Elektroninis veido ir paakių masažuoklis "Always Beauty 2"

G-15200

Nauja gera prekė

Ypatingai paprastas naudoti masažuoklis "Always Beauty 2" pravers bet kurioje gyvenimiškoje padėtyje, kai esate pavargusi. Niekas nė neįtars, kodėl Jūs tokia visada žvali ir pailsėjusi, nes šis masažuoklis atrodo kaip ypatingas lupdažis ar akių tušas, o tėra tik slėpiningo Jūsų grožio puoselėtojas. Telieka tai mūsų paslaptis...

Smulkiau

Pristatysime per 21 dieną

15,00 €

-30%

21,43 €

Informacija

Akių masažas: ne tik regėjimui pagerinti

Reguliarus akių masažas – veiksminga, paprasta ir lengvai prieinama priemonė, kuri padeda išvengti regėjimo nuovargio, pagerina regos funkciją ir tarnauja kaip regos sutrikimų profilaktikos priemonė.

Dar senovės kinų medikai rekomenduodavo pavargusioms akims ir nusilpus regėjimui sistemingai atlikti specialius akių patrynimus. Negana to, jie buvo įsitikinę, jog egzistuoja tam tikras ryšys tarp akių ir inkstų, akių ir kepenų. Kinų medikai manė, jog vidaus organų būklė turi įtakos akims (pavyzdžiui, maišeliai po akimis pas inkstų ligomis sergančius žmones arba geltonos akių obuolių odenos pas užleistomis kepenų ligomis sergančius asmenis), o taip pat akių būklė turi įtakos minėtiems vidaus organams.

Jeigu prausiantis iš ryto reguliariai patrinsite kaktą, kelis kartus pakelsite ir nuleisite antakius, aktyviai pamirksėsite, tada akių ir ašarų kanalų srityje pagerės kraujotaka, žvilgsnis taps aiškus, akys greičiau prabus ir žmogus taps žvalesnis.

Akių masažas ne tik aktyvuoja apykaitą audiniuose ir pagerina kraujotaką, pašalina akių raumenų įtampą, atstato akių funkciją, bet ir pasižymi gydomuoju – profilaktiniu poveikiu. Todėl šis masažas rekomenduojama glaukomos ir kataraktos profilaktikai.

Ypač aktualu pasitelkti akių masažą ilgai ir įtemptai dirbant prie kompiuterio. Prieš atliekant akių masažą, reikia nusiimti akinius, jeigu yra galimybė – išsiimti kontaktinius lęšius. Pratimus reikia atlikti maksimaliai atpalaidavus veido raumenis ir nuleidus akių vokus. Štai pavyzdinis masažo kompleksas, skirtas akių nuovargio profilaktikai. Tokį masažą galima sėkmingai naudoti ir suaugusiems, ir vaikams, ir pakartoti jį kelis kartus per dieną.

Paakių oda išduoda moters amžių

Pasak grožio specialistų, akys kaip ir rankos labiausiai išduoda moters amžių. Todėl šįkart ir pakalbėkime apie tai, kaip puoselėti jautriausios odos zoną – paakius.

Pradėsime nuo bendrųjų dalykų apie paakių odą, jie padės suprasti, kodėl ši veido zona tokia jautri. Pirmiausia verta žinoti, kad paakių oda labai plonytė, vos 0,1–0,5 mm (maždaug tris–keturis kartus plonesnė nei kitų kūno dalių) ir labai sausa. Joje mažai riebalų liaukų, dėl to paakių oda neelastinga, su metais vis labiau glemba ir raukšlėjasi. Antra, ši veido zona labai „apkrauta“: vien sumirksime per dieną daugiau nei 10 tūkstančių kartų, todėl akis supanti oda nuolat juda. Trečia, ji labai susijusi ir su mūsų emocijomis – kuo daugiau raukomės, juokiamės ir markstomės, tuo daugiau raukšlelių aplink akis randasi. Žinoma, emocijų neišvengsime. Taigi emocijų pasekmes, vadinamąsias „žąsų kojeles“, teks mažinti kitais būdais.

Prieš juos vardydamos dar pasakysime, kad jautriai paakių odai labai kenkia ir žalingas mūsų gyvenimo būdas, netinkami įpročiai. Kuo dažniau žiūrime televizorių, netinkamai dirbame kompiuteriu, miegame ant per aukštos pagalvės ar veidu į ją įsikniaubusios, nenešiojame akinių nuo saulės, tuo blogiau paakių odai. Nedraugas jai ir nikotinas bei alkoholis. Šis duetas kaip reikiant sutrikdo aplink akis esančių smulkiųjų kapiliarų veiklą, dėl to paakių oda pilkėja ir dar labiau sausėja. O jeigu po siautulingo vakarėlio pamirštate nusivalyti makiažą arba grubiai jį bandote nukrapštyti po ranka pasitaikiusiu ir visiškai tam netinkamu prausikliu, prastai išsimiegate (akys labai greitai reaguoja į nuovargį), nieko keisto, kad ryte neatrodote kaip mergina iš reklamos. O juk visos norime būti tik tokios – stangria, spindinčia oda ir be jokių amžių išduodančių paakių raukšlių.

Ką sako profesionalai

Specialistai pagrįstai teigia, kad, skirtingai nuo kitų kūno dalių, paakių sritį patartina pradėti puoselėti labai anksti, vos nuo dvidešimties. Nors tuo metu labiausiai rūpi vaikinai, raskite laiko palepinti paakius skysta paakių žele arba lengvos konsistencijos kremu su gaiviais vaisių ar uogų ekstraktais. Pasak kosmetikių, toks preparatas jauno amžiaus merginoms tinkamiausias. Ypač jeigu yra natūralus ir „neprifarširuotas“ įvairiausių negerų sudedamųjų dalių, kurios metams bėgant „atlieka savo juodą darbą“.

Tokios lengvutės priemonės vyresnio amžiaus moterų odai aplink akis bus per silpnos. Joms reikėtų pasitelkti „sunkiąją artileriją“ ir dairytis koncentruotesnių preparatų, kurių sudedamosios dalys skatina odos atsinaujinimo procesą, elastino ir kolageno sintezę. Jums, damos, skirtos kaukės ir maitinamosios paakių kapsulės, serumai. Ir jaunoms, ir vyresnėms verta žinoti tai, kad jautri paakių oda nepakenčia nuovargio, deguonies stygiaus ir streso. Jeigu dienų dienas nevėdinamame biure kiurksote įsmeigusi akis į kompiuterį, raukotės nuo įtampos, gražiai paakių odai galite sakyti „atia“. O jeigu atsisveikinti su jaunyste nenusiteikusios, ryžtingai imkitės gelbėjimosi darbų.

Paburkusių paakių galite atsikratyti labai paprastai

Ar pastebėjote, kaip nepelnytai mes bijome liesti ir masažuoti savo akių zoną? Ši baimė gyvena ne tik mūsų namų voniose. Išties, daugybė profesionalių veido masažo technikų padeda visam veido plotui, bet apeina arba labai trumpai ir nepakankamai stimuliuoja paakius, viršutinius vokus.

„Norime jus nuraminti ir paraginti nebijoti padėti savo akims būti mažiau paburkusiomis, turėti mažiau raukšlių, atlaisvinti spazmuotas vietas. Savimasažo elementai puikiai susitvarko su šiomis užduotimis, tad siūlome nedelsiant pradėti darbus“, – sako veido masažo specialistė Viktorija.

Ji ragina atsiminti keletą dalykų: akių zona rūpintis būtina, savimasažas atliekamas „ant slystančių“ akių, jeigu nenaudojate specialių akių priežiūros priemonių, tuomet nusiplaukite akis po savimasažo.

„Ir paskutinis patarimas – atsiminkite, kad akių zonos oda yra švelnesnė, raumenys mažesni, tad pirmosios manualinės stimuliacijos turi būti švelnios, tačiau vėliau pajausite, kad galite paspausti šiek tiek stipriau“, – pataria Viktorija.

Kodėl paakių oda reikalauja ypatingos priežiūros

Paakių oda yra plonesnė nei likusi veido oda, todėl ji jautresnė cheminėms medžiagoms, UV spinduliams, aplinkos žalai.

Plona oda greičiau praranda elastingumą, todėl pirmieji senėjimo požymiai pasirodo būtent po akimis. Dėl to labai svarbu tinkamai prižiūrėti paakių odą ir ja pasirūpinti.

Sumažinkite paakių patinimą

Uždėkite vėsų kompresą. Kompresas turėtų būti vėsus, tačiau ne per šaltas. Atsigulkite ant nugaros ir uždenkite akis atvėsusiais šlapiais arbatos pakeliais arba agurkų griežinėliais, kuriuose esantys antioksidantai nuramins sudirgimus.

Nuraminkite pavargusias, patinusias akis ramunėlių arbatos nuoviru. Ramunėles pavirinkite vandenyje. Nukoškite ir nuovirą atvėsinkite. Suvilgykite vatos diskelius atvėsusiame nuovire ir palaikykite juos ant užmerktų akių 15 min.

Uždėkite ant akių šaltą šaukštą. Jei norite greitai sumažinti patinimą, švelniai pamasažuokite paakius šaldiklyje atšaldytu šaukštu.

Elektroninis veido ir paakių masažuoklis "Always Beauty 2"

Privalumai

 • Stilingas ir nešiojamas
 • Aukšta technologija ir saugus.
 • Joninis ir vibracinis masažas.
 • Aukšto dažnio garso virpesiai.
 • Stilingas dizainas ir vibracijos funkcija.
 • Stilingas, nešiojamas ir saugus naudoti.

Apibūdinimas:

 • Aukštos kokybės dovana moterims.
 • Galite mėgautis savo asmenine grožio priežiūra namuose, biure ir kitose vietose.
 • Mini ir ergonomiškas dizainas, lengvai įdedamas į rankines ir patogus rankose.
 • Naudodami šį masažuoklį galite: lyginti paakių linijas, pašalinti arba ištaisyti akių maišelį, pašalinti tamsius ratilus, pašalinti riebalų grūdelius, pašalinti toksinus, susikaupusius paakių odoje.
 • Lengvos konstrukcijos pagalba masažuoti galite bet kurią akimirką. Jis taip pat gali būti naudojamas veidui masažuoti, kad veido kremas greičiau įsigertų per odą.
 • Galite Naudoti šį  masažuoklį kartu su skysčio ar kremo esenciją. Naudojant galite pagerinti kraujotaką ir limfos gilinimą, paskatinti odos cirkuliaciją, efektyviai balinti odą, sumažinti ar panaikinti akių maišelius, ir akių patinimą, ar išlyginti metų pėdsakus.
 • Naudodami šį masažuoklį galite priveržti odą aplink akis.
 • Joninio ir vibracinio masažo pagalba galite mažinti ar panaikinti smulkias raukšleles.
 • Produktai, visų pirma, naudoti žmogaus ergonominio dizaino teoriją, supaprastinta rankena, malonu, jaustis patogiai.

Funkcijos:

 • Joninis ir vibracijos masažas efektyviau pašalina akių raukšles, tamsius ratilus, krepšius po akimis.
 • Mini ir ergonomiškas dizainas palengvina įrenginio nešiojimą.
 • Aukšto dažnio garso virpesiai skirti atpalaiduoti akis, masažuoti akių maišelius ir pūlingas akis.
 • Akių masažuoklis skirtas stimuliuoti jūsų odos kraujotaką, kad sumažėtų tamsūs apskritimai ir pūtimas aplink akis.
 • Ilgą laiką vartodami galite pamatyti teigiamus rezultatus.
 • Akių masažuoklis skirtas efektyviai sumažinti akių nuovargį ir aktyvinti odos ląstelių gyvybingumą.
 • Ypatybė: skirtas palengvinti akių nuovargį, pašalinti tamsius apskritimus aplink akis.

Savybės

 • Medžiaga: aukštos kokybės plastikas, elektronikos komponentai.
 • Baterija: įmontuota įkraunama baterija.
 • Tipas: Akių priežiūros priemonės.
 • Odos tipas: Visi odos tipai.
 • Pagaminimo šalis / regionas: Kinija.
 • Lytis: Unisex.
 • Išmatavimai: 12,8 x 2,3 X 2 cm.

Komplekte yra:

 • Masažuoklis (baterijos nepridedamos).

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: