Skaitmeninis kepsnių termometras "Aukščiausia klasė 4" (wireless)

G-9190

Nauja gera prekė

Paskirtis: kepsniams, mėsai, skysčiams, rūkytiems gaminiams, jogurtams, griliiui. Bevielio duomenų perdavimo funkcija maisto ir krosnies temperatūra (iki 70 metrų tiesioginio matomumo ribose).

Smulkiau

1 Vienetas - paskutinė prekė sandėlyje ! Nusipirk dabar - nes vėliau gali nebebūti ! Kas greitesnis - tas pirmesnis !

30,00 €

-50%

60,00 €

Informacija

Jūs net neįsivaizduojate, kaip jums bus malonu naudotis šiuo įrankiu, kai jį turėsite savo namuose. Tai puikus, aukštos kokybės gaminys, pagamintas iš nerūdijančio plieno ir sukurtas būtent jums. Pasinaudokite iškirtiniu Puiki.lt pasiūlymu ir didele nuolaida, užsisakykite stilingą skaitmeninį kepsnių termometrą "Aukščiausia klasė 4" jau dabar. Jum nebereikia niekur ieškoti, jum nereikia lyginti kainų ir ieškoti kur pigiau, nes ne visada pigiau yra geriau, nes kartais pigiau - labai dažnai būna prastos kokybės ir nepatvarus gaminys.

Stilingas skaitmeninis kepsnių termometras "Aukščiausia klasė 4" - tai metų atradimas, tai iškirtinis atradimas - kurį jūs atradote jau dabar. Suprantama, kad visada geriau turėti mažiau bet kokybiškų įrankių, nei daug prastų įrankių ar nei vieno. Turėti visada yra geriau - nei neturėti. Su gerais ir kokybiškais yrankiais jūs taupote savo laiką, jūs taupote savo nervus, pagerėja jūsų gyvenimo kokybė, tad savaime suprantama, kad jūs tokią akimirką jaučiates laimingesniu.

Geri ir kokybiški įrankai virtuvėje yra kiekvieno žmogaus siekiamybė. Geri ir kokybiški vrtuvės įrankiai - tai puikiausia dovana jūsų mylimajam žmogui, giminaičiui ar daugams. Geri ir kokybiški vrtuvės įrankiai - tai puikiausia dovana jums pačiam. Užsisakykite stilingą skaitmeninį kepsnių termometrą "Aukščiausia klasė 4" ir pagerinkite savo gyvenimo kokybę. Jums bus daug maloniau savo virtuvėje, kai joje matysite kokybiškus virtuvės įrankius, įrankius kuriuos atradote ir įsigyjote jūs pats, be niekieno pagalbos.

Galima kepsnio temperatūros ir nematuoti, milijonai žmonių pasaulyje tą ir daro, ir taip buvo tūkstančius metų - tačiau dabar šiame technikos ir progreso amžiuje - senai jau galima gyventi patogiau. Patogiau nes taip geriau. Jums tiesiog reikia išbandyti. Galima nieko nedaryti, tačiau galima priimti teisingą sprendimą.

Žmogus perką daugybę nereikalingų dalykų ir daug rečiau perka tuos dalykus, kurių jam iš tiesų reikia. Pirkite tik tai kas jums reikalingą ir tai ką naudosite. Mes neskatiname vartotojiškumo.

Vartojimas tampa besaikiu, kai vartojame daugiau, nei reikia. Pradėjus vartoti daugiau, nei reikia, ribos išsitrina. Asmeninė kreditinė leidžia pirkti daugiau, nei uždirbame. Reklamos subtiliai pakeičia mūsų troškimus, susijusius su materialiais daiktais. O dėl mus supančios vartotojiškos kultūros besaikis vartojimas ima atrodyti natūralus ir normalus.

Dėl besaikio vartojimo norisi vis didesnių namų, greitesnių automobilių, madingesnių drabužių, įmantresnių technologijų ir perpildytų stalčių. Daiktai žada laimę, tik niekad jos neatneša. Vietoj jos atsiranda troškimas gauti daugiau...

Gyvenimas – menas visur surasti grožį ir džiaugsmą. Mums džiaugsmą dovanoja ne aplinka, o mūsų požiūris į aplinką. Mažas kasdieninis džiaugsmas ir daro gyvenimą laimingą.

Maisto gaminimas – gana sudėtinga užduotis, kuriai reikalingos kokybiškos priemonės ir įrankiai. Interjero specialistai primena, kad virtuvės reikmenys turi būti ne tik praktiški, bet ir stilingi. Jie formuoja gyvenamosios erdvės atmosferą, maloniai nuteikia vakarienės metu ir atkreipia svečių žvilgsnius.

Patikimi virtuvės įrankiai ir reikmenys palengvina daugelį kasdienių maisto ruošimo darbų ir leidžia imtis naujų virtuvės iššūkių. Ekspertai primena, kad dažna klaida – vieno įrankio naudojimas keliems darbams. Taip pažeidžiamos ne tik esminės maisto ruošybos taisyklės, bet ir apsunkinamas gamybos procesas. Šiuolaikiniai virtuvės sprendimai atitiks net ir išrankiausio virėjo poreikius. Be to, praktiški indai ir įrankiai užtikrina greitesnį maisto ruošybos procesą ir geresnį rezultatą. Kitaip sakant, šiuolaikiniai virtuvės reikmenys reikalingi ne tik maisto gamybos fanatikams, bet ir šio darbo vengiantiems pirkėjams, kadangi patiekalai bus paruošiami kur kas lengviau ir greičiau.

Stilingi virtuvės reikmenys ir indai padeda kurti prabangos ir estetikos įspūdį, formuoja teigiamą nuomonę apie būsto šeimininkus. Galvodami apie minėtųjų reikmenų stilių, didžiausią dėmesį skirkite harmonijai ir dermei. Siūlome įsigyti tarpusavyje derančius reikmenis, kurie kurs harmoningą aplinką.

Skaitmeninis kepsnių termometras "Aukščiausia klasė 4"

 • Puikiai tinkantis įrankis: kepsnių, grilio, barbekių mėgėjams ir visiems kulinarijos virtuozams;
 • Paskirtis: kepsniams, mėsai, skysčiams, rūkytiems gaminiams, jogurtams, griliiui;
 • Patogios formų gaminys;
 • Lengvai nuvalomas gaminys;
 • Medžiagos: nerūdijantis plienas, aukštos kokybės plastikas, elektronikos komponentai;
 • Baterijos: 2 x AAA baterijos (baterijos nepridedamos);
 • Temperatūros diapazonas: nuo -20 ° C iki 300 ° C.

Privalumai:

 • Bevielio duomenų perdavimo funkcija maisto ir krosnies temperatūra (iki 70 metrų tiesioginio matomumo ribose);
 • Laikmačio ekrano ir temperatūros daviklio singnalo funkcijos (skaičiavimo ir sumažinimo funkcija);
 • Dvigubi zondai gali dirbti vienu metu, vienas - maisto ruošimui maisto ir kepsninės temperatūrai patikrinti, o kitas - „OVEN“;
 • „Probe 1“, skirtas maisto temperatūros nustatymams, yra pasirenkamas 8 skirtingose ​​maisto produktų programose („BEEF“, „LAMB“, „VEAL“, „HAMBURGER“, „PORK“, „TURKEY“, „CHICKEN“, „FISH“) ir yra 5 skirtingi mėsos paruoštumo lygiai (nepakankamai, dar nepakankamai, vidutiniškai, vidutiniškai gerai, arba labai gerai);
 • 2 zondas „OVEN“ temperatūros nustatymams (zondas ir viela gali išlaikyti iki 300 C), vandeniui atsparumo IPX7 standartas;
 • Pasirinktas temperatūros rodmuo;
 • 3 skaitmenų temperatūros indikatorius, temperatūros diapazonas: -20300 (-4572);
 • Temperatūros tikslumas: -2025022503006;
 • Automatinio pašvietimo funkcija ir automatinis išjungimas po 5 sekundžių be jokios operacijos (su Keytone).

Svarbu:

 • Nelaikykite zondo ar zondo laido į atvirą liepsną ar barbekiu, laikykite atokiau zondą laido nuo didelio karščio.
 • Zondas yra atsparus vandeniui ir gali būti patalpintas į vandenį, kad jį būtų galima valyti, bet ilgai nelaikykite vandenyje.
 • Zondas yra atsparus vandeniui, bet juodos jungties dalis nėra atspari vandeniui. NELESIKITE vandens į šia jungtis dalį.

Pakuotėje:

 • 1 × Skaitmeninis termometras (imtuvas);
 • 1 × Skaitmeninio termometro (siųstuvas);
 • 1 x Orkaitės temperatūros zondas;
 • 1 x Maisto temperatūros zondas;
 • 1 × Naudojimosi instrukcija (anglų kalba).

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Write a review