindi ir tamsias, ir šviesias spalvas, todėl balta dažnai siejama su nepriklausomybe ir neutralumu. Ši spalva yra visiškas kitų spalvų atspindys, žadinantis atvirumą, augimą ir kūrybingumą. Baltoje spalvoje nieko neįmanoma paslėpti, ji yra gryna švara ir tyrumas. Dėl šios priežasties Vakarų kultūrose nuotakos dėvi baltas sukneles, o medikai – baltus chalatus.

Apskritai, balta spalva yra mėgstama tų, kurie susiduria su kardinaliais gyvenimo pokyčiais. Šią spalvą mėgsta ir vyresnio amžiaus žmonės, siekiantys susigrąžinti jaunystę. Ji jiems primena laikus, kai gyvenimas atrodė daug paprastesnis. Taip pat balta spalva saugo ir drąsina, suteikdama žmonėms ramybę, patogumą ir viltį, susidoroti su savo liūdesiu. Be to, ji padeda išvalyti mintis, sielą, pasisemti energijos tolimesniems darbams ir kovoti su tamsa. Apibendrinant, baltą spalvą mėgsta tvarkingi, konservatyvūs, bet optimistiški žmonės.

Balta spalva – metalo elementas. Aiškumo, skaistumo ir nekaltumo spalva. Balta spalva viena iš aukščiausių, stipriausių spalvų Jogos tradicijose. Jogos meistrai ją vadina pabaigtumo, begalinės gudrybės ir gyvenimo mokslo spalva. Visai nesvarbu, ar tai tik iškritęs sniegas, ar balta kaip snaigė nuotakos suknelė. Balta spalva įkvepia mus savo skaistumu ir tylos energija. Kadangi baltas – metalo elementas, jisai labai iškalbus, aiškus, švarus ir šviežias. Tai pradžios spalva ir aiškios pabaigos tonas. Nuostabus tonas namuose, ypatingai kombinacijose su kitomis spalvomis, kad pabrėžtų spindėjimą ir sukurtų išraiškingą kontrastą. Ypatingai rekomenduojama tose zonose, kur valdo metalo elementas, tai yra vakaruose ir šiaurės vakaruose.

Balta spalva idealiai tinka vonios kambariams ir meditacijos patalpoms! Gerai nuramina protą ir skleidžia gydančią energiją visuose namuose.

Balta spalva yra intensyvumo, tyrumo ir koncentracijos spalva. Ji skatina kūrybingumą, pavyzdžiui, balta drobė kviečia menininką ją užpildyti.

Balta spalva nuostabiai tinka virtuvei, ypač tada, kai mėgstate patys kurti gurmaniškus receptus, o ne gaminti pagal kitų nurodymus. Balta tinka kūrybinei, menininko studijai.

Balta skatina daugintis geras ląsteles. Venkite baltos, jei mėgstate kritikuoti ar jums sunku rodyti jausmus, prisirišimą.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: