Išpardavimas! Septariano masažinė lazdelė "Intimate Pro" (10 cm) Padidinti

Septariano masažinė lazdelė "Intimate Pro" (10 cm)

G-10475

Nauja gera prekė

Aukštos kokybės masažinė lazdelė. Išmatavimai: ilgis 10 cm.

Smulkiau

Pristatysime per 21 dieną

20,00 €

-25%

26,67 €

Informacija

Kiekvienai moteriai labai svarbu ištreniruoti savo meilės raumenis. Tai galioja tiek gimdžiusioms moterims (kurios galbūt jums jau pažįstami panašūs Kėgelio pratimai), tiek negimdžiusioms, tiek niekada nepatyrusioms orgazmo, tiek siekiančioms daugkartinio orgazmo. Mūsų gimda realiai "pakabinta" ant sausgyslių. Bėgant metams net ir negimdžiusioms moteris gimda "pradeda leistis" žemyn tuo sukeldama aibę bėdų, kaip šlapimo nelaikymas, persileidimai, prispaudžiami svarbūs organai ir t.t.. Viso to padeda išvengti makšties ir tarpvietės raumenų treniravimas juos sutraukiant ir atleidžiant, kadangi dirba ne tik raumenys, bet ir gimdą laikančios sausgyslės jei tai darysite reguliariai ir teisingai.

Nedarant sutraukimų prarandamas raumenų tonusas, gyvybinė energija išsilieja ir atšaldo seksualinę sritį. Moteris yra kaip vanduo, o vyras yra kaip ugnies elementas. Vyras turi "užvirinti" moters vandenį. Moters su atšalusia seksualine sritimi vandenį visų pirma reikia kaip ledą ištirpinti ir tik tada (jei vyrui užtenka kantrybės) jį "užvirinti", t.y. privesti prie orgazmo. Pasitaiko, kad vyro karščio net neužtenka "užvirinti moters puodui". Tad visų pirma pačios įdėkite pastangų, kad ten nesusidarytų ledai - treniruokite savo makštį sutraukdamos raumenis.

Moters lytiniai organai ir žiediniai raumenys

Dubens dugno raumenys ir jų stiprumas turi neįkainojamą svarbą. Link dubens driekiasi daugybė nervų, kraujo indų, limfinių mazgų. Visi akupunktūriniai taškai nešantys či (gyvybinę energiją) praeina pro šią sritį. Jei ji užblokuota ar silpna, gyvybinė energija greitai išsisklaido, kaip vanduo išbėga iš kiauro kibiro. Šiuos raumenis reikia stiprinti darant sutraukimus, dirbant su kiaušiniu arba paprasčiausiai kuo dažniau mylintis.

Taigi meilės raumenų treniravimas - tai ne tik mankšta po gimdymo, tai kiekvienos moters jaunatviškumo raktas.

Meilės raumenų treniravimo nauda

 • sutvirtėja jūsų lytinių organų raumenys;
 • vyro ir moters lytinių organų kontaktas taps glaudesnis, kas teikia daugiau malonumo abiems;
 • jūs galite lengviau pasiekti orgazmą;
 • jūsų partneris greitai pastebi, jog su jumis mylėtis jam taps maloniau - jis jus labiau myli;
 • jūs lengviau susijaudinate;
 • išsaugojate savo santuoką/santykius, nes joks vyras neieškos kitos moters, jei jį pilnai patenkina jo moteris;
 • jūsų makštis nuolat treniruojama bus kaip jaunos merginos net ir sulaukus senatvės;
 • jūs neturėsite bėdų su šlapimo nelaikymu;
 • menstruacijos bus daug lengvesnės, nebekankins skausmai;
 • jei planuojate pastoti, tai taip pat naudinga - treniruoti raumenys ženkliaisumažins persileidimo riziką;
 • jūs tiesiog jaučiatės daug tvirtesnė ir labiau pasitikite savimi.

Masažinė lazdelė – tai prekė, kuri paprastai siejama su malonumo paieškomis. Tačiau iš tiesų tokie žaislai gali gerokai daugiau. Jų naudą įrodo vien tai, kad kamuoliukus kai kurioms moterims rekomenduoja patys gydytojai. Privalumų ir rūšių gausa leidžia tinkamus rutuliukus išsirinkti kiekvienai damai – ir siekiančiai sveikatos, ir norinčiai didesnio seksualinio pasitenkinimo.
 
Universalusis sprendimas

Masažinės lazdelės gali būti pagamintos iš įvairiausių medžiagų. Tam puikiai tinka stiklas, silikonas, lateksas, plastikas, netgi metalas ar akmuo. Lazdelės paviršius gali būti visiškai lygus arba reljefinis, gruoblėtas.

Makšties treniravimui skirtų masažinių lazdelių įvairovė pastebėta dar labai senais laikais. Juos naudojo senovės japonės, kinės, arabės, indės, graikės, romėnės. Tuomet masažinės lazdelės gamintos iš natūralių medžiagų. Tiesa, pagrindinis moterų tikslas buvo suteikti didesnį malonumą savo partneriui. Tačiau šiandien žinoma gerokai daugiau masažinių lazdelių privalumų.

Nauda kiekvienai

Makštį treniruojančios masažinės lazdelės efektyviai stiprina vidinius raumenis. Tokiu būdu galima lengviau kontroliuoti vaginos plotį, įtemptumą. Ši ypatybė labai svarbi gimdžiusioms ar gimdyti besiruošiančioms moterims. Tvirti, ištvermingi makšties raumenys – tai, kas gali suteikti neįtikėtino malonumo abiem sekso partneriams.

Tačiau masažinės lazdelės treniruoja ne tik makštį. Tokiu būdu taip pat mankštinami ir dubens, šlapimo pūslės raumenys. Šis privalumas ypač aktualus toms, kurias vargina šlapimo nelaikymas. Masažinė lazdelė taip pat gali sumažinti infekcijų riziką. Be to, teigiama, kad jos gali pristabdyti gimdos cistų, polipų, miomų ir kitų darinių formavimąsi.

Keli patarimai geram rezultatui

Jei norite, kad makštį treniruojanti masažinė lazdelė teiktų maksimalią naudą, o jų naudojimas nekeltų diskomforto, pasinaudokite keliomis gudrybėmis:

 • Jei masažinę lazdelę naudosite pirmą kartą, rinkitės nededelio didžio masažinę lazdelę. Kai išmoksite ją valdyti tobulai, galėsite pasunkinti užduotį ir nusipirkti didesnę.
 • Masažinė lazdelė kels daugiau malonių emocijų, jei prieš naudodamos ją pašildysite. Taip pat gali praversti lubrikantas.
 • Prieš ir po naudojimo visuomet dezinfekuokite masažinę lazdelę sekso žaislams skirta priemone.
 • Nuosekliai ir taisyklingai naudojant masažinę lazdelę, galima pasirūpinti gerokai aukštesne sekso kokybe ir geresne sveikata. Tai – pasirinkimas, kurio naudą gali patirti beveik kiekviena moteris, nepriklausomai nuo amžiaus. Tereikia išsirinkti tokią, kuri atitinka visus poreikius.

Kas bendro tarp aktorės Gwyneth Paltrow ir nefrito kiaušinių?

Holivudo aktorė Gwyneth Paltrow dabar turbūt daugiau dėmesio skiria savo svetainei „Goop“ nei darbui filmavimo aikštelėje, gyvenimo būdo ir komercijos svetainėje „Goop“ pardavinėjami dalykai yra skirti ne mokslininkams, o daugiausia turtingoms moterims, kurios nori jaustis gerai, nelabai skaičiuoja pinigų

G. Paltrow svetainėje visomis įmanomomis progomis vartojamas itin populiarus žodis „įgalinti“ (angl. empower), kuriuo bandoma paaiškinti, kad turtingai moteriai būtinai reikalingas veiksmingas ir brangus produktas, kurio poveikį paaiškinti gali tik mokslas.

G. Paltrow svetainei sekasi puikiai – uždarbiai ir investicijos skaičiuojami dešimtimis milijonų dolerių, rašo „Ars Technica“.

Ką parduoda? Turbūt pagrindinis „Goop“ „superhitas“ – tai nefrito kiaušinis, skirtas „įgalinti“ moteris, kurios šį kiaušinį įsistato į savo makštį. Anot „Goop“ svetainės „grožio guru/gydytojos/įkvėpėjos/draugės Shivos Rose“, šis akmuo, be kitų „gerųjų“ savybių, gali pagerinti moterų seksualinį gyvenimą ir „detoksikuoti“ intymiausias vieteles. Ir tik už varganus 55–66 dolerius (pas mus pigiau).

Septariano masažinė lazdelė "Intimate Pro"

 • Medžiaga: natūralus kristalas;
 • Išmatavimai: ilgis 10 cm;
 • Kiekis: 1 vnt.
30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: