Išpardavimas! Profesionalus šunų ir kačių automatinis maitintojas "Niekad alkanas nebus 4" Padidinti

Profesionalus šunų ir kačių automatinis maitintojas "Niekad alkanas nebus 4"

Nauja gera prekė

Sauso maisto saugyklos talpa: 3.8 l. Išmatavimai: talpyklos aukštis: 32 cm, šėryklos ilgis: 28 cm, plotis 16 cm. Medžiaga: aukštos kokybės plastikas.

Smulkiau

Pristatysime per 21 dieną

22,00 €

-50%

44,00 €

Informacija

Jau prieš porą dešimtmečių amerikietei veterinarijos gydytojai Mary Burns šovė į galvą mintis, kaip geriau pasirūpinti gyvūnais augintiniais – jos pastangomis buvo sukurtos automatinės gyvūnų girdyklos. Mary Burns pati augino katę ir iš savo patirties žinojo, kaip svarbu augintinei nuolat turėti šviežio vandens. Be to, ji puikiai žinojo, kaip šviežias vanduo veikia gyvūnų inkstų bei kitų organų darbą. 1994 metais pradėtos gaminti automatinės šunų ir kačių girdyklos dabar yra populiarios visame pasaulyje. Jos gaminamos įvairiausių dydžių, skirtingų talpų ir modelių. Šių girdyklų privalumas tas, kad, skirtingai nei stovinčiame vandenyje, tekančiame vandenyje nesidaugina mikrobai. Lakant iš tokios girdyklos neišsitaško vanduo, gyvūną ilgesniam laikui galima palikti vieną.

Profesionalus šunų ir kačių automatinis maitintojas "Niekad alkanas nebus 3" - automatinis maitintojas šunų ir kačių šeimininkams, kurie ilgą laiką būna ne namuose.

Savybės:

  • Sauso maisto saugyklos: 3.8 l;
  • Medžiaga: aukštos kokybės plastikas;
  • Išmatavimai: talpyklos aukštis: 32 cm, šėryklos ilgis: 28 cm, plotis 16 cm.

Pakuotėje:

  • Automatinė šėrykla (1 vnt.)

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: