AUX laidas "Aukščiausia klasė 4" (Mercedes Benz)

G-10049

Nauja gera prekė

Pristatysime per 21 dieną

15,00 €

-25%

20,00 €

Informacija

  • Leidžia klausytis „Iphone 5, 5s, 5c, 6“ ir „6 plus“ išvesties kištuko per automobilio MMI sistemas.
  • Įkrauna „iPod“ / „iPhone“, kol jis yra prijungtas. Kai ryšys užmegztas, tiesiog paspauskite MEDIA ant MMI valdiklio mygtukų.
  • Šis laidas perduoda tik garso signalus, ekrane nerodomas joks turinys. Vis tiek turi būti kontroliuojamas muzikos pasirinkimas ir garsumas per garso įrenginį, jei jis naudojamas.
  • Dirbs su šiais modeliais (su „MMI Plug“ jungtimi, skirta „iPod“) pagamintais 2009–2014 m: Amg modeliais, tinka šioms klasėms: B, C, CL, CLS, E, S, SL, SLK, SLS, ML, GL, GLK, R, W, suderinamos etaloninės dalies numeris.
  • Originalus dėžutė / MMI MIP jungtis turi būti ten / įmontuota į originalų garso pagrindinį kompiuterį, kuris paprastai yra pirštinių dėžutėje arba vidurinėje porankio dėžutėje (su „iPod“ skirtu MMI kištuku, šis laidas tik sujungia garso signalą, o visi kiti valdikliai turi būti įjungti pačiame garso įrenginyje.)
  • Lengvas montavimas, „Plug and Play“
  • 4 pėdų ilgio.

Pastaba: šis laidas NEREKOMENDUOJAMAS su „Mercedes-Benz 2008“ ar senesniais modeliais. Jis nesuderinamas su E350 modeliais.

Svarbu:

Puiki.lt negarantuoja, kad laidas pilnai dirbs visuose Mercedes automobiliuose ir bus suderinamas su garso įrenginiu ar telefonu kurį naudojate - šis laidas tik sujungia garso signalą, o visi kiti valdikliai turi būti įjungti pačiame garso įrenginyje.
Jeigu mobilaus telefono nepavyksta prijungti per standartinę "Iphone" jungtį - junkite telefoną per AUX kištuką, naudokite iOS į AUX jungtį kurią galite nusipirkti papildomai.

Priedai

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: