Išpardavimas! Arbatos sietelis "Pelėdutė" Padidinti

Arbatos sietelis "Pelėdutė" (žalias)

G-1889

Nauja gera prekė

Pristatysime per 21 dieną

3,00 €

-50%

6,00 €

Informacija

Žalia

Ši spalva simbolizuoja augimą ir harmoniją. Ji gali padėti suvaldyti emocijas, priimant sprendimus išklausyti ir blaivaus proto, ir širdies.

Žalia – tai pavasario spalva, kuomet viskas gamtoje sužaliuoja, iš naujo atgimsta. Taigi, ši spalva atkuria energiją, atplėšia nuo įtempto gyvenimo mieste ir „nukelia“ į gamtos prieglobstį, kur visi gyvi padarai jaučiasi geriausiai.

Ji – emociškai pozityvi spalva, padedanti ugdyti savo asmenybę ir mylėti aplinkinius. Vis dėlto iš prigimties taikus žmogus turi elgtis atsargiai su žalia spalva tam, kad netaptų kankiniu.

Žalia yra aplinką sugerianti spalva, todėl jos mėgėjai gali būti puikūs patarėjai, advokatai, psichologai, socialiniai darbuotojai ar tiesiog geri klausytojai.

Žinia, žalia yra gaunama sumaišius geltoną spalvą su mėlyna. Todėl žalioje spalvoje susiduria geltonos ramybė ir mėlynos dvasinis dosnumas. Tokio savybių derinio neturi jokia kita spalva.

Kaip jau minėta, žalią spalvą mėgstantis žmogus gali būti geras advokatas. Ir ne tik dėl gebėjimo išklausyti. Šią spalvą mėgsta žmonės, puikiai atskiriantys pelus nuo grūdų, žinantys, kas yra gerai, o kas yra blogai. Jie sugeba pasverti visus „už“ ir „prieš“, o sprendimą priima remdamiesi savo moralinėmis vertybėmis.

Žalia spalva į pirmą vietą iškelia meilę gamtai, šeimai, draugams, augintiniams ir namams. Tai sodininkų, namų sielų ir gerų šeimininkų spalva.

Apibendrinant, žalią spalvą mėgsta emociškai tvirti, ryžtingi, užsispyrę, tvarkingi, harmoningi, smalsūs ir bendrauti mokantys žmonės.

Žaliai spalvai priskiriamos dvi skirtingos reikšmės. Žalia - tai yra deivės Veneros atributas, kuris simbolizuoja jaunystę, gamtą, augmeniją, ženklina pavasarį, vaisingumą, ir gyvybę. Šiai spalvai priskiriamos ilgaamžiškumo, nemirtingumo ir simpatijos reikšmės. Tai - grožio, džiaugsmo ir sveikatos spalva.

Krikščioniškajame mene žalia spalva įgavo jaunystės ir išminties reikšmes. Nuo spalvos tono skiriasi jos reikšmės. Pavyzdžiui, šviesiai žalia simbolizuoja viltį ir džiaugsmą, o tamsiai žalia tapo santūrumo, ramybės ir ilgesio simboliu. Be to, žalia spalva gali reikšti dvasios brandumą, nuolankumą, nusižeminimą ir laisvę. Psichologai išduoda, kad žalią renkasi ryžtingi, užsispyrę, tvarkingi ir truputėlį uždari žmonės. Šią spalvą yra pamėgę retkarčiais pernelyg savikritiški asmenys, kurie netausodami savęs visada linkę padėti kitiems.

Fengšui

Žalia yra Fengšui atsinaujinimo energijos ir naujos pradžios spalva. 5 elementų teorijoje žalia vienareikšmiškai priklauso medžio elemento sistemai! Žalia spalva labai tinka mūsų organizmo „maitinimui”, sveikatai, ramina nervus ir savo gydomąja energija atneša harmoniją. Dirbant su žalia spalva Fengšui sistemoje, svarbu, kad žalia spalva turėtų kuo daugiau atspalvių, kad ši gamtos energija nebūtų aukščiau už kitas energijas. Todėl, naudojant žalią spalvą dideliais kiekiais, patariama naudoti skirtingus atspalvius.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: