Išpardavimas! Laikrodžio mechanizmas "Blondinės džiaugsmas" (22mm ašis, 10 vnt.) Padidinti

Laikrodžio mechanizmas "Blondinės džiaugsmas"

Nauja gera prekė

Sekundinė rodyklė: ~ 10.5 cm; Minutinė rodyklė: ~ 12.5 cm; Valandinė rodyklė: ~ 6.5 cm; Mechanizmo išmatavimai: ~ 7 x 5.5 x 1.5 cm. Mechanizmas skirtas pakeisti taisant ar darant rankų darbo laikrodį.

Smulkiau

Pristatysime per 21 dieną

60,00 €

-25%

80,00 €

Informacija

Informacija:

 • Sekundinės rodyklės ilgis: ~ 10.5 cm;
 • Minutinės rodyklės ilgis: ~ 12.5 cm;
 • Valandinės rodyklės ilgis: ~ 6.5 cm;
 • Mechanizmo išmatavimai: ~ 7 x 5.5 x 1.5 cm;
 • 22 mm (15.5 mm sriegis - tvirtinimo ašis);
 • Maitinimas: 1 AA Baterija (nepridedama).

Pakuotėje:

 • 10 vnt. laikrodžio mechanizmų;
 • 10 vnt. valandinių rodyklių;
 • 10 vnt. minutinių rodyklių;
 • 10 vnt. sekundinių rodyklių;
 • 10 vnt. metalo veržlių;
 • 10 vnt. guminių tarpinių;
 • 10 vnt. varžtų galvučių.
 • Prekės supakuotos saugioje polistireno putplasčio dėžėje, kuri patalpinta į kartoninę dėžę

Ieškote tylaus ir patikimo mechanizmo? Šio laikrodžio mechanizmas veikia be tiksėjimo, sekundinė rodyklė sukasi tolygiai, tyliai ir be tiksėjimo. Tai puikus, kokybiškas ir patikimas laikrodžio mechanizmas, kuriam gamintojas užtikrina 50 000 valandų nepertraukiamo darbo eigą. Šio mechanizmo relė pagaminta iš kokybiškų varinių laidų - todėl, tas įtakoja gerą energijos laidumą ir mažas energijos sąnaudas, mechanizmo dantračių sistema sukurta taip, kad būtų kuo mažiau nereikalingų detalių ir patikimai tarnautų. Visi mechanizmo dantračiai pagaminti iš kokybiškų medžiagų.

Kvarcinis sieninių laikrodžių mechanizmas su metalinėmis rodyklėmis atnaujins jūsų sieninį laikrodį, o tylus mechanizmas ilgai tarnaus rodydamas tikslų laiką. Veikia nuo "AA" tipo elemento. Mechanizmas turi laikrodžio pakabinimo kilputę, tvirtinimo sriegį bei tvirtinimo gumelę. Laikrodžio mechanizmui suteiktas "RoHS" sertifikatas - tai kokybės ir patikimumo garantas. Visi mechanizmai patikrinti, veikiantys ir labai kokybiški.

Mechanizmus užsakome tik iš patikimų tiekėjų (tiesiai iš laikrodžių mechanizmų gamintojų) su kuriais bendradarbiaujame daug metų, todėl, kad nesinaudojame tarpininkų paslaugomis - galime taikyti ir taikome nuolaidas.

Prieš pirkdami laikrodžio mechanizmą - išmatuokite reikiamo laikrodžio korpuso storį ir nepamirškite, kad tvirtinimo ašiai reikės papildomai kelių milimetrų gumelei (vidinėje laikrodžio pusėje), bei tvirtinančiai poveržlei ir veržlei (išorinėje laikrodžio pusėje).

3-4 mm laikrodžio korpusui: pilnai užtenką standartinės 13 mm ašies mechanizmo su 6 mm tvirtinimo sriegiu. 10 mm laikrodžio korpusui: ne visada tiks 18.5 mm ašies mechanizmas su 11 mm tvirtinimo sriegiu, kadangi reikės kelių milimetrų gumelei, bei tvirtinančiai veržlei ir poveržlei - todėl galite drąsiai užsakinėti 22 mm ašies mechanizmą su 15.5 tvirtinimo sriegiu. Ir nebijokite, kad tvirtinimo ašis bus per didelė - visada prie laikrodžio mechanizmo galima įdėti guminę tarpinę, kurios pagalba galite puikiai pritaikyti laikrodžio mechanizmą reikiamo storio laikrodžio korpusui.

Jeigu nusipirkote laikrodžio mechanizmą su per maža tvirtinimo ašimi - atminkite, kad tokiu atveju galite į laikrodžio korpusą nemontuoti laikančios gumelės, nedėti poveržlės, tačiau tai nėra gerai, todėl visada užsakinėkite laikrodžio mechanizmus su didesne ašimi.

Jeigu nieko neišmanote apie laikrodžio mechanizmų tvirtinimą, galite pasikonsultuoti su Puiki.lt ekspertu-konsultantu, arba dar kartą perskaityti aukščiau išdėstytą tekstą. Jeigu viską supratote ir jums laikrodžio mechanizmo montavimas nesudarys jokių problemų - išsirinkite reikiamus laikrodžio mechanizmus, sudėkite visas prekes į krepšelį ir užsiregistravę asmeninę paskyrą - apmokėkite už prekes, atlikite bankinį pavedimą ir rezervuokite visus reikiamus laikrodžių mechanizmus.

Rožinė spalva

Ši spalva reiškia užuojautą, tobulėjimą ir meilę. Rožinė – tai besąlygiškos meilės, supratingumo, dosnumo spalva. Kaip jau išsiaiškinome, vienos spalvos yra grynos, o kitos – padarytos. Rožinė – tai raudonos ir baltos spalvų mišinio rezultatas. Todėl rožinė, kaip ir raudona, reikalauja aktyvumo, tačiau balta spalva priverčia pamąstyti prieš stačia galva puolant į veiksmo sūkurį. Raudonos spalvos teikiamą aistrą ir galią sušvelnina baltos tyrumas ir nuoširdumas. Taigi, kuo tamsesnė rožinė, tuo labiau išreikšta aistra ir energija. Rožinė – moteriška, romantiška, lipšni, intymi ir rūpestinga spalva. Raudonos spalvos spinduliuojamą aistrą ji prislopina ir paverčia tyra meile. Tai intuityvi spalva, parodanti švelnumą ir gerumą. Taip pat tai – nemirštančios vilties ženklas.

Ši spalva, priešingai nei raudona, ramina, malšina pyktį ir pasipriešinimą. Tyrimais įrodyta, kad didelis kiekis rožinės spalvos gali ne tik nuraminti, bet ir sukurti psichiškai pažeidžiamą ir lengvai valdomą žmogų. Agresyvius nusikaltėlius mokslininkai greitai sutramdė, įvesdami juos į rožinį kambarį. Tačiau pernelyg ilgas kontaktas su rožine spalva gali duoti priešingą rezultatą.

Šios spalvos mėgėjai – mylintys ir dosnūs žmonės. Vis dėlto jie tikisi tokio paties atsako ir iš aplinkinių. Jiems taip pat būtinas palaikymas, meilė ir rūpestis.

Rožinė yra neutrali spalva, siekianti pripažinimo ir žavėjimosi. Todėl, jei šios spalvos atstovas padarė jums paslaugą, nieku gyvu nepamirškite jam padėkoti. Kitu atveju antrą kartą iš jo pagalbos nesulauksite.

Taip pat rožinė mūsų visuomenėje simbolizuoja sveikatą. Ko gero, kiekvienas iš mūsų prisimename mamos ar močiutės žodžius: „Kokie rožiniai tavo skruostai! Esi gražus ir sveikas vaikas.“ Taigi, ši spalva siejama dar ir su vaikyste, skaistumu. Dėl šios priežasties rožinės spalvos mylėtojai atrodo naivūs, neryžtingi ir vaikiški. Norint to išvengti patartina rožinę derinti su tamsiai mėlynos, tamsiai žalios, juodos ar pilkos spalvos detalėmis, rūbais.

Apibendrinant, rožinę spalvą mėgsta romantiški ir emocingi žmonės. Jie optimistai, šiek tiek stokojantys atsakomybės jausmo.


30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: