Elektroninis epiliatorius moterims "Švelnumas 3"

Nauja gera prekė

Pristatysime per 21 dieną

22,00 €

-50%

44,00 €

Informacija

Rožinė

Ši spalva reiškia užuojautą, tobulėjimą ir meilę. Rožinė – tai besąlygiškos meilės, supratingumo, dosnumo spalva. Vienos spalvos yra grynos, o kitos – padarytos. Rožinė – tai raudonos ir baltos spalvų mišinio rezultatas. Todėl rožinė, kaip ir raudona, reikalauja aktyvumo, tačiau balta spalva priverčia pamąstyti prieš stačia galva puolant į veiksmo sūkurį. Raudonos spalvos teikiamą aistrą ir galią sušvelnina baltos tyrumas ir nuoširdumas. Taigi, kuo tamsesnė rožinė, tuo labiau išreikšta aistra ir energija. Rožinė – moteriška, romantiška, lipšni, intymi ir rūpestinga spalva. Raudonos spalvos spinduliuojamą aistrą ji prislopina ir paverčia tyra meile. Tai intuityvi spalva, parodanti švelnumą ir gerumą. Taip pat tai – nemirštančios vilties ženklas. Ši spalva, priešingai nei raudona, ramina, malšina pyktį ir pasipriešinimą. Tyrimais įrodyta, kad didelis kiekis rožinės spalvos gali ne tik nuraminti, bet ir sukurti psichiškai pažeidžiamą ir lengvai valdomą žmogų. Agresyvius nusikaltėlius mokslininkai greitai sutramdė, įvesdami juos į rožinį kambarį.

Šios spalvos mėgėjai – mylintys ir dosnūs žmonės. Vis dėlto jie tikisi tokio paties atsako ir iš aplinkinių. Jiems taip pat būtinas palaikymas, meilė ir rūpestis. Rožinė yra neutrali spalva, siekianti pripažinimo ir žavėjimosi. Todėl, jei šios spalvos atstovas padarė jums paslaugą, nieku gyvu nepamirškite jam padėkoti. Kitu atveju antrą kartą iš jo pagalbos nesulauksite. Taip pat rožinė mūsų visuomenėje simbolizuoja sveikatą. Ko gero, kiekvienas iš mūsų prisimename mamos ar močiutės žodžius: „Kokie rožiniai tavo skruostai! Esi gražus ir sveikas vaikas.“ Taigi, ši spalva siejama dar ir su vaikyste, skaistumu. Dėl šios priežasties rožinės spalvos mylėtojai atrodo naivūs, neryžtingi ir vaikiški. Norint to išvengti patartina rožinę derinti su tamsiai mėlynos, tamsiai žalios, juodos ar pilkos spalvos detalėmis, rūbais.

Rožinė yra atskiesta, nublukinta raudona, ji laikoma romantikos spalva. Rinkitės rožinę, kai norite būti mylimi, branginami, apgaubti rūpesčiu. Ši spalva tinka miegamiesiems. Jei rožinė jums atrodo pernelyg moteriška spalva, naudokite ją detalėms. Venkite rožinės, jei jaučiate, kad jumis aplinkiniai naudojasi.

Apibendrinant, rožinę spalvą mėgsta romantiški ir emocingi žmonės. Jie optimistai, šiek tiek stokojantys atsakomybės jausmo.

Informacija anglų kalba

Features:

 • The latest floating head gives you feeling.
 • Ideal for all skin types & apply for all over body.
 • Reduce pulling of sensitive skin to avoid discomfort.
 • Portable design is great for travel.

How to Use:

 • Make sure the blade is not damaged or out of shape.
 • Push the switch to “on” position.
 • Place the appliance against your skin, and move it gently ans slowly by circle.
 • If you finish using the appliance, put on the cap, then push the switch to “off” position.

Package Included:

 • 1 x Shaver (Battery is not included.)

Packaging Details

 • Package Weight: 200 g
 • Package Size: 11 cm x 7 cm x 11 cm

12 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: